Biotēka

kosmetika new1_copy

partika new

majai UN_VIDEI_NEW veseliba new

Laiks dāvāt mīlestību!

Valentindienai rakstam


Kā Tu uztver mīlestību? To var sajust caur pieskārienu, mīļiem vārdiem, nesavtīgiem darbiem, kopīga laika pavadīšanu vai caur dāvanām...

Un, ja tas ir caur dāvinātprieku, ļaujiet mums ieteikt īstas eko un bio dāvanas savam mīļotajam cilvēkam un sev!


Dāvanas mīļotajai

Izcilie krēmi rokām un ķermenim no Antipodes® Jaunzēlandes dabīgās kosmētikas, ar aromātiem, kuru dievina sievietes!

Tu vēlies, lai viņa smaržotu sievišķīgi, pat meitenīgi kā uzplaukuši ziedi - izvēlies viņai smaržas no Florame.

Ja esi drosmīgs un zini, ka viņa dievina uzkrāsot sarkanas lūpas, iepriecini mīļoto ar Bellapierre Envy īpaši noturīgo vai Antipodes Forrest Berry Red  izteikti dabīgo lūpukrāsu!


Jutekliskam laikam kopā

Iepilini pāris pilienus omu uzlabojošo rožu ziedlapiņu, remdējošo piparmētru vai juteklisko ilang-ilang ēteriskās eļļas Farfalla aromlampā, ieslēdz mierpilnu mūziku un sniedz savam partnerim/ -ei masāžu. Nomierinošam efektam derēs – Florame relaksējošā eļļa vai Lovea eļļa ar alveju.

Sensuālam mirklim iesakām Lovea mīkstinošo eļļu un Florame juteklisko masāžas eļļu ar afrodiziakiem - seksualitāti veicinošām ēteriskajām eļļām.


Dāvanas vīrietim

Ja vēlies, lai Tavs vīrietis smaržo dabīgi vīrišķīgi, uzdāvini viņam Florame smaržas vīriešiem un brīvi atklāj, cik ļoti viņu iekāro.

Praktiskam vīrietim, izvēlies dāvanu no Coslys vai Florame kā skūšanās līdzekļus vai ķermeņa un matu šampūnu. Viņš novērtēs Tavu izvēli katru dienu, lietojot šos eko produktus!

Ja Tavs vīrietis nav pazīstams ar dabīgiem produktiem, sāc ar Faith in Nature šampūnu un dušas želeju, šī dāvana ļaus Tavam mīļotajam uzsākt eko ceļu viegli un ar pārliecību.


Tiem, kas mīlestību jūt caur vēderu

Kur nu vēl labāku dāvanu kā pilnu kasti ar bio našķiem? Tā ir iespēja nogaršot īpaši gardās Vivani šokolādes ar - kokosriekstu pildījumu, karamelēm un Inku sāli, kraukšķīgiem lazdu riekstiem vai apelsīnu eļļu. Starpcitu, vīriešiem vairāk garšo tumšās šokolādes!

Ja esat vegāni, tad arī jums būs ar ko našķoties uz nebēdu, baudot iChoc šokolādes ar lazdu riekstiem, mandelēm un citām garšām.


Dāvana SEV!

Ir laiks sevi sievišķīgi palutināt un uzdāvināt sev sen iekāroto Dr. Hauschka lūpukrāsu!

Ja vēlies sevi palutināt ar 1 perfekto grima komplektu – izvēlies savam ādas tonim piemēroto Bellapierre grima komplektu ar Kabuki otiņu, Make-up bāzi noturīga grima veidošanai, Mineral Foundation pūderi sejas toņa izlīdināšanai un rūžu vaigu kaulu izcelšanai.

Protams, sevi var palutināt ar burvīgo kokosriekstu mannu no Nutivas vai Rapunzel lazdu riekstu krēmu, taču burvīgas sajūtas var raisīt arī Farfalla smaržkociņu aromāts Tavā mājoklī!


Esam atlasījuši vislabākās dāvanas mīļotajām sievietēm, vīriešiem un SEV! Jo, lai kā mēs vēlētos lutināt otru, jāsāk taču ar sevi, ne?


Lai skaisti mīlestības svētki!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv