Biotēka

Antipodes zimols

Saules baudai - Antipodes® Immortal krēms ar SPF 15

Antipode IMMORTAL_rakstam


Kā baudīt saulīti bez pigmenta plankumiem, apsārtumiem un arvien jauniem vasaras raibumiem?
Šo jautājumu šovasar izdzirdam īpaši bieži, tādēļ iepazīstinām ar mūsu TOP produktu ķermeņa un sejas aizsardzībai no saules ietekmes ikdienā - Antipodes® Immortal krēms sejai un ķermenim ar SPF 15.

Aizsargkrēms darbojas ar SPF 15 saules aizsargfiltru no UVA un UVB saules stariem. Izvērtē, cik ilgi vari sauļoties bez apsārtuma, uzklāj Antipodes® Immortal krēms sejai un ķermenim ar SPF 15 un vari pareizināt šo laiku ar 15. Krēmu jāuzklāj atkārtoti pēc garā laika posma vai ūdens peldēm.

Antipodes® Immortal krēma sejai un ķermenim ar SPF 15 sastāvā ir revolucionārais augu ekstrakts - Vinanza Performance Plus®, kas ir iegūts no superaugļa kivi un antioksidantiem bagātām vīnogu sēklām. Vinanza Performance Plus® palēnina melanīna izstrādi, kas ir atbildīgs arī par pigmenta plankumu veidošanos sauļojoties. Spēcīgais ekstrakts samazina nevēlama apsārtuma un grumbiņu rašanos, kas rodas pat tik spēcīgas saules ietekmē kāda tā ir Jaunzēlandē.

Augu izcelsmes hialuronskābe spēcīgi mitrina ādu un palīdz uzturēt ādas mitruma līmeni un tvirtumu. Izsenis izmantotais reiši sēņu ekstrakts stimulē šūnu atjaunošanos, nodrošinot jauneklīgāku, veselīgu izskatu. Aprikožu un saldo mandeļu eļļa bagātīgi baro un remdē ādu sauļojoties.

Krēms ātri iesūcas un nesatur pievienotas smaržvielas. Piemērots ķermeņa un sejas aizsardzībai un kopšanai visai ģimenei.

IKDIENAS RITUĀLS: Ar uz augšu vērstām, apļveida kustībām maigi iemasējiet sejas ādā, kā arī saules stariem pakļautajā ķermeņa ādā. Tā kā līdzeklis nesatur mākslīgas vielas, uz ādas izveidosies, iespējams, redzama, kārtiņa, kas apstiprinās aizsargbarjeras izveidi pret saules stariem. Lietojiet ikdienā kā vieglu mitrinošo līdzekli.

Baudi vasaru un ik dienu ar skaistu, koptu ādu, kas ļauj uzturēties saulītē tik ilgi, cik vēlies. Antipodes® Immortal krēms sejai un ķermenim ar SPF 15 ir pieejams Biotēkas veikalos Rīgā un www.BIO.lv ar piegādi visā Latvijā.


Ar Antipodes® Immortal - ik dienu Tava āda būs mitrināta, kopta un aizsargāta no saules!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv