Biotēka

Antipodes zimols

Baudpilns detokss - Antipodes® Halo ādas toni uzlabojoša dūņu maska.

Antipodes rakstam2


Detox maskas ir īpaši iemīļotas – bet kādēļ? Pirmkārt, „detox“ maskas apzīmē dziļu ādas attīrīšanu no netīrumiem un sintētiskām vielām, kas uz tās nokļūst no apkārtējās vides. Otrkārt, attīrošās maskas, sagatavo ādu kopjošajiem produktiem, lai tie uzsūktos dziļāk un labāk iedarbotos. Treškārt, tās parūpējas par ādu pirms uz tās rodas pūtītes, izsitumi utml. dabīgas ādas reakcijas pašattīrīšanās procesā. Un pats patīkamākais – uzliekot sejas masku, tas ir laiks sev!

Antipodes® Halo maska ir veidota no ģeotermālajām Jaunzēlandes vulkāniskajām dūņām, kas dziļi attīra un bagātina ādu ar minerāliem kā sēru, kalciju, silīcija dioksīdu un sodu. Dūņas apsorbē taukainās eļļas, kuras izdala āda, un netīrumus, kas tai pielīp. Atliek vien uzklāt masku un līdz ar tās nomazgāšanu – viss liekais noskalojas.

Zinātniski pierādīts, ka Antipodes® Halo maska ilgākā lietošanas periodā paaugstina ādas elastību un mazina apsārtumu*. Tās sastāvā esošais Vinanza® Grape & Kiwi antioksidants apvienojumā ar peoniju ekstraktu, izlīdzina nevienmērīgu ādas toni, padarot ādu gaišāku*. Revolucionārais Vinanza® Grape & Kiwi ekstrakts ir iegūts no „Pinot Noir“ vīnogām un kivi sēklu eļļas. Pateicoties tam āda kļūst vienmērīgi izlīdzināta, ilgākā lietošanas periodā, un atgūst dabīgu dzīvīgumu, ja ir bijusi pelecīga un nobālusi.

Antipodes® Halo dūņu maskas vaniļas, aveņu un muskusa aromāts, ļaus Tev aizceļot līdz Jaunzēlandes mežonīgajām pludmalēm, kuru piekrastēs aug sulīgu aveņu krūmi. Baudi šo mirkli ik reizi, kad uzklāj Antipodes® Halo dūņu masku - baudi laiku, ko velti sev!

IKDIENAS RITUĀLS: lai sasniegtu vislabākos rezultātus, uzklājiet biezu krēmveida maskas kārtu uz attīrītas sejas un kakla ādas, izvairoties no acu zonas. Ļaujiet 15 minūtes iedarboties un rūpīgi noskalojiet ar siltu ūdeni. Lietojiet divas reizes nedēļā.

Vegāniskā Antipodes® Halo dūņu maska ir paredzēta visiem ādas tipiem, bet jo īpaši pelēcīgai – noguruša izskata ādai. Ja vēlies spēcīgu ādas toni izlīdzinošo efektu, iesakām to lietot kopā ar Antipodes® ādu izgaismojošajiem produktiem. Attīri ādu ar Antipodes® Juliet attīrošo želeju, kas noņem arī vieglu kosmētiku no acīm. Dziļai mitrināšanai ar pirkstu galiņiem viegli uzklāj Antipodes® Apostle ādas toni uzlabojošu serumu. Starojošām acīm – Antipodes® ādas toni uzlabojošs acu krēms ar Manuka medu ir īstais. Kā ikdienas krēmu lieto Antipodes® ādas toni izgaismojošo dienas krēmu ar bišu indi, kas sniedz arī maigu liftinga efektu. Un, it īpaši, aizsargā ādu no saules ar Antipodes® Immortal krēmu sejai un ķermenim ar SPF 15 . Ar Antipodes® Tu sajūtīsi kā Tava āda tūlītēji kļūst tvirtāka un ir pabarota ar minerālvielām.

Izveido savu detox ikdienas rituālu ar burvīgā aromāta Antipodes® Halo dūņu masku. Izbaudi 15 minūtes ar sevi divas reizes nedēļā un ļauj sev pasapņot par visu, ko vēlies. Noskalojot masku ļauj aizskaloties ne tikai netīrumiem, bet arī visam nogurumam, kas ir uzkrājies pēdējās dienās.

Baudpilnam detox rituālam - Antipodes® Halo dūņu maska!

* New Zealand Extracts pētījums.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv