Biotēka

bellapierre zimols1

Bellapierre dabīgi noturīgi lūpu spīdumi – perfekti flirtam...

bellapierre lupu_spidumi


Tu zini, ka īsts flirts ir ne tikai ar acīm, bet ar visu Tavu būtību – atdzīvini to, ar košumu!
Kad Tu izcel savas lūpas košākos toņos, Tava pārliecība aug, apkārtējie uzreiz Tevi pamana. Pilnīgākam lūpu apjomam un ikdienišķam lūpu mirdzumam ar vieglu flirta noti - Tev patiks Bellapierre lūpu spīdumi!

Bellapierre dabīgā minerālu kosmētika ir īpaši radīta jutīgai, hipoalerģiskai ādai no dabas ieža – vizlas. Bellapierre toņu paletēs ir atrodami toņi no krāšņiem līdz kautrīgi maigiem.

Ik mirklī mirdzošie Bellapierre noturīgie lūpu spīdumi izceļ un kopj lūpas. Sastāvā E vitamīns, kas aizsargā, hohobas un saulespuķu eļļa, kas mitrina un mīkstina sausas lūpas, avokado eļļa, kas baro un veido lūpas dabīgi maigas. Lūpu spīduma vērtīgo sastāvu papildina oligopeptīdi, kas dabiskā veidā spēj stimulēt kolagēna un hialuronskābes izstrādi, palielināt lūpu apjomu, mazināt sīkās grumbiņas, kā arī piešķir lūpām gludāku un pievilcīgāku izskatu. Kurš no četriem toņiem būs Tavs?

Tavs Bellapierre lūpu spīdums būs...
Bubble gum koķeti rozais mirdzums piestāvēs vēso toņu grimam.  
Chocolate cream veidos dabīgi zeltainu spīdumu silto toņu grimā.
Clementine citrus atdzīvinās lūpas ar viegli oranžu mirdzumu.
Very berry košumu manīs jau iztālēm.

Lūpu spīdums ar toni pēc Tavas izvēles...
Ar Bellapierre caurspīdīgā lūpu spīduma otiņu paņem tik daudz vēlamā Bellapierre minerālā pigmentu, iejauc lūpu spīdumā līdz izveidojas maigas vai košas intensitātes lūpu spīdums. Krāsu toņiem nav robežu!

Ļauj savai būtībai izpausties un būt košai! Uzklāj Bellapierre lūpu spīdumu, kad vēlies saņemt tīkamu uzmanību – smelies drosmi no enerģijas, ko izstaro Tava pārliecība par sevi.

Viegls flirts ar Bellapierre!

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv