Biotēka

bellapierre zimols1

Oficiālā Bellapierre vizāžiste viesojās Biotēkā!

Martā trīs dienas pie mums viesojās oficiālā Bellapierre vizāžiste no Londonas Elisa Anghel (attēlā).

Šajās dienās mācījāmies paši – uzzinājām daudz noderīga, kā arī visām Biotēkas pārdevējām bija iespēja praktizēties darbā ar Bellapierre kosmētiku. Apguvušas jaunās gudrības, esam iemīlējušas šo kosmētiku vēl vairāk.

Arī Jums, Biotēkas klientiem, bija iespēja uzdot jautājumus par saviem iecienītajiem Bellapierre līdzekļiem un knifiņiem to praktiskajā pielietojumā, kā arī iegūt skaistu Elīzas veidotu make-up.
Mēs uzmanīgi uzklausījām un pierakstījām Elīzas atbildes uz Jūsu jautājumiem. Lūk, te tās ir, turpmāk vienmēr Jūsu rīcībā, kad vien Jums vizāžistes padoms nepieciešams:

1. Kā iespējams dabīgā veidā iegūt tik spilgtus toņus?

Bellapierre minerālās kosmētikas sastāvā ir vizla, ko sasmalcina un oksidē ar skābekli. Atkarībā no oksidācijas pakāpes un ilguma tiek iegūti dažādi toņi, arī spilgtie. Pateicoties vizlai, pigmentiem, pūderiem, bronzeriem un rūžiem piemīt gaismu atstarojošs efekts.
Pigmentos vizlas koncentrācija ir vislielākā, tādēļ vienam tonim atkarībā no uzklāšanas metodes ir vairākas krāsu variācijas. Piemēram, ja uzklāsiet ar sausu otiņu, iegūsiet pavisam maigu ceriņkrāsu (skat. zemāk attēlā svītriņu labajā malā). Šo pašu toni uzklājot ar samitrinātu otiņu, iespējams iegūt intensīvu ceriņkrāsu ar metālisku spīdumu (skat. zemāk attēlā svītriņu kreisajā malā).

2. Pigmenti ir spīdīgi, vai ir iespēja iegūt matētāku ēnu efektu?

Jā, tas ir iespējams. Pirms pigmentu klāšanas uz plakstiņiem uzlieciet nedaudz make-up bāzes, bet atcerieties – tikai mazliet! Tad klājiet pa virsu pigmentus – redziet (skat. vidējo svītriņu attēlā)? Efekts ir matēts.

3. Toņi ir ārkārtīgi spilgti! Vai es neizskatīšos pēc Jaungada eglītes, tā uzkrāsojusies?

Skatoties uz stendu, protams, acīs krīt tieši tie spilgtie toņi. Taču, paraugieties, te ir gan bēškrāsas, gan gaiši violetie, pavisam maigi debesszilie un pelēcīgie toņi, un turklāt Jūs vēl tos variet jaukt savā starpā, iegūstot daudzas citas mierīgās nokrāsas – Jūs viegli spēsiet izveidot arī pavisam neuzkrītošu, dabisku grimu.
Vēl dažas viltības, lai neizskatītos, kā Jūs sakāt, pēc Jaungada eglītes:
- izmantojiet lūpām un vaigu sārtumam vienu un to pašu toni: vai nu rūžu arī lūpām, vai pigmentu arī vaigiem.
- acu plakstiņus krāsojiet nevis ar trīs, bet ar diviem toņiem: vienu gaišāku, otru – mazliet tumšāku.

4. Kā pareizi uzklāt Bellapierre ēnas? Vai tās līdz dienas beigām nenobirs, grima tonis nekļūs blāvs?

Pareizi uzklāti, Bellapierre pigmenti ir izcili noturīgi. Kas jādara? Pirmkārt, plakstiņam ir jābūt tīram un sausam, ne taukainam – tikko notīrītam ar kosmētisko salveti, pieniņu utt., un nožuvušam. Pēc vēlēšanās variet likt mazliet grima bāzes vai nopūderēt.
Otrkārt, ņemiet pavisam maz pigmenta – tam uz plakstiņa jābūt plānā kārtiņā. Ja vēlaties spilgtāku toni, biezs slānis nelīdzēs – labāk tad izvēlieties tumšāku pigmentu vai izvēlēto toni klājiet ar samitrinātu otiņu.
Un treškārt, nevis švīkājiet otiņu kā pa papīru ar guaša krāsām, bet gan klājiet pigmentus, viegli piespiežot otiņu – tādiem kā viegliem klauvējieniem. Tad ēnas būs gan noturīgākas, gan klāsies vienmērīgi.

5. Es lasīju, ka Bellapierre pigmentus varot izmantot matu šķipsnu akcentēšanai. Kā to dara?

To dara sekojoši: paņemiet mazliet pigmenta ar acu ēnu klāšanai paredzēto otiņu un iekrāsojiet matu šķipsnu, ko vēlaties akcentēt. Tad uzpūtiet matu laku, lai krāsojumu nofiksētu, padarītu noturīgu.

6. Kā pareizi nokrāsot skropstas ar Bellapierre pigmentiem?

Tas ir ļoti vienkārši. Ieberiet saujā mazliet izvēlētā Bellapierre pigmenta un apviļājiet tajā Bellapierre bezkrāsas skropstu tušas birstīti, līdz pigmenti vienmērīgi plānā kārtiņā to pārklāj. Tad krāsojiet skropstas kā ierasts. Birstīti viegli iztīrīsiet ar mitrās salvetes palīdzību.

 

Ja Jūs zināt, ka krāsosiet skropstas vienmēr vienā un tajā pašā tonī, pigmentu variet pievienot skropstu tušai – iebērt tieši oriģinālajā iepakojumā un ar birstīti izmaisīt, līdz pigments vienmērīgi sajaucies ar tušu.
Vēl Jūs variet izmantot Bellapierre pigmentus, lai akcentētu pašus skropstu galus, piemēram, veidojot kādu ekstravagantu grimu. Uzkrāsojiet skropstas ar melno skropstu tušu, tad paņemiet acu līnijas vilkšanai domāto Bellapierre otiņu, pamērcējiet to pigmentā un žigli, kamēr tuša uz skropstām nav nožuvusi, ietonējiet pašus skropstu galiņus. Piemēram, dzeltenus. Vai koraļļu krāsā. Koši zilus. Galvenais – lai glīti izskatās un saskan ar Jūsu apģērbu gan stila, gan krāsu ziņā.

7. Ar ko Bellapierre pūderi atšķiras no citiem dabīgās kosmētikas un minerālu kosmētikas pūderiem, par kuriem ražotāji arī apgalvo, ka tie ir 100% dabīgi?

Bellapierre pūderis sastāv tikai no četrām izejvielām –
vizla (Mica): gādā par grima noturību,
titāns (Titanium Dioxide) – nodrošina SPF 15,
cinks (Zinc Oxide): nodrošina SPF 15, kairinājumus remdējošu, kā arī defektus maskējošo efektu,
dzelzs (Iron Oxide) – piešķir pūderiem toni.
Nav pievienotas dažādas papildvielas, kas palielina produkta apjomu, taču samazina tā vērtību: Bellapierre pūdera sastāvā nav eļļu, nav talka, bismuta, sintētisko krāsvielu u.c.

Tādēļ Bellapierre pūderis neaizsprosto poras un ļauj ādai elpot.
Tādēļ Bellapierre ir piemērots pat visjutīgākajai ādai.
Tādēļ, lai arī birstošs, Bellapierre pūderis nesausina ādu.
Tieši, pateicoties šai tīrībai, Jūs veiksmīgi variet jaukt Bellapierre pūderus savā starpā vai jaukt tos kopā ar dienas krēmu.
Pateicoties šai tīrībai, Bellapierre ir ļoti koncentrēts un ir nepieciešams daudz mazāks tā daudzums, lai panāktu vēlamo efektu – lietojot katru dienu, viena pūdera Jums pietiks visam gadam.
Un visbeidzot, Jums nevajag trīs četrus līdzekļus, kas jāklāj ik rītu uz sejas kārtu kārtām – Bellapierre pūderis ir reizē gan korektors, gan bāze, gan saules aizsargfiltrs, gan matējošais pūderis: uz Jūsu sejas ir tikai viens pats šis vieglais pūderis, nevis tradicionālā „špaktele”.

8. Man ir ļoti sausa āda. Dermatologs saka, ka man jālieto tonālie krēmi, nevis birstošie pūderi. Vai es varu lietot Bellapierre?

Jā, variet gan. Pirmkārt, Bellapierre atšķiras no vairuma birstošo pūderu – tas nesatur talku, cieti vai kādas citas ādas mitrumu un sebumu absorbējošas vielas, tādēļ nesausina ādu. Taču, ja vēlaties, sajauciet Bellapierre pūderi kopā ar savu dienas krēmu un iegūsiet vieglu un reizē ādu mitrinošu tonālo krēmu. Pa virsu nedaudz nofiksējiet to ar sausu pūderi.

9. Un kā tad man? Man atkal ir taukaina un problemātiska āda – man Bellapierre derēs?

Derēs. Pateicoties tam, ka veidots tikai no iepriekš pieminētajiem četriem minerāliem, bez eļļām vai jebkādām citām piedevām, Bellapierre paliek ādas virspusē – tas neiesūcas ādā, neaizsprosto poras, līdz ar to neveicina piņņu un pūtīšu veidošanos. Turklāt cinkam, kas izmantots Bellapierre pūderī, piemīt lieliska ādu un tās kairinājumus remdējoša iedarbība. Jūs pati par to pārliecināsieties, līdzko pamēģināsiet Bellapierre.

10. Klājot pūderi uz dažādiem nelieliem defektiem kā, piemēram, nesadzijušām pūtītēm, tie paliek tumšāki. Kādēļ tā?

Ja tā notiek, visticamāk, ka pūdera tonis nav īsti piemērots Jūsu ādas krāsai. Izvēlieties nedaudz gaišāku pūderi. Ja tomēr vēlaties piešķirt sejai nelielu iedeguma efektu, tad ar gaišāko pūderi nomaskējiet defektiņus, un tad plānā kārtā klājiet pa virsu nedaudz tumšāku toni.
Ja nepieciešams maskēt apsārtušas pūtītes vai sīkus asinsvadus, vai ja ir ļoti problemātiska āda, iesaku kā korektoru izvēlēties Bellapierre Latte pūderi. Dažādu ne tik izteiktu defektu maskēšanai visbiežāk piemērots izrādās Ivory toņa pūderis.

11. Kam domāti tie bronzeri?

Tos Jūs variet izmantot, piemēram, rūža vietā – paņemiet Bellapierre vēdekļveida otiņu, mazliet pašus saru galiņus pamērcējiet bronzerī, pielieciet pie vaigu kaula un pavelciet uz leju, pēc tam iztušējiet.
Tāpat bronzeri ir lieliski dekoltē zonas vai roku augšdelmu akcentēšanai, kad velkat vakarkleitu vai dodaties uz jauniešu tusiņu – elektriskajā apgaismojumā mirdzums izskatās dabiski, izsmalcināti un ļoti stilīgi.
Sajaucot mazliet bronzera ar vieglu mitrinošu losjonu un uzklājot visam ķermenim, Jūs variet imitēt iedeguma efektu.

12. Kā vislabāk kopt Bellapierre otiņas, lai tās kalpotu ilgi?

Par dabīgo saru otiņām rūpējieties līdzīgi kā par saviem matiem – mazgājiet ar šampūnu un lietojiet kondicionieri, pareizi žāvējiet. Tad tās kalpos ilgi, nekļūs izspūrušas vai asas.
Dabīgo saru otiņas mazgājiet reizi mēnesī: ielejiet mazliet šampūna plaukstā, ar otiņu apļveida kustībām saputojiet, tad otiņu rūpīgi, bet vienlaikus saudzīgi, neņurkot un neplūkājot, izskalojiet. Pēc mazgāšanas izmantojiet kondicionieri – rīkojieties līdzīgi kā ar šampūnu. Arī kondicionieri kārtīgi izskalojiet siltā ūdenī, nokratiet lieko ūdeni un tad nolieciet otiņas uz horizontālas virsmas istabas temperatūrā, līdz tās pilnībā izžūst. Nežāvējiet otiņas, saliktas glāzē – ūdens satecēs pie sariņu saknēm, šādi rīkojoties, sariņi var sākt izkrist un otiņa var pat sapelēt. Nav ieteicams izmantot arī fēnu – tas pārāk sausina, otiņu sariņi kļūs cieti, asi, ātri nolietosies.
Sintētisko saru otiņu kopšanai izmantojiet tikai šampūnu, izskalojiet un izžāvējiet vai nosusiniet ar salveti.

13. Kāpēc daļa Bellapierre otiņu ir dabiskas, daļa sintētiskas? Ar ko vienas labākas par otrām?

Katram sariņu veidam ir savas īpatnības. Dabisko saru otiņas labākas ēnām, rūžiem un pūderiem – jo tās ir mīkstākas, maigākas ādai; tām labāk pieķeras sīkās daļiņas – pūderi un pigmenti neput pa gaisu, kad krāsojaties, un ekonomiskāk lietojas, mazāk tērējas; ar dabisko sariņu otām grims vienmērīgāk klājas un ir noturīgāks.
Toties sintētiskie sariņi ir neaizstājami, piemēram, acu līnijas vilkšanai paredzētajā otiņā – sintētiskie sariņi, atšķirībā no dabiskajiem, neuzsūc ūdeni, tāpēc, pamērcējot ūdenī un tad pigmentā, ar sintētisko otiņu Jūs līniju variet novilkt daudz tievāku un precīzāku.

 

Liels paldies, Elīza!

P.S. Varam pačukstēt, ka pavisam drīz Jums būs iespēja iegādāties arī Bellapierre kompaktos pūderus. Mums bija iespēja tos izmēģināt un tie patiešām ir ļoti labi. Un kā gan citādi, tas taču ir Bellapierre!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv