Biotēka

bellapierre zimols1

Ar Bellapierre acis iekvēlo!

bellapierre enas_2


Atzīstos! Neesmu ne reizi gājusi grima mākslinieku kursos, lai gan lietoju dekoratīvo kosmētiku gadiem. Neesmu iedziļinājusies kāda kosmētika man piestāvētu vislabāk, bet kad uzkrāsoju acis ar Bellapierre, saņemu komplimentu pēc komplimenta. Kolēģes jautā padomus par to kā krāsoties tik nemanāmi un eleganti. Draudzenes iztaujā kā izdomāju tik māksliniecisku grimu vakara un brīvdienu pasākumiem uz kuriem ejam kopā. Viss ir vienkārši – man ir Bellapierre!

Bellapierre radīja amerikānis Deivids Orens. Strādājot 14 gadus dekoratīvās kosmētikas industrijā Deivids nolēma, ka vēlas piedāvāt klientiem hipoalerģisku, jutīgai ādai paredzētu, dabīgu dekoratīvo kosmētiku. Pēc rūpīgas izpētes viņš atklāja, ka to var izveidot no vizlas. Vizla ir dabas iezis, sastopams arī smilšu un akmens sastāvā. To sasmalcinot, atkarībā no lieluma, iegūst dažādus pigmentu toņus, kas neiekļūst ādā. Bellapierre kosmētika ir piemērota pat visjutīgākajai ādai un tā neaizsprosto poras. Kā arī Bellapierre acu ēnas palīdz aizkavēt sīko grumbiņu veidošanos, jo satur ar E-vitamīnu.

Pēc pieredzes zinu, ka Bellapierre Eye Shadow acu ēnu paletes satur visu, kas Tev vajadzīgs dienas un vakara grimam!

Tumšā palete – Go smokey!
Izmantojot iekļautās acu ēnas otiņas sūkļa pusi, maigi izklāj tumša toņa acu ēnas pigmentu plakstiņa ārējā malā un iztušē, pēc tam klāj izteiksmīgu toni acu plakstiņa vidū un izpludini. Ar gaišu toni iekrāso acs iekšējo kaktiņu un plakstiņu līdz tā vidum un vienmērīgi sapludini ēnas.  

Go Smokey paletē ir 12 pietumšināti un perlamutru acu ēnu toņi – ērti, lai veidotu grimu aizraujošam vakara pasākumam vai izteiksmīgai darba dienai.

Dabīgo toņu palete – Go natural!
Ar iekļauto acu ēnas otiņas sūkļa pusi maigi ietonē, ar tumšāko no brūnīgajiem toņiem, plakstiņa ārējo malu un iztušē. Izklāj mirdzoša toņa pigmentu no plakstiņa vidus līdz ārējai malai un ietonē ar matēto toni acs iekšpusi līdz plakstiņa vidum un izlīdzini.
Go Natural paletē ir 12 dažādi - matēti un zeltaini mirdzoši toņi, no maigi bēša līdz tumši pelēkam. Lieliska izvēle dabīga izskata dienas grimam un viegli mistiskam vakara grimam. Būsi gatava uz visu!  

Padoms: Lai veidotu izteiksmīgāku toni un noturīgāku grimu, vispirms uzklāj uz plakstiņiem Bellapierre Make-up bāzi.
Ar Bellapierre viss ir vienkārši – grimēt acis pamanāmi un gaumīgi varēsi arī Tu, gluži kā man, nav jābūt grima māksliniecei, lai viegli uzkrāsotos un izceltu savas acis ar skaistu efektu. Uzmeklē Bellapierre Go Smokey un Go Natural acu ēnu paletes Biotēkas stendos!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv