Biotēka

big 2

Manuka medus aizsardzība – veselīgam smaidam!

 

03 CC Manuka zobu pastas baneris liels

Vai Jums ir apnikusi mūžīgā cīņa pret zobu aplikumu un smaganu jutīgumu? Biotēku sortimentā tagad ir pieejams jauns, spēcīgs ierocis – jaunākais Francijas uzņēmuma „Comptoirs & Compagnies” manuka medus lolojums – ECOCERT sertificētas, fluorīda zobu pastas ar garantētu manuka medus IAA® 15+ aktivitāti aizsardzībai pret zobu aplikumu un smaganu jutīguma mazināšanai.


Jaunzēlandes savvaļas manuka medus unikālās īpašības un plašais pielietojums nudien nebeidz pārsteigt – vairāki mūsdienu starptautiskie klīniskie pētījumi jau ir apstiprinājuši tā spēju mazināt zobu aplikumu un smaganu kairinājumu. Turklāt uz šo zobu pastu iepakojuma norādītais IAA® jeb UMF® indekss 15+ ir starptautiski atzīta manuka medus kvalitātes garantija un apliecina, ka sastāvā esošā medus aktivitāte ir pielīdzināma vismaz 15% fenola ūdens šķīduma antibakteriālajai iedarbībai. Manuka medus unikālās īpašības šajās zobu pastās ir apvienotas ar iekaisumus mazinošo propolisu un vērtīgo savvaļas manuka ēterisko eļļu.


Zobu pasta ar IAA® 15+ manuka medu aizsardzībai pret zobu aplikumu (75 ml)efektīvi attīra zobus un veicina zobu aplikuma samazināšanos. Tās sastāvam ir pievienotas maigi abrazīvas dabīgā silīcija daļiņas un dzeramā soda, kas atbalsta zobu pastas iedarbību. 98,50% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 13,87% sastāvdaļu iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā.


Zobu pasta ar IAA® 15+ manuka medu jutīgām smaganām (75 ml)maigi attīra zobus un nomierina jutīgas smaganas, turklāt – tās sastāvā esošie lakricas, citronmelisas, rozmarīna un zirgkastaņa ekstrakti sniedz nomierinošu un atsvaidzinošu efektu. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 13,77% sastāvdaļu iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā.


Maksimāla efekta iegūšanai zobu pastu ieteicams lietot katru dienu, rūpīgi tīrot zobus vismaz 3 minūtes pēc katras ēdienreizes.

Smaidīsim droši, jo mūsu zobu veselībai tagad tiek nodrošināta manuka medus aizsardzība!

P.S. Dažu zinātnisko pētījumu rezultātus par manuka medus spējām mazināt zobu aplikumu un smaganu kairinājumu varat apskatīt šeit.

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv