Biotēka

big 2

Manuka medus balzams miesai un dvēselei

Ja Latvijas kaprīzajos laika apstākļos Jums ir izdevies atrast ko tādu, kas ir balzams dvēselei, tad ir īstais laiks atrast balzamu arī ķermenim. Kopš franču ģimenes uzņēmums “Comptoirs & Compagnies” laidis klajā savvaļas manuka medus kosmētiku, tālu nav jāmeklē.

Oskarotajiem “Comptoirs & Compagnies” produktiem: intensīvi atjaunojošajam lūpu balzamam (Pastaiga gada balva kosmētikā 2014, Cosmopolitan Beauty Awards 2014) un intensīvi atjaunošajam roku krēmam (Pastaiga gada balva kosmētikā 2014) klāt piebiedrojies intensīvi mitrinošs balzams ķermenim sausas un jutīgas ādas kopšanai.

 

Ķermeņa balzams satur 10 % savvaļas manuka medus ar garantētu IAA (jeb UMF) 10+ aktivitāti, kas tam piešķir īpaši remdējošas īpašības. Jaunzēlandes maori to gadsimtiem ilgi izmantojuši tautas dziedniecībā. Tolaik vēl nekas nebija zināms par šī medus neperoksīdu aktivitāti*, bet tā dziedinošā iedarbība tika novērtēta. Manuka medus iedarbību “Comptoirs & Compagnies” mitrinošajā ķermeņa balzamā papildina bio šī sviests, bio makadāmijas eļļa, bio salmenes ziedu ekstrakts, saulespuķu eļļa, bišu vasks, bisabolols un E vitamīns.

Ja Jūsu ķermeņa ādai ir nepieciešama intensīvāka kopšana un atjaunošana, “Comptoirs & Compagnies” mitrinošais ķermeņa balzams ir tas, kas vajadzīgs! Manuka ķermeņa balzama rūpīgi izvēlētās organiskās atmodina un lutina ādu. To īpaši novērtēs sausas un jutīgas ādas īpašnieces. Balzams nav lipīgs un ātri iesūcas – uzklājiet to pēc dušas uz nosusinātas ādas!

Un... manuka medus dara brīnumus, uzlabojot pašsajūtu un emocijas. Īsts balzams miesai un dvēselei!

* Vairāk informācijas par manuka medus īpašībām atradīsiet šeit.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv