Biotēka

Coslys-2

Coslys hipoalerģiskās dušas želejas jutīgai ādai!

Coslys Dermosean_d_zel_raksts_4


Ik reizi, kad Tu mazgājies dušā, pēc tās jūti izteiktu sausumu, pat niezi. Ir sajūta, ka ūdens no Tevis ir aizplūdis prom... Tad ir ļoti iespējams, ka esi sausas, ļoti sausas vai jutīgas ādas īpašniece. Ņem vērā, ka šīs sajūtas var mazināt Coslys hipoalerģiskās dušas želejas, kas ļaus Tev izbaudīt dušu ik reizi, kad mazgāsies.

Kā zināt vai Tev ir jutīga āda? Tā prasa īpašas rūpes, jo tā ļoti ātri reaģē uz ārējiem apstākļiem. Rodas sausuma pleķi, apsārtums, pat izsitumi un ir iespējam nieze vai dedzinoša sajūta. Šāda āda var būt jebkuram periodos, kad ķermenis ir jutīgāks.

Šis diskomforts var rasties gan no tā, kādas ziepes izmantojam ikdienā, gan no ūdens cietības, apkures sezonas sākšanās vai laikapstākļiem, iekšķīgiem faktoriem (alerģijām). Pat no psiholoģiskiem faktoriem kā stresa un citām spilgtām emocijām, kuras izjūtam ilglaicīgi.

Tad, kad mūsu āda ir jutīga, tas nozīmē, ka tai ir vājākas aizsargfunkcijas un piemīt saasināta reakcija uz ārējiem apstākļiem, tādēļ tā jāatīra ar īpaši saudzīgiem līdzekļiem, lai stiprinātu tās dabīgās aizsargfunkcijas.

Coslys veidotāji pievērš ļoti lielu uzmanību detaļām, lai izveidotu vissaudzīgākos produktus, jo zīmola veidotāji arī ir saskārušies ar jutīgas ādas izpausmēm. Tieši tādēļ neviens no Coslys putojošajiem produktiem nesatur ziepes un sulfātus. Coslys dušu želeju attīrošās sastāvdaļas ir iegūtas no kokosriekstiem un palmām (RSPO sertificētām, atjaunojotās audzes, īpaši audzētām palmām), bagātinātas ar ziedūdeņiem un ekstraktiem. Hipoalerģisko Coslys ziepju sastāvā nav arī alkohols un aromātu veidojošās ēteriskās eļļas. Protams, Coslys dušas želejas ir ekoloģiski sertificētas un vegāniskas!

Coslys dušas želeja ar malvu saudzīgi attīra jutīgu un sausu ādu, to papildus mitrinot ar alveju.

Coslys dušas želeja ar melisas ziedūdeni remdē sausu, jutīgu ādu un alvejas ekstrakts mitrina to jau mazgāšanās laikā.

Coslys dušas želejas būs īstais līdzeklis, kas radīs komfortu laikā, kad āda ir visjutīgākā un sausākā. Tas nav brīnumlīdzeklis un ar to nevar izārstēt alerģijas un citas jutības - taču baudīt dušu varēs ik dienu!

Coslys hipoalerģiskās dušas želejas vari iegādāties Biotēkas veikalos Rīgā un BIO.LV ar piegādi visā Latvijā.

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv