Biotēka

Coslys-2

Coslys. Francijas dabas iedvesmots maigums

coslys logo

Coslys fani – priecājamies paziņot, ka visi Coslys produkti ir ieguvuši jaunu, krāšņu izskatu. Lai Tu sajustu, kas ir Coslys, Tev vajag izdarīt tikai vienu – to izmēģināt!
Coslys TOP produkti:

Ābolu roku ziepes, kas kopj Tavas rokas maigi jo maigi, ļaujot sajust svaigo ābolu aromātu no Normandijas āboldārziem.

Citronu un lavandas roku ziepes saudzīgi attīrīs Tavu roku ādu un ieskaus šo mirkli svaigā lavandas lauku aromātā.

Dezodoranti  ar iespēju tos atkārtoti uzpildīt ir ne tikai ekoloģiski, bet arī vieni no pirktākajiem dezodorantiem Biotēkā. Izvēlies savu aromātu – savvaļas ziedu, citrusu, mandeļu vai citrusu vitamīnu atvairīs baktērijas un līdz ar to nepatīkamo aromātu.

coslys ziepes

Intīmās kopšanas produktiem , pēc mūsu uzskatiem, ir jābūt īpaši saudzīgiem, līdz ar to izvēlamies Coslys intīmās kopšanas ziepes ar rožūdeni vai kliņģerīti, kam ir atbilstošs pH līmenis.

Sejas attīrīšana ar rožūdeni ir jutīgas ādas iemīļotais rituāls – Coslys micelārais ūdens un rožu putas ir Biotēkas klientu sejas mazgāšanas favorīti.

Bērnu zobu pastu ar zemeņu ekstraktu ir bērniem un dabai draudzīga, pārbaudīta vērtība ikdienas zobu kopšanai.

coslys rozes

Coslys stāsts
Iedvesmojoties no dabas, gandrīz pirms 30 gadiem, 1985. gadā, Žanīna Gaborī nodibināja nelielu ģimenes uzņēmumu Comptoir des LYS un sāka ražot dabīgus higiēnas un ķermeņa, kā arī mājas kopšanas līdzekļus. Uzņēmums atrodas nelielajā Somloire ciematiņā (800 iedzīvotāju) Francijas ziemeļrietumos, un joprojām pieder Gaborī ģimenei, kuras locekļi paši to vada un tajā strādā. Gan paša uzņēmuma COMPTOIR DES LYS, gan tā radīto zīmolu nosaukumos – COSLYS un ETAMINE DU LYS (E.D.L) ir ietverts vārds LYS, kas tulkojumā no franču valodas nozīmē – lilija.

Skaistā un cēlā zieda vārda iekļaušanai firmas un zīmolu nosaukumos ir simboliska jēga. Pirmām kārtām jau tas norāda, ka franču uzņēmums savas produkcijas ražošanā izmanto tikai un vienīgi no augu valsts iegūtas izejvielas, principiāli izvairoties no aizdomīgu ķīmisku substanču lietošanas.
Kosmētikā lilija izsenis sevi ir pierādījusi kā spēcīgs ādu atjaunojošs līdzeklis, kas palīdz ādai uzplaukt lilijas zieda krāšņumā un svaigumā. Ne velti Coslys lilijai veltījis atsevišķu kosmētikas sēriju, kas izceļas ar savu dzīvinošo iedarbību.

Jāatceras arī ka lilijas ziedam ir īpaša vēsturiska nozīme - savulaik šis zieds bijis Francijas karaļnama simbols.
Un visbeidzot – lilijas vārdu nes arī Ziemeļfrancijas upe Lys, kas plūst līdzās Gaborī ģimenes uzņēmumam.
Tikpat strikti Gaborī iestājas par dabiskas kosmētikas lietošanu: "Mēs uzskatām, ka uz naftas produktiem balstīta kosmētika ir mehāniski un ķīmiski kairinoša ādai, kā arī var radīt nopietnus vielmaiņas traucējumus. Tikai patiess dabas spēks respektē mūsu ķermeņa harmoniju. Mēs veidojam kosmētiku Jūsu skaistumam."
Coslys sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļos ir izmantotas tikai no augiem iegūtas mazgājošās vielas, augu ekstrakti un ēteriskās eļļas no bioloģiski audzētiem augiem. Izejvielu pārstrādei un konservēšanai Coslys pielieto vienkāršus, neagresīvus procesus, kā samaisīšana, emulģēšana, uzkarsēšana, atdzesēšana utml. Līdzekļi tiek testēti ar alternatīvām metodēm, nevis uz dzīvniekiem (Coslys ir One Voice Association biedrs).

Neraugoties uz konkurences spiedienu, mēs nedzenamies pakaļ modei, kā to dara konvencionālās kosmētikas ražotāji, ar trikiem un viltībām nosaucot par „dabīgu" līdzekli, kurā pievienots viens ekstrakts mikroskopiskā daudzumā", saka Gaborī, "kamēr mūsu kosmētikas līdzekļi ir gatavoti tikai un vienīgi no augiem un minerāliem."
Coslys raksturīga maigu sastāvdaļu izvēle un plaša organisko ziedu ūdeņu izmantošana formulās. Līdzekļi garantēti nesatur naftas pārstrādes vielas, SLS, ALS, PEG, ģenētiski modificētas sastāvdaļas, parabēnus, fenoksietanolu, sintētiskas smaržvielas un krāsvielas. Ecocert sertifikācija un CosmeBio logotips garantē, ka vismaz 95% sastāvdaļu ir dabīgas, un vismaz 10% katra līdzekļa – organiskas izcelsmes.

Ražotne ir videi draudzīga – ēku projektējuši ģeobiologi, tās karkass un apdare veidota no neapstrādātas Skotijas priedes koksnes, izmantojot kaņepju izolāciju un ekoloģiskas krāsas, telpas tiek apsildītas ar aerotermisko apkures sistēmu, ražošanā kā enerģijas avotus izmanto tikai gāzi un elektrību. Viss Coslys iepakojums ir otrreiz pārstrādājams.
Comptoir des LYS uzskata, ka dabu un cilvēku veselību respektējoši līdzekļi arī jāpārdod maksimāli draudzīgā, godīgā veidā. Tādēļ uzņēmums vienmēr rūpējas, lai kosmētikas ceļš līdz lietotājam būtu maksimāli īss – bez neskaitāmu starpnieku pievienotā uzcenojuma. Tieši tā, kā tas ir Biotēkas gadījumā – no ražotāja uzreiz veikalā un pie Jums, mīļie Coslys fani!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv