Biotēka

Coslys-2

Coslys eko zobu pastas visai ģimenei!

Coslys raksts_publ


Vai Tu zini, kas ir SLS1? Tad kādēļ Tu ar to mazgā zobus ik dienu?

Kosmētikas gatavošanas pasaulē ir tik daudzas vielas no kurām radīt zobu pastas, bet ne visas ir dabīgas...

Viena no 1. lietām, ko sagādājām Biotēkās bija ekoloģiska zobu kopšanas alternatīva, jo mēs vēlējāmies zināt, ko liekam savā mutē! Mēs izvēlamies zobu pastas tikai ar dabīgām, saprotamām sastāvdaļām, kas der visai ģimenei kā Coslys.

Esam priecīgi paziņot visiem Colsys ilggadējiem faniem, ka ir iznākušas 2 jaunas zobu pastas, un kā jau Coslys, tās ir zobu pastas bez SLS!

Zobu pastas visai ģimenei:

Balti un kopti zobi ar Coslys baltinošo zobu pastu ar propolisu! Soda un silīcijs maigi pulē emalju, uzturot zobu baltumu. Propolisa ekstrakts veicina veselīgu mutes higiēnu. Pateicoties sārmainam pH un sastāvam, kas dabiski bagāts minerālvielām, šī eko pasta spēcina zobu emalju un sargā tos no skābju kaitīgās ietekmes. Klasiskā piparmētru garša uztur elpas svaigumu.

Dabīgām minerālvielām bagātā Coslys zobu pasta-želeja jutīgiem zobiem un smaganām remdē jutīgos un kairinātos apvidus, kā arī aizsargā no skābju kaitīgās ietekmes. Var izmantot smaganu masāžai pēc zobu tīrīšanas, uzklājot pastu jutīgajos apvidos. Ieteicama pēc zobakmens noņemšanas, jo mazina diskomforta sajūtu un pārmēru lielu jutīgumu. Pasta rada intensīvu piparmētru svaigumu mutē.

Coslys apelsīnu pasta-gēls satur silīciju, kas maigi pulē emalju, uzturot zobu baltumu. Šai zobu pastai nav pievienots mentols, līdz ar to tā ir lietojama reizē ar homeopātiskiem līdzekļiem. Satur fluorīdu (izteikti mazā, drošā devā: 1450 ppm F+) un bioloģisku alveju, kas uztur veselīgu mutes higiēnu. Saldā apelsīna ziedūdens nodrošina maigu zobu attīrīšanu un izteiktu citrusu svaigumu mutes dobumā.

Jaunums! Coslys Fresh piparmētru un mentola zobu pasta ir paredzēta, lai atsvaidzinātu elpu un koptu zobus ik dienu! Kalcija karbonāts baltina zobus, kamēr alveja uztur veselīgi sārmainu pH vidi. Piparmētras eļļa un mentols atsvaidzina elpu un mutes dobumu un aizkavē baktēriju veidošanos.

Jaunums! Coslys baltinoša zobu pasta ar ogli ir piķa melnā krāsā, jo tā satur aktivēto ogli. Tā lieliski gaišina zobus tos maigi pulējot un piesaista nevajadzīgos toksīnus, kurus ir viegli izskalot līdz ar zobu pastu. Citrona eļļa cīnās pret baktērijām un kopā ar piparmētru eļļu atsvaidzina elpu.

Coslys zobu pasta bērniem satur bioloģiski audzētu zemeņu ekstraktu – tas bērnu pieradinās par saviem zobiem rūpēties regulāri. Kamēr bērns vēl tikai mācās tīrīt zobus, viņš īpaši nepiepūlas iztīrīt arī grūti aizsniedzamas vietas, tāpēc zobu pastā ir silīcijs, kas palīdz maigi notīrīt aplikumu. Zaļās tējas ekstrakts efektīvi aizkavē baktēriju attīstību, savukārt kumelītes un alveja maigi rūpējas par jutīgām smaganām.

Coslys zobu pastas bērniem formula ir izstrādāta ar tik maigām sastāvdaļām, lai tad, ja tās tiek netīšām norītas, nekaitētu bērnam. Piemērota bērniem no 3 gadu vecuma.

No ģimenes ģimenēm! Coslys ir Gaborī ģimenes uzņēmums, kuru joprojām vada šī ģimene – tā ražo Coslys Francijas ziemeļos eko ražotnē jau desmitiem gadu. Zīmols ar pieredzi dabīgas, kvalitatīvas kosmētikas radīšanā. Līdz ar to izvēloties sastāvdaļas tik bieži lietotam un ikdienā nepieciešamam produktam kā zobu pasta – tiek pievērsta uzmanība ik ģimenes locekļa vajadzībām un pilnībā ekoloģiskām sastāvdaļām, lai panāktu vēlamo efektu.

Izvēlies Coslys, lai visas ģimenes zobu kopšanas rutīna būtu pilnībā dabīga. Coslys ir CosmeBio ekoloģiskā sertifikācija, kas garantē, ka šīs zobu pastas nesatur naftas pārstrādes vielas kā - SLS, ALS, PEG, ģenētiski modificētas sastāvdaļas, parabēnus, fenoksietanolu, sintētiskas smaržvielas un krāsvielas. Savukārt, OneVoice sertifikāts apliecina, ka produkts nav testēts uz dzīvniekiem.

Coslys – lieliskas eko zobu pastas visai ģimenei!

1 - SLS jeb Sodium Lauryl Sulfate ir izteikti putojoša, sintētiska mazgājošā viela, kas var izraisīt kairinošas sajūtas jutīgākas ādas īpašniekiem un pat alerģisku reakciju, ja to bieži lieto.

 

Avoti:

1https://www.sciencedirect.com/topics/chemistry/toothpaste

2https://www.forbes.com/sites/quora/2016/03/16/is-common-shampoo-ingredient-sodium-laureth-sulfate-harmful/?_ga=2.197660143.17408886.1557338973-594562097.1557338973#4a16c1727543

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv