Biotēka

Coslys-2

Coslys zina, kā kopt sirmus, gaišus un taukainus matus

 http--i058.radikal.ru-1501-83-a9fdbc4589e4

Tikai dabīgas un bioloģiski audzētas izejvielas, efektīvi līdzekļu sastāvi un gadu desmitiem krātas zināšanas formulu izstrādē raksturo Coslys matu kosmētikas ražošanas pamatprincipus. Tevi pārsteigtu, kādus specefektus un knifiņus iespējams izmantot mūsdienu reklāmās, tomēr Coslys paliek uzticīgs zinātnei un pārbaudītam dabīgo augu spēkam.

 Vai zināji, ka mati taukojas galvas ādas tauku dziedzeru aktīvas darbības rezultātā? Pateicoties sastāvā esošajām ciedra un eikalipta ēteriskajām eļļām, Coslys šampūns taukainiem matiem dziļi attīra galvas ādu. Piparmētru ēteriskā eļļa regulē tauku dziedzeru darbību un mazina turpmāku matu taukošanos.

Lai matu kopšana būtu pilnīga, pēc matu mazgāšanas matos ieteicams ieklāt Coslys kondicionieri taukainiem matiem. Tā sastāvā esošais kaolīns – franču baltie māli, savāc tauku dziedzeru izdalīto sekrētu, un kombinācijā ar ciedra, eikalipta un piparmētras ēteriskajām eļļām, mati kļūst spīdīgi, viegli ķemmējami un veidojami.

http--s010.radikal.ru-i311-1501-5c-e49e529cce9c


Īpaši gaidīts ir vienīgais šampūns Biotēkā, kas speciāli izstrādāts sirmiem un gaišiem matiem. Coslys šampūna sirmiem un gaišiem matiem ļoti maigās augu izcelsmes attīrošās bāzes sastāvā ir organisku rudzupuķu ekstrakts - tas neitralizē dzeltenīgos matu toņus un aizsargā matus no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības. Rīsu ekstrakts aizsargā un spēcina matu šķiedras, ļaujot matiem atgūt dabīgu nokrāsu un atjauno to spīdumu.


Kāda kopšana nepieciešama Taviem matiem? Coslys zina, kā tos kopt.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv