Biotēka

Coslys-2

Sievišķīgi intīms jaunums no Coslys

coslys intime_galvenais_copy


Maigs, saprotošs pieskāriens ir vienīgais, ko mēs - sievietes vēlamies, kad ir runa par intīmo zonu kopšanu. Biotēkas klientes ir atzinušas ekoloģisko Coslys intīmās kopšanas želeju. Tā ir veidota, izprotot sieviešu delikātās vajadzības. Coslys ir Franču uzņēmums, kura nosaukumā ir ietverts vārds lilija ("lys" tulkojot no franču valodas nozīmē lilija), respektējot ne tikai apkartējo vidi, bet arī sievietes ķermeni. Intīmās higiēnas kopšanas līnija ir papildināta ar jaunumu - Coslys intīmo želeju jutīgai ādai, sievietes labsajūtai laikā, kad ādai nepieciešama īpaša kopšana. Ikdienas vieglumam iesakam Coslys intīmās kopšanas želeju un vēl maigākai kopšanai - Coslys intīmo želeju jutīgai ādai.

Ar ūdeni vien būs par maz, bet ar ziepēm būs krietni pārspīlēts...

Sievietes organismā, sadzīvo miljoniem dažādu mikroorganismu, tāpēc aizsargāt vaginālo floru un gļotādas līdzsvaru ir sevišķi būtiski, lai izvairītos no infekcijām. Sievietes dzimumorgānu dabīgā bakteriālā vide ir skāba - pH 5,5, kas tāda arī jāuztur, lai izvairītos no baktēriju izraisītām saslimšanām un iekaisumiem. Tāpēc Coslys veido intīmās kopšanas produktus, kuri labvēlīgi ietekmē gļotādas pH līmeni. To formula ir veidota tā, lai aizsargātu maksts dabīgo mikrofloru un atbalstītu dabīgu balansu šajā zonā. Coslys želejas intīmajai higiēnai ir ginekoloģiski testētas un tās nesatur ziepes, sintētiskas sastāvdaļas, antiseptiķus, kas sausina ādu.
Coslys ir sievietes intīmās harmonijas uzturēšanas visdabīgākais palīgs ik dienu!


Coslys raksts

Coslys hipoalerģiska želeja intīmajai higiēnai bez sulfātiem, 230 vai 450 ml

Perfekta ikdienas intīmajai kopšanai, jo veidota ar atbilstošu pH līmeni - bez ziepēm un ēteriskajām eļļām! Izteikti maigā želeja viegli puto un nesatur pievienotas smaržvielas. Ginekoloģiski testētā formula bagātīgi satur rožu, kliņģerīšu un rudzupuķu ziedūdeņus.

Kā lietot?

Nelielu daudzumu produkta uzklāt un samitrinātas ādas un noskalot ar siltu ūdeni. Želeja piemērota lietošanai ikdienā.  

Padoms

Coslys želeja intīmajai higiēnai bez sulfātiem pieejama divos tilpumos: 230 ml un 450 ml pudelēs. Lielo iepakojumu izmanto lietošanai mājās, mazāko ņem līdzi pārbraucienos! 


coslys intime_rose_gel

Coslys želeja intīmajai higiēnai ar organisko rožūdeni, 250 ml vai 500 ml
Sastāvā esošie organiskie rožu un vīgriezes ziedūdeņi sniedz komforta un tīrības sajūtu, savukārt priedes un eikalipta ēteriskās eļļas darbojas kā dabīgi antiseptiķi. Tā kā želejas pH līmenis ir 5,5, tā ir paredzēta ikdienas lietošanai.

Kā lietot?
Mazgāties 1-2 reizes dienā, ar nelielu daudzumu Coslys želejas un noskalot ar siltu ūdeni.

Padoms
Brīžos, kad intīmajai zonai nepieciešama īpaša kopšana, piemēram, menstruāciju laikā, ja ir iekaisumi vai āda ir ļoti jutīga, lieto jaunumu - Coslys intīmo želeju jutīgai ādai.


coslys intime_klingerites_gels 

Coslys intīmā želeja jutīgai ādai ar kliņģerīti un magniju, 250 ml
Radīta jutīgas intīmās zonas kopšanai. Periodos, kad ir diskomforts, iekaisums vai menstruācijas. Speciāli veidots ar viegli sārmainu - pH 8 līmeni, piemērots, lai mazinātu baktēriju veidošanos. Vīgriezes ziedūdens aizsargā vaginālo floru un gļotādas līdzsvaru. Organiskā kliņģerīte un magnijs mazina diskomforta sajūtu. Maigā Coslys intīmā želeja jutīgai ādai ir veidota uz augu bāzes attīrošajām vielām un tai nav aromāta. To var droši lietot arī grūtnieces, jo nav pievienotas ēteriskās eļļas.

Kā lietot?
Coslys intīmā želeja jutīgai un iekaisušai ādai paredzēta 3 nedēļu lietošanai, tieši periodā, kad āda ir iekaisusi, jutīga, kairināta. Ieteicams mazgāt intīmo zonu 1-2 reizes dienā.

Padoms
Kad Coslys intīmo želeju jutīgai ādai esi izmantojusi ieteicamās 3 nedēļas, ikdienas higiēnai, turpini lietot Biotēkā iecienīto Coslys želeju intīmajai higiēnai ar organisko rožūdeni.
Coslys produkti ir veidoti bez ziepēm, ar pārdomātu pH līmeni, Ecocert un Cosmobio sertificēti – meklē tos Biotēku plauktos.

Svaigs maigums ir Coslys un mūsu intīmās labsajūtas noslēpums!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv