Biotēka

Purple light

Jaunums - Dr. Hauschka dekoratīvās kosmētikas kolekcija “Purple Light”!

715x300 2


Kad satiekas dekoratīvā kosmētika, kurai ir arī estētiska nozīme un, - māksla tās, daudzpusīgajās izpausmēs, rodas kas aizraujošs.
Jaunās kolekcijas Dr. Hauschka produktu vizuālajā noformējumā jūtams zviedru mākslinieces Emmas Lindstrēmas pieskāriens, viņa ir izstrādājusi kolekcijas “Purple Light” iepakojuma dizainu. Kolekcijas ideja un krāsas, kalpoja par iedvesmu mākslas darbam, kura, atsevišķas detaļas tika izmantotas dažādiem iepakojuma veidiem.

“Es uztveru mākslu kā brīvu un drošu telpu, kurā varu paust savas sajūtas,” skaidro Emma Lindstrēma.
“Man bieži ir grūti izteikt tās vārdos. Mākslā esmu atklājusi spēcīgu valodu, - tiešu un nepastarpinātu. Es strādāju ļoti spontāni. Neplānoju sava darba rezultātu, bet vienkārši sāku strādāt. Tāpēc nekad nevaru precīzi paredzēt gala rezultātu. Tas ir ļoti intuitīvs process, tāpat kā kolekcijas iepakojuma dizaina radīšana, - tas bija stāsts par manu mākslu un mani. Tā bija pilnīgi jauna pieredze. Es uzskatu, ka jauna pieredze ir ārkārtīgi svarīga. Mani pārsteidza darbs ar dekoratīvās kosmētikas krāsām un tekstūrām, - tas sniedza iespēju komunicēt ar pasauli par dažādiem manas personības aspektiem. Sākumā nedaudz minstinājos, taču ar laiku kļuvu drošāka. Visa fotosesija bija neticami jautra. Nezinu, vai tas bija krāsu dēļ, bet telpā valdīja lieliska dinamika un daudz pozitīvas enerģijas.”

Produktu menedžere, - Nadija Vāgnere, kura ir atbildīga par Dr. Hauschka jauno kolekciju piebilst: “Tieši tas ir galvenais. Ar šo kolekciju mēs vēlamies ne tikai iedvesmot cilvēkus ar krāsām, bet arī ar katras sievietes individualitāti, ļaut viņas personīgajai attieksmei pret dzīvi būt pamanāmai, tā sniedzot iedvesmu citām sievietēm un izrādot cieņu katra cilvēka unikālajai personībai.”

Purple Light ierobežotā daudzuma kolekcija:
Četri Acu ēnu paletes toņi izceļ jebkuru acu krāsu. Divas matētas un divas mirdzošas krāsu nianses paver plašas lietošanas iespējas. Pateicoties minerālpigmentiem un tādiem ārstiecības augu ekstraktiem kā melnā tēja un zīds, acu ēnas kopj jutīgo ādu ap acīm.

Pieskaņotam Acu zīmulim elegantā, pelēcīgi violetā tonī ir zīdaina tekstūra, kas veido dabīga izskata kontūru, tas ir ērti uzklājams un tušējams. Zīmuļa sastāvā esošie minerālpigmenti, - pērkonamoliņa ekstrakts, aivas vasks un šī sviests kopj jutīgo ādu ap acīm. Produktu var uzklāt gar augšējo un/vai apakšējo skropstu līniju un izpludināt ar aplikatoru, kā arī uzklāt uz plakstiņa iekšējās gļotādas.

Tonējošais pūderis padara ādu veselīgi mirdzošu un svaigu, vienlaikus izlīdzinot sejas ādas toni. Izsmalcināta krāsu kombinācija pielāgojas jebkuram ādas tonim. Pūdera kopjošā kompozīcija satur minerālpigmentus un tādus ārstniecības augu ekstraktus kā pērkonamoliņš un burvju lazda, kas rūpējas par ādu, nesausinot to. Izmantojot lielo pūderotu, apļveida kustībām sajauciet visus toņus kopā un uzklājiet tieši uz ādas vai virs tonālā krēma.

Divu toņu Lūpu spīdums ar īpašo tekstūru, kurā apvienota izcili bagātīga krāsa, intensīvs spīdums, piešķir lūpām zīdainu sajūtu. Minerālpigmenti un tādi ārstniecības augu ekstrakti kā pērkonamoliņš, mango sviests un aprikožu kauliņu eļļa izlīdzina un atjauno lūpu ādu. Lūpu spīdums pieejams maigā miesaskrāsas tonī un spilgtā ogu tonī. Uzklājiet to uz apakšējās lūpas, tad saspiediet tās un vienmērīgi aizpildiet lūpu kontūru.

Ieteikums grimam
Produktu ikdienas lietošanai, - Dr. Hauschka starptautiskais grima mākslinieks Karims Satars (Karim Sattar) izveidojis dabīgu tēlu “Mirdzošās dienas”.
-    Lai izveidotu šo tēlu, sāciet ar pamata sagatavošanu: - vieglam pamatam sajauciet Dr. Hauschka Tonālo krēmu ar savu dienas krēmu un vienmērīgi uzklājiet uz ādas. Lai izgaismotu ēnas, uzklājiet Izgaismojošo konsīleri ap acīm, lūpu kontūru, ap degunu un bedrītē virs virslūpas.
-    Uzklājiet toni 01 no Acu un uzacu ēnu paletes kā bāzi uz visa plakstiņa līdz uzacij, tad klājiet toni 02 uz plakstiņa kustīgās daļas.
-    Toni 03 uzklājiet plakstiņa locījuma vietā un acs ārējā kaktiņā. Akcentam uzklājiet toni 04 gar augšējo un apakšējo skropstu līniju.
-    Acu zīmuli 07 klājiet gar augšējo un apakšējo skropstu līniju un izpludiniet ar aplikatoru. Uzklājiet Acu zīmuli 00 uz apakšējā plakstiņa iekšējās gļotādas.
-    Izceliet uzacis, velkot smalkas līnijas matiņu augšanas virzienā ar piemērotu toni no Acu un uzacu paletes. Uzklājiet Skropstu tušu apjomam 01 melnā tonī uz augšējām un apakšējām skropstām.
-    Lai iegūtu maigu, mirdzošu izskatu, ar lielo pūdera otu sajauciet visus trīs toņus no Tonējošā pūdera 01 un uzklājiet pūderi uz visas sejas.
-    Nobeigumā uzklājiet Lūpu konturzīmuli 04, velkot lūpu kontūru virzienā uz iekšpusi. Uzklājiet Lūpu spīdumu 01 vai izteiksmīgo Lūpu spīdumu 02, lai izceltu apakšējās lūpas izliekumu. Pēc tam saspiediet lūpas un vienmērīgi aizpildiet lūpu kontūru.
Divas reizes gadā Dr. Hauschka zīmols iedvesmo un priecē kosmētikas lietotājus ar īpašām krāsām, tekstūrām vai pilnīgi jauniem produktiem kā šoreiz. Dr. Hauschka 2018. gada pavasara/vasaras kolekcija ir “Purple Light”, kas ir pieejama ierobežotā daudzumā dažāda  purpura nokrāsas iepakojumos ar Emmas Lindstrēmas mākslas darbu dizainu.

Baudi mākslu, ēstētisku dekoratīvo kosmētiku un savu iedvesmojošo identitāti!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Eshop