Biotēka

Purple light

Svini krāsas ar Dr. Hauschka „Deep Infinity“ rudens / ziemas dekoratīvās kosmētikas kolekciju!

715x300


Divas reizes gadā Dr. Hauschka zīmols iedvesmo un priecē kosmētikas lietotājus ar īpašām krāsām, tekstūrām vai pilnīgi jauniem produktiem. Kā vēsta nosaukums “Deep Infinity”, jaunās Dr. Hauschka 2018. gada rudens/ ziemas kolekcijas toņi ir košs tirkīzs, pusnakts zilais, smalki sārtais un pelēkais. Dr. Hauschka dekoratīvās kosmētikas kolekcija ierobežotā daudzumā “Deep Infinity” iekrāsos pirmos rudens soļus un ļaus izcelties Tavam dabīgajam skaistumam visu ziemu.

Galvenais motīvs ir tirkīzs visās tā niansētajās nokrāsās. Zilā krāsa nozīmē skaidrību, drosmi, spēku un dzīvesprieku būt brīvam. Produktu iepakojuma dizainā ir vienāda, atkārtota krāsu shēma – enerģiska un viegli saprotama. Grafiskais dizains un iepakojuma dizains sniedz pašpārliecinātu paziņojumu par eleganci un dzīvesprieku. Tas simbolizē spēcīgu, daudzpusīgu personību, kas drosmīgi rīkojas ar krāsām un iedvesmo citus.

DR.HAUSCHKA „DEEP INFINITY“ ACU ĒNU PALETE 02
Četri toņi no sārta vasaras saullēkta rītā līdz pusnakts zilam tonim vakarā. Paletē ietilpst matēti, mirdzoši toņi ar zīdainu tekstūru, kas vienmērīgi klājas un saplūst savā starpā. Piešķir acīm dziļumu. Sastāvā ir dabīgi minerālie pigmenti, zīds, bioloģiski ārstniecības augi kā melnā tēja, kas kopj jutīgo ādu ap acīm.

Lietošana:
Uzklājiet pirmo, gaišāko toni kā bāzi uz visa plakstiņa līdz uzacij, tad klājiet otro toni uz plakstiņa kustīgās daļas. Ar trešo toni iekrāsojiet acs iekšējo daļu un acs locījuma daļu. Un ceturto toni uzklājiet gar augšējo un apakšējo skropstu līniju.

DR.HAUSCHKA „DEEP INFINITY“ LŪPU KRĀSA-ZĪMULIS 01
Īpaši skaistā rožu tonī ar mīkstu, patīkamu tekstūru un spīdumu ir gluži jauns un inovatīvs līdzeklis Dr. Hauschka grima veidošanā.

Lietošana: to var uzklāt lūpu vidū un vienmērīgi izlīdzināt pa visām lūpām, vai arī papildus uzklāt lūpu spīdumu 01 un izlīdzināt to. Lūpu zīmuli ir ērti lietot pat bez spoguļa, velkot kontūru no ārpuses uz iekšpusi un aizpildot visas lūpas.

DR.HAUSCHKA „DEEP INFINITY“ IZGAISMOJOŠAM FLUĪDAM 01
ir zīdaina tekstūra un gaišs, dabīgs mirdzums, kas pielāgojas visiem ādas toņiem un piešķir sejai svaigu un smalku spīdumu. Fluīda sastāvā ir dabīgi minerālpigmenti, bioloģisks granātābola ekstrakts, makadamijas un kokosriekstu eļļa, tas saglabā ādas mitruma līmeni un pasargā to no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.

Lietošana: to var pievienot un sajaukt kopā ar tonālo krēmu. Fluīdu var uzklāt arī atsevišķi, tieši uz ādas vai pēc tonālā krēma acu zonā, uz lūpu kontūras un zonā ap degunu kā izgaismotāju (highlighter).

DR.HAUSCHKA „DEEP INFINITY“ SKROPSTU TUŠA APJOMAM 04
Elegantā, košā tirkīza tonī neatvairāmam acu skatienam. Tuša piešķir skropstām apjomu un padara acis izteiksmīgākas. Piemērota radošam ikdienas tēlam vai īpašiem pasākumiem.

Lietošana: produktu var uzklāt uz augšējām vai apakšējām skropstām tikai uz skropstu galiem vai arī visā to garumā. Īpaša efekta panākšanai sākumā uz skropstām var uzklāt brūno vai melno tušu (pagarinošo vai apjoma), tad uzklāt kolekcijas skropstu tušu tirkīza tonī uz skropstu galiem vai arī visā to garumā.

Jaunā Dr. Hauschka dekoratīvās kosmētikas kolekcija ierobežotā daudzumā “Deep Infinity” ir iegādājama www.BIO.lv ar piegādi visā Latvijā un eko veikalos Biotēka, Rīgā:

  • t/p ALFA,
  • P. Brieža ielā 33,
  • t/c SPICE HOME,
  • SKY&MORE (Duntes ielā 19),
  • Mežciema SKY veikalā (Hipokrāta ielā 28),
  • t/c MOLS,
  • Kr. Barona ielā 24/26,
  • t/c RIGA PLAZA.

Svini eleganti dziļās krāsas ar Dr. Hauschka „Deep Infinity“ 2018. gada rudens / ziemas dekoratīvās kosmētikas kolekciju!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Eshop