Biotēka

Dr Hauschka

Dr. Hauschka rada harmoniju ar polaritātēm! Dr. Hauschka ādas kopšanas koncepts - tikpat ritmisks kā mūsu dzīve!

Baneris

Pretstati savstarpēji piesaistās. Varbūt, tas tā ir, tāpēc, ka tie tik veiksmīgi papildina viens otru? Tieši tāpat, kā diena un nakts, tie ir kā monētas abas puses saistītas, bet tik atšķirīgas. Ritmiem mūsu dzīvē ir svarīga loma, tie ietekmē ādas stāvokli un aktivitāti. Dr. Hauschka savā unikālajā ādas kopšanas konceptā iekļauj polaritāti, kas izpaužas sekojoši: dienā ādai ir nepieciešama aizsardzība, ko sniedz dienas krēmi, savukārt, vakarā āda atjaunojas un tiek kopta ar līdzekļiem uz ūdens bāzes, kas nesatur eļļu.

Dr. Hauschka ādas kopšanas komplekti pievērš uzmanību ritmiem un polaritātei, kas tiek atspoguļots četru komplektu piedāvājumā: katrs standarta tilpuma Rožu dienas krēms 30 ml, Vieglais rožu dienas krēms 30 ml, Dienas krēms ar aivu 30 ml un Dienas krēms ar melisu 30 ml ir apvienots komplektā ar Nakts serumu 2,5 ml izmēģinājuma, ceļojuma tilpumā bez maksas. Komplektā esošie produkti sniedz lielisku iespēju izbaudīt mijiedarbību starp abām polaritātēm - dienu un nakti.


Kādus uzdevumus āda veic dienā un naktī?
Dienā - āda ir mūsu starpnieks ar ārpasauli, darbojas kā barjera un aizsargā mūs no apkārtējās vides. Savukārt, naktī - āda atjaunojas, veic dabiskos procesus un, vitalizējas. Dienā un naktī ādas aktivitāte ir atšķirīga. Dienas laikā tā ir vērsta uz āru. Āda ļauj mums tuvāk sajust pasauli vienlaikus nosakot robežas aizsardzībai no apkārtējās vides. Naktī ādai nav nepieciešams aizsargāties no ārpasaules - tas ir laiks, kad virzīt enerģiju iekšēji, lai atjaunotos.
Dr. Hauschka ādas kopšanas koncepts respektē diennakts ritmus un atbalsta ādu šajos procesos, apvienojot polaritāti un dažādās ādas vajadzības vienā veselumā. Holistiskais ādas kopšanas koncepts nozīmē harmonisku ādas kopšanu no rīta un vakarā. Rītos ādu attīra, tonizē, aizsargā, savukārt, vakaros -  attīra, tonizē un vitalizē.
Ieteikums: "lai nostiprinātu dabīgos ritmus dienā un naktī, ievērojiet noteiktus laika intervālus, piemēram, starp ēdienreizēm, sporta nodarbībām un pārtraukumiem darbā".


Ādas aizsardzība dienā
Dr. Hauschka dienas ādas kopšanas līdzekļu sastāvā iekļautie īpaši atlasītie dabīgie augu ekstrakti mitrina ādu, bet īpaši izvēlētās augu eļļas un bagātīgās tekstūras augu vaski aizsargā ādu, neaizkavējot tās dabīgo elpošanu.
Rožu dienas krēms, Vieglais rožu dienas krēms, Dienas krēms ar melisu un Dienas krēms ar aivu - katrs no tiem ir piemērots noteiktam ādas stāvoklim. Katra krēma sastāvā ir galvenais augs, kas nosaka krēma raksturu un iedarbību uz ādu. Apvienojumā ar citiem ārstniecības augiem, krēms kopj un aizsargā konkrēto ādas stāvokli, nodrošinot komforta sajūtu 24 stundu garumā.
Nakts spēks
Nakts laikā, kamēr mēs atpūšamies un guļam, āda veic nozīmīgu funkciju - atjaunojas. Dr. Hauschka nakts ādas kopšanas līdzekļi dod ādai impulsus, kas veicina ādas pašatjaunošanos un sekmē to, lai no rīta tā būtu starojoši svaiga. Nakts ādas kopšanas līdzekļi, nesatur eļļas un ļauj ādai elpot, tonizē, atjauno un piešķir tai vitalitāti.


Rožu dienas krēms: intensīvi, mitrina, aizsargā un nomierina
image10Krēms ir Dr. Hauschka ādas kopšanas līnijas klasika. Saglabājot rozes dažādību, tas mitrina un aizsargā normālu, sausu un jutīgu ādu. Īpaši piemērots apsārtušai, alerģiskai un kuperozai ādai. Bagātīgā tekstūra regulē mitruma līmeni ādā, baro un nodrošina tās komfortu, piešķir veselīgu ādas krāsu. Sastāvā: rožu ziedlapiņu ekstrakts un rožu ekstrakts, kas līdzsvaro ādu, šī sviests, rožu ziedlapiņu vasks un avokado, kas aizsargā un mitrina ādu, altejas un asinszāls ekstrakti, kas novērš ādas apsārtumu, mitrina un nostiprina to.
Ieteikums: "ziemā Dr. Hauschka rožu dienas krēms sniedz lielisku aizsardzību aukstā laikā, savukārt, vasarā īpaši piemērots ir Dr. Hauschka vieglais rožu dienas krēms".


Vieglais rožu dienas krēms: mitrina, nomierina un līdzsvaro ādu
image20Visas saudzējošās un aizsargājošās Vieglā rožu dienas krēma īpašības apvienotas viegla krēma formā un ir ideāls ādas kopšanas līdzeklis jutīgai ādai. Krēms vitalizē, nomierina, regulē mitruma līmeni ādā, baro sausu, jutīgu sejas ādu. Turklāt, tas ir piemērots ne tikai jutīgai, bet arī normālai un sausai ādai. Sastāvā: rožūdens, rožu vasks, rožu ekstrakts, alteja un pērkonamoliņš, kas aizsargā, nomierina un regulē mitruma līmeni ādā. Altejas saknes ekstrakts, avokado, sezams, mandeles un kviešu asnu eļļa - mitrina un regulē mitruma līmeni ādā.
Ieteikums: "papildu ādas kopšanai ziemā iesakām lietot bagātīgākas tekstūras Dr. Hauschka Rožu dienas krēmu".


Dienas krēms ar aivu: atsvaidzina un aizsargā
image30Viegls, mitrinošs krēms veselai un tonizētai ādai. Dienas krēms ar aivu atjauno, mitrina un aizsargā normālu, nedaudz sausu ādu. Sastāvā: aivas vasks, kas mitrina un veido vieglu aizsargslāni uz ādas. Aivas sēklu, jojobas, aprikožu un avokado eļļa, kas nostirpina ādu.
Ieteikums: "ja ādai pārejas un ziemas periodā ir nepieciešama papildu mitrināšana, pirms Dr. Hauschka Dienas krēma ar aivu var uzklāt Dr. Hauschka Atjaunojošo dienas krēmu".


Dienas krēms ar melisu: līdzsvarojošs krēms kombinētai ādai
image40Dienas krēms ar melisu ir piemērots kombinētas ādas kopšanai. Regulē tauku dziedzeru darbību, nomierina, matē un mitrina ādu, piešķir ādai veselīgu krāsu. Sastāvā: melisas ekstrakts, margrietiņa, pērkonamoliņš, burvju lazda un burkānu ekstrakts, kas nomierina un regulē tauku dziedzeru darbību. Tapiokas ciete matē un nodrošina vienmērīgu ādas toni.
Ieteikums: "ja jums ir taukaina āda iesakām lietot Dr. Hauschka Atjaunojošo masku, sajaucot to kopā ar dažiem piliniem dienas eļļu".Nakts serums: veicina ādas dabiskos ritmus
image50Dr. Hauschka Nakts seruma sastāvā nav eļļas, tas stimulē ādas dabiskos atjaunošanās procesus. Serums ir būtiska ikdienas ādas kopšanas daļa. Tas veicina ādas atjaunošanos un regulē mitruma līmeni. Sastāvā: aromātiskie ābeļu ziedi, āboli un ābeles miza - veicina ādas dabiskos atjaunošanās procesus. Serums intensīvi mitrina ādu, un sejas āda no rīta izskatās starojoši svaiga.
Ieteikums: "Dr. Hauschka Atjaunojošais nakts kondicionieris ir īpaši piemērots, ja vēlaties uzsākt ādas kopšanu ar Dr. Hauschka ādas kopšanas produktiem".

JŪS ESAT SKAISTA! DABISKA!

 


You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv