Biotēka

Dr Hauschka

Dr. Hauschka bronzējošie produkti

Tonejosais dienas krems baneris

Pavasarī mēs vēlamies atdzīvināt mūsu bālo ādu. Dr. Hauschka produktu klāstā ir trīs burvīgi bronzējošie līdzekļi, ar kuru palīdzību iespējams iegūt veselīgas, mirdzošas, saules skūpstītas ādas izskatu.
Dr. Hauschka piedāvājumā atradīsiet to, kas derīgs tieši jums gan tūbiņā, un, - pudelītē, gan arī pūdernīcā.

Viens no tiem ir Tonējošais dienas krēms – uzlabots un pilnveidots. Tagad tam raksturīga vieglāka tekstūra un vēl izsmalcinātāks aromāts nekā iepriekš.  To visu esam ieviesuši uzklausot jūsu vēlmes, -  atsauksmes, idejas un, - lūgumus, jo mūsu mērķis ir radīt vēl labāku produktu.

Tonējošais dienas krēms
Tas ir produkts “divi vienā”, - jeb dekoratīvās kosmētikas līdzeklis un ādas kopšanas produkts vienlaikus. Tas piešķir ādai dabisku un vienmērīgu toni, nomaskē mazās ādas nepilnības, mitrina un pasargā to. Krēms ideāli izlīdzina jūsu sejas ādas toni un saplūst ar to, neradot mākslīgu “maskas efektu”.
Tonis? Bēšīgs.
Sastāvdaļas? Minerālpigmenti, mandeļu, zemesriekstu, avokado un aprikožu kauliņu eļļas piešķir ādai veselīgu mirdzumu. Rožu ziedu un bišu vasks līdzsvaro un mitrina ādu. Roze, aiva un asinszāle tonizē un atjauno ādas elastību, kamēr barojošais rožūdens, - un pērkonamoliņa ekstrakti harmonizē ādu.
Kam piemērots? Normālai, sausai, jutīgai, apsārtušai un nobriedušai ādai
Kas tajā ir jauns? Pateicoties vieglākai tekstūrai, to ir ērtāk uzklāt, to nodrošina krēma sastāvdaļas: cinka sulfāts un laktoze, savukārt, bagātīgāka ēterisko eļļu izmantošana piešķir krēmam izsmalcinātu aromātu.
Tonējošā dienas krēma tonis un cena nav mainījusies, turklāt, - tas joprojām saglabā visas kopjošās, mitrinošās un citas ādai draudzīgās īpašības, kā arī veiksmīgi nomaskē mazās ādas nepilnības. Tonējošs dienas krēms ir viens no 16 oriģinālajiem Dr. Hauschka produktiem, kas nāca klajā 1967. gadā.

Caurspīdīgais bronzera koncentrāts
Caurspīdīgais bronzera koncentrāts ir ideāli piemērots lietošanai atsevišķi - vai nu tīrā veidā, vai arī kopā ar jebkuru no Dr. Hauschka dienas ādas kopšanas līdzekļiem. Tas piešķir ādai svaigumu un izceļ tās dabīgo toni, novērš ādas nepilnības un izlīdzina ādu.
Tonis? Tumši brūns.
Sastāvdaļas? Burvju lazda, olīveļļa, bišu vasks un krāsu pigmenti mitrina, un tonizē. Āda izskatās veselīga, moža, starojoša, ar vienmērīgu iedegumu. Caurspīdīgs bronzera koncentrāts apvieno ārstniecisko augu ekstraktu mitrinošās īpašības ar iespēju radoši mainīt krāsas niansi.
Kam piemērots? Jebkuram ādas stāvoklim.

Bronzējošais pūderis
Viegls bronzeris, kas piešķir ādai starojumu. Pūderis neaizstāj sauli un nav paredzēts iedeguma radīšanai.
Tonis? Terakota
Sastāvdaļas? Zīds, pērkonamoliņš, burvju lazda un salvija. Lai panāktu nevainojamu izskatu, iezīmējiet sejas kontūras, izceliet sejas vaibstus un izlīdziniet sejas ādas toni.
Kam piemērots? Jebkuram ādas stāvoklim.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv