Biotēka

Faith zimola_aughsas_banner

Faith in Nature dezodoranti – dabīgam svaigumam!

Faith in_Nature_dez_rakst


Tu noteikti esi dzirdējis par kalnu kristālu dezodorantiem – bet vai esi tos izmēģinājis?

Kalnu kristālu dezodoranti - minerālu dezodoranti jeb alunīti 100% sastāv no dabiska produkta alauna. Tas ir iezis, kas veidojies dabā. Tas nesatur alumīniju, jo tā sastāvā ir dubultie sāļi jeb alauna kālijs un alauna amonijs – dabīgi veidojušies kristāli. Lietojot kristālu dezodorantu, tas ļauj ādai elpot un kavē nepatīkamo aromātu izraisošo baktēriju vairošanos.

Kristālam ir dažādas formas – kausēta vai cieta viengabala. Cietās formas kristāls ir izturīgāks un lietojams pat vairākus gadus, to saslapinot ar ūdeni. Savukārt, kausētais kristāls ir matēts un tam pievieno papildu vielas kā ēteriskās eļļas patīkamam aromātam. Ja Tavs ķermeņis nesvīst daudz vai ir jutīgs, mēs iesakām Tev izmēģināt Faith in Nature kristālu dezodorantus.

Faith in Nature sausais kristāla dezodorants bez smaržas ir piemērots sievietēm un vīriešiem 24 stundu aizsardzībai. Tas ierobežo baktēriju veidošanos, kas atbildīgas par sviedru aromāta rašanos. Tādējādi ķermenis var veikt svīšanas funkciju bez nepatīkamā aromāta. Dezodorants nenobloķē ādas poras. Tas ir hipoalergēns un nesatur alumīnija hlorhidrātu un parabēnus. Kristāla deo var ņemt līdzi jebkur – arī rokas bagāžā lidmašīnā, jo tas nav šķidrs!

Lietošana: Lietojiet pēc dušas vai vannas. Uzklājiet mitrai padušu ādai vai pirms lietošanas samitriniet kristālu.

Faith in Nature kristāla dezodoranti – rullīši ir veidoti ar kausētajiem alauna kristāliem. Arī šie dezodoranti ir universāli jeb piemēroti gan sievietēm, gan vīriešiem un līdz ar to ērti lietojami visai ģimenei. Šie šķidrās formas dezodoranti aizsargā no nepatīkamā sviedru aromāta, neaizturot svīšanas procesu. Faith in Nature rullītis ar kumelīti un alveju maigi smaržo un remdē jutīgu ādu, savukārt Faith in Nature rullītis ar zaļo tēju un alveju patīkami atsvaidzina. Abi dezodoranti – rullīši ir garantēti hipoalergēni un bez alumīnija hlorhidrāta, parabēniem un pat alkohola.

Lietošana: Viegli sakratiet pirms lietošanas. Ja rullītis iestrēgst, palieciet to zem silta, tekoša ūdens un nožāvējiet.

Izmēģini Faith in Nature kalna kristālu dezodorantus – dabīgus, svaigus kristālu dezodorantus pret nepatīkamo aromātu!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv