Biotēka

Farfalla baneris

Uzticams svaigums dienas garumā. Farfalla Daily Pleasure dezodorants.

Farfalla deo_banner_atziniba

Efektivitāte un drošums – nesatur alumīnija sāļus un cinku – un tiešām darbojas!
Dezodoranti darbojas ādas virspusē, neļaujot veidoties baktērijām, līdz ar to mūsu ķermenis veic nepieciešamās termoregulācijas funkcijas un tiek novērsts nepatīkamais aromāts. Farfalla Daily Pleasure dezodorants ir klīniski pārbaudīts, satur inovatīvu dabīgo aktīvo vielu kompleksu pret nepatīkamu aromātu un uzlabo garastāvokli ar saulainu citrusu smaržu.

Mīts, kuru laužam - nepatīkamais aromāts rodas no pārmērīgas svīšanas.
Svīšana ir svarīgs organisma darbības process, kura galvenais mērķis ir pasargāt mūs no pārkaršanas un stabilizēt ķermeņa temperatūru – kad ir karsts, sportojam, stresa situācijās vai arī slimības laikā. Sviedriem nav aromāta. Nepatīkamais aromāts, no kura vairāmies, rodas no baktērijām, kas iedarbojas uz sviedru sekrētu.

Farfalla ir augstākās kvalitātes eko kosmētika no Šveices - pārliecinoša kvalitāte ar pierādītu efektivitāti – produktu formulas tiek izstrādātas ņemot vērā vairāk kā 30 gadu pieredzi. Profesionāla aromterapija, inovatīvas augu izcelsmes aktīvās vielas ar dermatoloģiski apstiprinātu efektivitāti un augstvērtīgākās bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūtās izejvielas no 45 pasaules valstīm. Zīmola produkti veidoti, ievērojot holistisku pieeju, kas nozīmē, ka kosmētikas līdzekļi optimāli atbalsta ādas dabīgos vielmaiņas procesus, tā nodrošinot daudzpusīgu, drošu un ilglaicīgu efektu.

Farfalla Daily Pleasure izsmidzināmais dezodorants ar saulainu citrusu aromātu sniedz uzticamu un ilgstošu aizsardzību 24 h garumā.
100% dabīga un ilgstoša aizsardzība pret nepatīkamu sviedru aromātu, pateicoties inovatīvai formulai – bez alumīnija sāļiem! Trietilcitrāts (citronskābes esteris) sadala nepatīkamo aromātu izraisošās vielas daļās, ko alus rauga ferments palīdz ķermenim pārveidot par aminoskābēm. Burvjlazdas hidrolāts, kliņģerītes un rozmarīna ekstrakti atbalsta dezodorējošo iedarbību, un dabīgās ēteriskās eļļas sniedz patīkamu citrusu aromātu. Higiēniskais iepakojums ar izsmidzinātāju ir vienlīdz ērts, lai būtu līdzi uz sporta nodarbībām vai gaidītu mājās, kosmētikas plauktiņā.

Kā lietot?
Izsmidzināt uz tīras un sausas padušu ādas.
Padoms
Klāstā ir pieejams arī Farfalla Feel Great Men dezodorants ar rullīti vīriešiem.

Saulaini spirdzinošais Daily Pleasure dezodorants uzmundrinās katru Tavu rītu un sniegs uzticamu aizsardzību – lai arī kādus izaicinājumus Tev nestu jauna diena.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv