Biotēka

Farfalla baneris

Sajūti dabu ar Farfalla ēteriskajām eļļām!

Farfalla galvenais_banner

Aizver acis, ieelpo... sajūti meža aromātu sev apkārt... Dienās, kad ilgojies pēc pastaigas mežā, ieelpo baltegles ēterisko eļļu. Uzmundrini garu ar ingvera ēteriskās eļļas sildošo aromātu. Vai arī pēc garas dienas atslābinies kā iezemieši Jaunzēlandes subtropos ar manuka lapu ēterisko eļļu. Ēterisko eļļu mīļotājiem piedāvājam 3 jaunas, profesionālās ēteriskās eļļas no Farfalla – Šveices aromterapijas līdera ar 30 gadu pieredzi.

manuka

Manuka lapu ēteriskā eļļa
(Leptospermum scoparium)
Būsiet jau dzirdējuši par manuka jeb Jaunzēlandes tējaskoka medus unikālajām īpašībām. Manuka ir tējas koka radinieks, kas sastopams Jaunzēlandes savvaļā. Tā lapām, mizai, kā arī ziedu medum piemīt unikālas īpašības, kuru dēļ Jaunzēlandes pirmiedzīvotāju maoru vecākie tautas dziedniecībā to izmanto jau gadsimtiem ilgi. Salīdzinājumā ar Austrālijas tējaskoku, manuka ēteriskās eļļas aromāts ir maigāks un saldāks, savukārt tās pielietojums – vēl plašāks. Manuka lapu ēteriskajai eļļai piemīt piezemējošs, atslābinošs un aizsargājošs aromāts, kas palīdz mazināt stresu, trauksmes sajūtu, depresiju un dusmas.

Farfalla ēteriskās eļļas ar „Grand Cru“
„Grand Cru” – īpašs Farfalla ēterisko eļļu kvalitātes apliecinājums. Šo logo Farfalla piešķir tām ēteriskajām eļļām, kuru ražotāji ir ne tikai bio entuziasti vai kontrolēti ievāc augus savvaļā, bet arī sniedz savu ieguldījumu sociālajā jomā – piemēram, labumu no izejvielu audzēšanas/ievākšanas iegūst viss ciemats.
„Grand Cru” kvalitātes zīme apliecina, ka:
    1. augi ievākti to augšanai raksturīgajos reģionos,
    2. ražotāji ar entuziasmu un pārliecību iesaistās ilgtspējīgā attīstībā (sociālā vide un ekoloģija) un palīdz saglabāt dabas daudzveidību,
    3. augi kontrolēti ievākti savvaļā (FairWild), bioloģiskā vai biodinamiskā lauksaimniecībā,
    4. destilācija tiek veikta atbilstoši bio kvalitātes vadlīnijām.
 
baltegle

“Grand Cru” Baltegles ēteriskā eļļa
(Abies alba)    
Francijā augušo baltegļu zaru un skuju ēteriskajai eļļai piemīt atsvaidzinošs un attīrošs egles aromāts ar uzmundrinošu un spēcinošu iedarbību. Ieteicama noguruma un enerģijas trūkuma gadījumā.
 
ginger

“Grand Cru” Ingvera ēteriskā eļļa
(Zingiber officinale)
Madagaskaras saulē auguša ingvera sakņu ēteriskajai eļļai piemīt sildošs, saldi pikants aromāts ar uzmundrinošu un afrodizējošu iedarbību.

Baudi 100% dabīgas, tīras augu ēteriskās eļļas aromterapijai un telpu aromatizēšanai no Farfalla katru dienu, kad jūti vēlmi pēc atpūtas dabā. Pirmdien varēsi atpūsties zem baltegles, otrdien sildīsies ar ingveru un trešdien ieceļosi subtropu mežā pie manuka krūmiem.

Farfalla ēteriskās eļļas Tavai labsajūtai!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv