Biotēka

Farfalla baneris

Farfalla jaunums – intensīvai ādas mitrināšanai

farfalla1


Veselīga, maiga un mitrināta sejas āda bez piepūles – tāda būs Tava sejas āda, kad lietosi Farfalla alvejas gēlu ar gurķu sēkliņu eļļu! Kāpēc esam tik droši, ka tā būs?

Farfalla alvejas gēls ar gurķu sēkliņu eļļu sniedz intensīvu mitrināšanu un nostiprina ādu, jo satur:

  • Alveju, kas dziļi mitrina un remdē izslāpušu ādu. Tā ir vērtīgs vitamīnu, minerālvielu un bioloģiski aktīvu vielu avots - tā satur A, C, E un B 12 vitamīnus. Alveja ir spēcīgs antioksidants – palīdz ādai aizsargāties pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi, kā arī veicina kolagēna izstrādi un ādas šūnu atjaunošanos.
  • Gurķu sēkliņu eļļu, kas bagātīgi satur fitosterolus, linolskābi (Omega 3), oleīnskābi, minerālvielas un vitamīnus. Fitosteroli ir vielas, kas palīdz stiprināt ādas lipīdu barjeru, atjauno ādas dabīgo mitruma līmeni, nogludina un uzlabo elastību, kā arī baro ādu un veicina šūnu atjaunošanos. Eļļas sastāvā esošais E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret brīvo radikāļu izraisītiem ādas bojājumiem.

Lietošana: no rīta un vakarā uzklāj zem dienas un nakts kopšanas līdzekļa. Izmanto, lai mitrinātu un mīkstinātu ādu, atjaunotu pirms un pēc došanās saulē, vējā un citos dabas skarbajos apstākļos.

Šveicē ražotā ekoloģiskā Farfalla kosmētika ir īpaša ar holistisku pieeju produktu izveidē. Ik produkts ir izstrādāts, lai optimāli atbalstītu ādas dabīgos vielmaiņas procesus, tā nodrošinot daudzpusīgu un ilglaicīgu efektu. Farfalla ir piemērota vegāniem un nav testēta uz dzīvniekiem. Farfalla NATRUE sertificētā dabīgā kosmētika ir pieejama tikai Biotēkas veikaliņos un www.Bio.lv.

Lieto Farfalla alvejas gēlu ar gurķu sēkliņu eļļu ik dienu un izjūti, cik maiga kļūst Tava āda!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv