Biotēka

Farfalla baneris

Mitruma magnēts ādai: jaunās Farfalla alvejas želejas

aloe vera banneris1

Kā kontrastduša, kā atvēsinoša pelde, kā mitrinoša svaiguma šalts - lai kur arī atrastos un ko darītu - mājas dārzā ļautos saules peldēm vai pludmales smiltīs ķertu maigo vēju. Farfalla arsenālā ir remdējošs veids, kā pamodināt nogurušu, enerģiju zaudējušu ādu: trīs veidu alvejas želejas elegantā 50 ml pudelē ar pumpīti.

Šveices luksusa klases organiskās kosmētikas ražotājs Farfalla izstrādājis alvejas želejas, kas papildus ierastajiem kopšanas līdzekļiem veic ādas intensīvu mitrināšanu. Produktus raksturo pārdomāts sastāvs, joprojām nodrošinot maksimālu efektivitāti - Farfalla savu 30 gadu pastāvēšanas vēsturē labāk kā jebkurš cits prot apvienot augu aromātu holistiski kopjošo un valdzinošo spēku.

Efektīvi ekstrakti ar pašas izvēlētām ēteriskajām eļļām remdē un lieliski mitrina Jūsu ādu, kamēr pati smaržu mudināta ceļojiet laikā un aizmirstiet par telpu.
Farfalla mitrinošais alvejas gēls bez smaržas, eļļām un piedevām. Remdējošs un izcili mitrinošs līdzeklis sejai – lietošanai zem dienas un nakts krēma. Ideāli piemērots sajaukšanai ar Jūsu iecienītajām ēteriskajām eļļām.
Lietošana: maigām apļveida kustībām uzklājiet zem dienas un nakts kopšanas līdzekļiem no rīta un vakarā.

Smalkas, efektīvas eļļas nomierina un atvēsina Jūsu ādu.
Farfalla nomierinošais un mitrinošais alvejas gēls ar tējas koka un lavandas ēteriskajām eļļām. Atvēsina un nomierina ādu pēc sauļošanās, epilācijas, kukaiņu kodumiem, kā arī sniedz tai remdējošu mitrināšanu. Atsvaidzina un attīra arī jauniešu problemātisko ādu.
Lietošana: maigām apļveida kustībām uzklājiet uz ādas no rīta un vakarā. Ja nepieciešams, virs želejas var uzklāt dienas vai nakts kopšanas līdzekli.

Augu izcelsmes hialuronskābe sniedz īpašu mitrināšanu ar atjaunojošu efektu, lai Jūsu sapnis par gludu un jauneklīgu ādu piepildītos.
Farfalla nostiprinošais alvejas gēls sejai ar augu izcelsmes hialuronskābi. Sniedz īpašu mitrināšanu ar atjaunojošu efektu, padarot ādu ievērojami tvirtāku, optimāli mitrinātu.
Lietošana: maigām apļveida kustībām no rīta un vakarā uzklājiet zem dienas un nakts kopšanas līdzekļa.

Iegūstiet veselīgi starojošu, jauneklīgu un mitrinātu ādu ar Farfalla alvejas želejām!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv