Biotēka

Farfalla baneris

Farfalla ziedu vārdotāji. Ziedūdens maģija.

farfalla hidro1

Cilvēkus, kuriem piemīt unikālas spējas saprasties ar dzīvo radību, dēvē par vārdotājiem. Izprotot dzīvās dabas enerģētiku, viņi māk izmantot dabas maģisko spēku un nodot to citiem.

Šveices kompānijas Farfalla gatavotie, organiskie ziedūdeņi ir pilni augu dzīvinošās un harmonizējošās enerģijas. Ziedus, kas izmantoti hidrolātu gatavošanai, audzējuši īsti “augu vārdotāji”. Rozes, salmenes, lavandas, burvjlazdas un citi augi kopti, ievērojot dabas likumus un ritmu. Īpaši saudzīgā tvaika destilācijas metode no svaigi plūktajiem ziediem un lapām ļauj iegūt visas ēteriskās vielas. Vēlāk zinātnieki laboratorijā uzrauga, lai ziedūdeņu koncentrācija būtu piemērota pat visjutīgākajai ādai. Organiskie ziedūdeņi jeb hidrolāti lieliski der gan sejas un matu kopšanai, gan mājokļa un veļas aromatizēšanai. Visi Farfalla hidrolāti ir dermatoloģiski pārbaudīti.

Salmeņu ziedūdens atjaunošanai un tonizēšanai
Salmeņu hidrolātam piemīt nomierinošas un atjaunojošas īpašības, tas dabīgā veidā ģenerē kolagēnu, tā nodrošinot ādai tvirtumu un elastību, kā arī sekmē zilumu uzsūkšanos. Ikdienā lieliski noder kā atjaunojošs un nomierinošs toniks nobriedušai ādai, savukārt, sajaukts ar rožūdeni (1:1), būs piemērots plānai un jutīgai ādai.

Rožūdens remdēšanai un aromatizēšanai
Damaskas rožu ziedu hidrolāts ir iecienītākais Farfalla hidrolāts ar visplašāko pielietojumu. To izmanto kā nomierinošu, attīrošu un poras savelkošu sejas toniku, kas piemērots pat ļoti jutīgai ādai. Rožūdens remdē jutīgu galvas ādu un mazuļu ādu autiņbiksīšu zonā, savukārt komprešu veidā palīdz nogurušām acīm. Ar karaliski smaržojošo hidrolātu var aromatizēt veļu un izmantot to kā dabīgo smaržu sastāvdaļu.

Lavandas ziedūdens harmonizēšanai un atsvaidzināšanai
Maigajiem lavandas ziediem piemīt spēja nomierināt ne tikai prātu, bet arī sejas un ķermeņa ādu. Lavandas hidrolātu lieto kā nomierinošu toniku, kas īpaši piemērots kuperozas un problemātiskas ādas kopšanai. Nomierina, remdē un atvēsina ādu pēc sauļošanās un kukaiņu kodumiem. Var lietot arī galvas ādas un ķermeņa mitrināšanai un atsvaidzināšanai. Izsmalcināts veļas aromatizētājs un dabīgo smaržu sastāvdaļa.

Tropiskais ilang-ilang ziedūdens mitrināšanai un stresa mazināšanai
Kā attīrošs toniks lieliski piemērots jaukta tipa ādas kopšanai. Izcili mitrina matus, atsvaidzina ķermeni, piešķirot izteiksmīgu ziedu aromātu. Nomierina prātu stresa situācijās, izsmidzināts uz pulsa vietām.

Austrālijas tējaskoka hidrolāts problemātiskas ādas kopšanai un ādas veselības profilaksei
Lieliski piemērots kā attīrošs toniks jauniešu un problemātiskai ādai – attīra un savelk poras. Līdzeklis mutes dobuma skalošanai un ādas sēnīšu profilaksei (ieteicams izsmidzināt uz kāju pēdām pēc publiskas saunas, sporta zāles un baseina apmeklējuma).

Burvjlazdas hidrolāts taukainas un problemātiskas ādas kopšanai
Burvjlazdai piemīt nomierinošas un savelkošas īpašības, kas to padara par ideālu toniku taukainas un problemātiskas ādas kopšanai. Lieto arī kā līdzekli pēc skūšanās – vienu vai sajauktu ar citiem ziedūdeņiem. Nomierina ādu pēc kukaiņu kodumiem, kā arī atsvaidzina nogurušas kājas.

Augi glabā dziedinošus noslēpumus – atklājiet tos ar Farfalla augu vārdotāju veidotajiem ziedūdeņiem!

farfalla hirdol44

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv