Biotēka

Florame category2

Dabīgi pretodu līdzekļi - mierīgai vasarai!

Pret odu


Vasara ir pilnbriedā un visi draudzīgie kukainīši ir modušies līdz ar to. Pilnvērtīgai vasaras baudai pie dabas – nodrošinies ar dabīgiem pretodu līdzekļiem!

Biotēkās vari atrast šādus odus un kukaiņus atbaidošos līdzekļus:

1. Florame izsmidzināmo pretodu līdzekli, kas atbaida šādus insektus – parasto odu (Culex Pipiens), dzeltenā drudža moskītus (Aedes Aegypti) un pat malārijas odu (Anopheles Stephensi). Kā redzi, noderēs arī ceļojumiem uz ārzemēm!

Florame izsmidzināmais pretodu līdzeklis ir radīts no 100% dabīgām sastāvdaļām - lavandīna, citronellas un piparmētras ēteriskajām eļļām, kas nodrošina ne tikai aizsardzību no kukaiņiem, bet arī patīkami smaržo.

Lietošana: Izsmidzina 5-10 reizes uz apģērba vai citiem tekstilizstrādājumiem un aizsardzība uz veselu stundu, vai pat ilgāk garantēta. Var izmantot bērniem no 7 gadu vecuma, izsmidzinot uz apģērba, bet bērniem, kuri sasnieguši vismaz 3 gadu vecumu produktu var izsmidzināt, piemēram, uz bērnu ratiņiem.

2. Jāsön Quit Bugging Me izsmidzināmais līdzeklis kukaiņu atvairīšanai - aizgaiņā odus, dundurus, mušiņas un citus asinsūcējus kukaiņus uz laiku līdz 2 stundām.

Jāsön izsmidzināmais līdzeklis kukaiņu atvairīšanai bagātīgi satur ģerānijas eļļu, kas nepatīk asinis sūcošajiem kukaiņiem (jā, arī ērcēm) tā aromāta dēļ.

Lietošana: pagriez aizsargkorķīti, izsmidzini pāris reizes uz apģērba un atpūties droši. Ņem līdzi, dodoties pārgājienos.

3. Tīru ēterisko eļļu cienītājiem odu atbaidīšanai iesakām citronellas ēterisko eļļu, kuru var jaukt kopā ar citām eļļām vai mazās devas lietot atsevišķi.

Savukārt, lai izvairītos no ērcēm – iegaumē, ka tām nepatīk piparmētru, kanēļa , citrona un eikalipta ēteriskās eļļas. Uzklāj eļļu uz apģērba vai apaviem, ja ir mazs bērniņš – var klāt ēteriskās eļļas ap ratu malu, jo nav ieteicama saskare ar bērna ādu.
 
Niezi pēc odu un knišļu kodumiem visātrāk noņems eikalipta, tējaskoka un lavandas ēteriskās eļļas. Iemērc vates kociņu bāzes eļļā kā olīvu vai kokosriekstu eļļā un tad uzpilini ēterisko eļļu un uzliec uz koduma. Vai arī, ja Tava āda nav tik jūtīga - uzpilini 2 pilītes uz vates un uzliec uz koduma vietas.

Pavadīsim laiku pie dabas draudzīgi, atvairot kukaiņu vēlmi mums tuvoties, ar dabīgu sastāvdaļu veidotiem līdzekļiem.

Mierīgai vasarai pie dabas!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv