Biotēka

Florame category2

Smaržas, ko sievietēm izvēlas vīrieši. Florame.

smarzas florame

Mēs Biotēkā zinām - ja vīrietis lūdz ieteikt smaržas, ko uzdāvināt savai sievai, meitai, mammai vai draudzenei – viņš jāved pie Florame stenda. Jo Florame izsmalcinātie, bet reizē 100% dabīgie aromāti ir “saprotami” vīriešiem. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka aromātu kompozīcijām ir ļoti precīzi vēstījumi. Svaigo aromātu cienītājiem patīk Vert Impérial, rotaļīgi meitenīgu aromātu piekritēji fano par Belle de Grasse, īsti puķu mīļi izvēlas Fleur de Paradis, bet tiem, kam patīk ziedu aromāts “ar noslēpumu”, ko piešķir austrumnieciski akcenti – dod priekšroku Chypre d'Orient.

Smaržas runā skaidru valodu, ko īsti par Tevi domā dāvanas pasniedzējs, vai arī – kādu viņš vēlētos Tevi redzēt.
Vert Impérial  – Tu esi jauneklīga, aktīva; vējš matos un ceļš zem kājām ir Tavi sabiedrotie. Saulains citrusa aromāts, kam vaniļa piešķir maigumu un sievišķību
Belle de Grasse – viss vasaras saldums un krāsas ir Tevī! Bumbieri, jasmīni, rozes – vai spēj iedomāties vēl priecīgāku aromātu?
Fleur de Paradis – Tu esi kā Paradīzes putns – koša un dzīvi baudoša. Tev patīk tropiski augļi un eksotiski ziedi – persiki, frēzijas, jasmīns.
Chypre d'Orient – Sieviete ar Noslēpumu! Atturīga un aicinoša reizē. Vienmēr izsmalcināta un eleganta. Parfīms, kurā rožu karalisko smaržu papildina  austrumnieciskais sandalkoks unpačūlija, tikai vairo šī sievietes valdzinošo auru.
Izvēloties smaržas, vīrieši iztēlojas, kā šīs smaržas rotās Jūs. Un klusībā cer, ka viņu izvēle trāpīs arī Jūsu sirdī. Bet pieredzējušie Florame parfīmu meistari gādājuši, lai noturīgie un īsti francūziskie aromāti, ko veido perfekta ēterisko eļļu un augu ekstraktu kombinācija – neatstātu vienaldzīgus ne Viņus, ne Viņas!

nobeigums florame

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv