Biotēka

Florame category2

Florame Tolerance – dabīga aizsardzība izteikti jutīgai un sausai ādai!

Florame tolerance_banner

Atzīstam! Lielākā daļa cilvēku, kas uzsāk lietot eko kosmētiku to izvēlas, jo saskaras ar ādas jutīguma problēmām.
Sausa, alerģiska un jutīga āda, reaģējot uz gaisa un temperatūras izmaiņām, ātrāk paliek sārta un sausa, kas ir dabīgs signāls tam, ka nepieciešams parūpēties par sejas ādu pastiprināti, to aizsargājot ar ekoloģiski tīru kosmētiku. Florame Tolerance sērija ir īpaši izstrādāta jutīgas un atopiskas ādas labsajūtai.

Florame Tolerance ir bagātināti ar remdējošo rudzupuķu un apsārtumu mazinošo burvjlazdu ziedūdeņiem ar patentētu 7 aktīvo augu kompleksu – izvēlētas vismaigākās sastāvdaļas, kas mīkstina, atjauno un kopj jutīgu ādu.
Florame Tolerance kopjošais gēls pret apsārtumu tūlītēji atvēsina ādu, mazina apsārtumu un kairinājumu. Bioloģiski iegūtā alveja dziedina un aktīvā sastāvdaļa no brūnajām linsēklām nomierina un aizsargā jutīgo ādu. Veidots bez smaržvielām – piemērots jutīgai ādai, drīkst lietot arī grūtnieces un jaunās māmiņas.
Lietošana: uzklājiet uz tīras, sausas ādas jutīgajos apgabalos un ļaujiet gēlam iesūkties. Tad uzklājiet nomierinošu krēmu no Tolerance sērijas.
Florame Tolerance nomierinošā un mitrinošā krēma vieglā, netaukainā formula sniedz labsajūtu jutīgai ādai. Formulā apvienots dabīgu cukuru komplekss un bioloģiska saldo mandeļu eļļa, kas palīdz uzturēt ādas mitruma līmeni. Āda tiek nomierināta, var labāk pretoties apkārtējās vides iedarbībai. Veidots bez smaržvielām – lieliski piemērots jutīgas ādas ikdienas kopšanai.
Lietošana: dāsni uzklājiet no rīta un vakarā uz attīrītas sejas un kakla ādas. Ja āda kļuvusi ļoti sausa – droši lietojiet vairākas reizes dienā!
Florame Tolerance mitrinošais, atjaunojošais krēms palīdz cīnīties pret novecošanās pazīmēm un veldzē jutīgo sejas ādu. Želejveida krēms ir bagātināts ar argāna un saldo mandeļu eļļām, kas mitrina un atjauno ādu. Francijas lavandas ekstrakts mazina sīkās un dziļās grumbiņas, vienlaikus sniedzot komforta sajūtu. No aļģēm iegūtā aktīvā sastāvdaļa uzlabo kolagēna izstrādi ādā un saglabā sejas formu. Piemērots ne tikai jutīgai, bet arī nobriedušai ādai, ikdienas kopšanai.
Lietošana: rūpīgi uzklājiet no rīta un vakarā uz attīrītas sejas un kakla ādas. Ja āda kļuvusi ļoti sausa – droši lietojiet vairākas reizes dienā!
Jutīgu ādu ir nepieciešams regulāri mīkstināt ar barojošām vielām un spēcināt tās imūno sistēmu, lai āda spētu cīnīties pret apkārtējās vides kairinājumu. Florame Tolerance sejas kopšanas līnija ir īpaši izstrādāta jutīgai ādai, lai stiprinātu tās dabīgās aizsargfunkcijas.
Mazini ādas apsārtumu, remdē diskomforta sajūtu un dziedē bojātu ādu!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv