Biotēka

florascent

Personības valdzinājums – Florascent parfīmi

florascent banner4 

Valdzinoša personība – spilgta un izsmalcināta, ar savu individuālu stilu un parfīmu, kas pasvītro un izceļ personības šķautnes, padarot atšķirīgu no pārējiem un neaizmirstamu.
Tieši šādi cilvēki novērtēs Floracent tualetes ūdeņus, kas gatavoti pēc 17.gs. Francijas parfimēru metodēm, izmantojot tikai dabīgas izejvielas. Tie ir kā retas pērles, kas ar saviem neatkārtojamiem un atšķirīgiem aromātiem iezaigojas masu produkcijas klāstā.


Florascent tualetes ūdeņi tiek izgatavoti no organiskām augtākās kvalitātes augu esencēm un ēteriskajām eļļām. Aromātiem ir teicama noturība, kas panākta ar īpaši maigu destilāciju, bez sintētisku fiksatoru palīdzības
Aristokrātiskiem parfīmiem piedien oriģināli iepakojumi, un tādi tie arī ir – īsts roku darbs! Katra Florascent smaržu pudelīte tiek rokām rūpīgi aizpildīta, aizzīmogota un iesaiņota.
Florascent parfimēri radījuši vairākas smaržu kolekcijas, ļaujot mums atrast un izvēlēties savu – to īsto, kas padarīs mūs neatkārtojamu, neaizmirstamu un oriģinālu!

AQUA AROMATICA – atsvaidzinoši un svaigi aromāti spirgtam noskaņojumam un darbīgai dienai.
Šo kolekciju pārstāv Thé Vert - ekskluzīvs tualetes ūdens ar spirgto citrusu, zaļās tējas un jasmīnu smaržu veido spirgtu un mazliet pikantu smaržu kokteili.

AQUA COLONIA – unisex smaržas – no svaigām līdz pikantām, no klasiski elegantām līdz nepieradinātām un ekstravagantām. Smaržas pasaules atklājējiem – katra smarža aizved uz kādu no pasaules skaistākajām vietām ar tām raksturīgo aromātu.
Vetyver – mūsdienīgs - reizē sportisks un elegants aromāts -
vetīvera eleganto zemes aromātu papildina svaigais greipfrūtu un pikantais Taizemes ingvera aromāts.
Santal – sapnis par Indiju - eksotisks un noslēpumains garšvielu, sandalkoka, rožu un jasmīna aromāts
Du Soleil - īsts saulainās Vidusjūras aromāts - savvaļas estragons citrusi un koksne – zaļi, spirgti un mazliet pikanti!

AQUA FLORALIS – smaržas, kurās notverts pasaules skaistāko dārzu aromāts. Karaļnamu dārzu  smaržīgākie ziedi apvienoti gleznās un izsmalcinātās smaržu buķetēs.
Jasmine – karalisks ziedu aromāts, kurā izsmalcinātais Itālijas jasmīns savijies ar spirdzinošo mandarīnu un grezno tuberozes aromātu.
Pivoine – dārzs vasaras naktī –Sicīlijas citronu un mandarīnu svaigums, reibinošās rozes, jasmīni un peonijas.
Ylang – eksotisko Āzijas ziedu kaisle - jutekliskā ilang-ilang ziedu saldme kopā ar atsvaidzinošajiem apelsīnu ziediem un eleganto tuberozi veido eksotisku kompozīciju.
1Mai – pavasara burvība ar rožu, jasmīnu un zaļo mandarīnu, ko caurvij pavedinošais muskusa aromāts

AQUA ORIENTALIS – eksotisku ziedu un garšvielu bagātība, papildināta ar siltu sveķu aromātu atklāj Austrumzemju noslēpumaino pasauli
Ksar – ielūkojies pašā Marokas sirdī! Spirgtā rožu un mimozas ziedu smarža filigrāni sabalansēta ar maigu austrumniecisku garšvielu, melnās tējas un cēlkoku aromātu.
Medina – austrumu skaistules melno acu valdzinājums - rūgtenā vērmele, īriss un vetivērs savijies ar rebinošo pačūlijas un pikanto  safrāna aromātu. Īsta Austrumu tirgus buķete!

AQUA COMPOSITA līnija veltīta sievišķības uzplaukumam greznajā Edvarda laikmetā. Franču mežģīnes, pūderis un viegls flirts...
Tango  – sievišķīgs temperaments. Valdzinošās gardēnijas un orhidejas, saldās mirres un eksotiskās pačūlijas savijas temperamentīgā akordā.
Umami  – kaislību aromāts – salds un pikants. Sīvā konkurencē ar citām pasaulslavenām zīmolu smaržām izcīnījis Cosmo 2013 titulu "Labākās seksīgās smaržas sievietēm"
Parfum de Poche – pasaules romantiskākajām pilsētām veltīta kolekcija, ko Biotēkā pārstāv:
Vojage à Kyoto –klusuma un meditācijas smarža, veltīta Japānas Imperatora dārzam ziedoņa laikā. Bergamote, Yuzu ziedi, Peru pipari, jasmīns, koksne un zaļā tēja. Ērta kabatas formāta pudelīte iemīļoto aromātu ļauj vienmēr nēsāt līdzi.

Ļaujies Florascent valdzinājumam – individualitātei aromātu pasaulē, kas akcentēs ar Tavas personības šarmu!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv