Biotēka

Pandām draudzīgas krāsainās bambusa zobu birstes Humble Brush

Humble galvene1

Zobārsti zobu birsti iesaka mainīt ik pēc 3 mēnešiem, tās ir 4 zobu birstes gadā uz vienu cilvēku jeb vairāk par 8 000 000, ko ik gadu latvieši izlieto un izmet atkritumos. Plastmasa, no kuras šīs zobu birstes izgatavotas, bioloģiski nenoārdīsies nedz mūsu, nedz mūsu bērnu dzīves laikā...

Zviedrijā ražotās Humble Brush zobu birstes ir izstrādātas, izmantojot dabīgo bambusa augu no ilgtspējīgi apsaimniekotiem bambusu mežiem. Vai zināji, ka bambuss ir visātrāk augošais augs pasaulē, kas dienā spēj izaugt līdz pat 60 centimetriem? Tas satur spēcīgu antibakteriālu vielu, palīdzot augam cīnīties pret baktērijām un kaitēkļiem. Šī aktīvā viela atrodas dziļi bambusa šķiedrās un paliek tajās arī pēc tam, kad bambuss tiek nogriezts - tas ļauj iztikt bez mēslojuma un nevēlamo pesticīdu lietošanas bambusu audzēšanas laikā.

Humble Brush zobu birstēm ir unikāls un ērts dizains. Tām ir ergonomiska, neslīdoša kāta konstrukcija, lai arī bērniem palīdzētu pareizi iztīrīt zobus. Mīkstie un krāsainie sariņi veidoti no neilona, kas ir 100% brīvi no BPA - polikarbonāta maisījuma sastāvdaļas, kas ir bīstama cilvēka veselībai. Lai arī neilona sari vidē nesadalās, tos viegli pārstrādāt videi visdraudzīgākajā veidā. Viss Humble Brush zobu birstes iepakojums ir videi draudzīgs: caurspīdīgais iesaiņojums izgatavots no augiem, un vidē 100% noārdās, savukārt papīra kārba izgatavota no otrreiz pārstrādātām izejvielām.

Kopā ar īpaši izraudzītu organizāciju A Child's Smile un Afrikaada TeethSavers palīdzību, Humble Brush īsteno mutes dobuma higiēnas programmu. Viena pārdota zobu birste nozīmē līdzvērtīgas naudas summas ziedošanu cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama mutes dobuma higiēnas uzlaošana, bet kuri to nevar atļauties.

Mutei ir būtiska nozīme mūsu dzīvē. Ar tās palīdzību mēs elpojam, ēdam, runājam un skūpstāmies. Ja uzturam mutes dobumu higiēniski tīru ikdienā, vai tāda ir arī mūsu sirdsapziņa? Viena Tevis nopirkta Humble Brush zobu birste var kādam dāvāt mirdzošu smaidu, kādam – dzīvi bez plastmasu kalniem.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Eshop