Biotēka

zimols jason1

Blogeri testē: Jāsön Powersmile zobu pasta

Tiltubilde Blogeri_test_Jason_Powersmile_zobu_pastu_715_px_ar_portretiem


Vai jebkad esi prātojis, ko par dabīgo kosmētiku domā vadošie skaistuma un veselīgā dzīvesveida eksperti un blogeri? Esam aptaujājuši viņus, lai uzzinātu viņu domas par Biotēkas populārākajiem produktiem! Šoreiz par Jāsön Powersmile zobu pastu.

Uzskatot, ka tikpat svarīgi kā tas, ko lietojam iekšķīgi, ir arī tas, ko lietojam ārīgi, ASV kompānija Jāsön Natural Products jau kopš 1959.gada saviem cienītājiem piedāvā efektīvu, videi un cilvēkam draudzīgu kosmētiku kā alternatīvu sintētiskās ķīmijas pilnajiem masu produktiem. Katra Jāsön līdzekļa sastāvs tapis, balstoties uz gadsimtiem krātajām zināšanām par augu iedarbību un vērtīgajām īpašībām. Jāsön līdzekļi izceļas ar farmaceitisko ražošanas kvalitāti un tajos iekļauto aktīvo vielu dāsno klāstu – Jāsön vienmēr izmanto nevis 1-2 ekstraktus, bet ļoti bagātīgus, daudzpusīgus sastāvus. Pats ražotājs par šo produktu saka, ka šīs neticami iedarbīgās zobu pastas sastāvā ir dabīgu pulējošo vielu un augu kombinācija - bambusu pulveris, kalcijs, soda un silīcijs -, kas kavē aplikuma veidošanos, kā arī saudzīgā veidā padara Tavu smaidu baltāku un žilbinošu.

Linda Vesate, www.peppercakes.com

“Neapskatot zobu pastas iepakojumu, nekad nevarētu pateikt, ka tā ir dabīga, vegāna un brīva no daudzajām kaitīgajām vielām. Zobu pasta lieliski attīra, kamēr spēcīgā piparmētru garša patīkami atsvaidzina elpu. Baltinošais efekts nav izteikts, taču pēc mēneša lietošanas nelieli rezultāti ir pamanāmi.

Vairāk atsauksmes par dabīgajiem produktiem skaties Lindas youtube kanālā.


Zane Ragaine, www.manapasakupasaule.blogspot.com

“JĀSÖN POWERSMILE dabīgi baltinoša zobu pasta baltākiem un mirdzošākiem zobiem. Zobu pastas sastāvā ir dabīgu pulējošo vielu un augu kombinācija - bambusu pulveris, kalcijs, soda un silīcijs, kas kavē aplikuma veidošanos, kā arī saudzīgā veidā padara zobus baltāku un smaidu žilbinošu. Greipfrūtu un perillas sēklu ekstrakti palīdz aizsargāt zobus no cukura un skābju ietekmes; alvejas želeja remdē un mazina smaganu kairinājumu; piparmētras dāvā maksimālu elpas svaigumu.

Ja es nezinātu, ka zobu pasta ir dabīgas izcelsmes - to tik vienkārši nevarētu atšifrēt. Dažkārt, ražotājiem ir tendence dabiskās zobu pastas padarīt dubļu krāsā, lai visiem tiešām būtu skaidrs, ka šī ir eko. Tad nu Jāsön Powersmile ir dabīga, ne gluži sniegbalta, bet maigi krēmkrāsas. Tāpat liels bija pārsteigums, ka zobu pastai ir diezgan stipra piparmētras garša, šoreiz gan teikšu, ka man pat prasītos maigāka. Bet toties elpa tiešām ir svaiga. Bet kopumā zobi tiek notīrīti maigi, tā puto un garšo labi un pilnībā pilda normālas zobu pastas funkcijas. Nevarēšu gan apgalvot, ka tā tiešām ļoti balinātu zobus - varbūt ilgākā periodā, bet noteikti varu apgalvot, ka zobus tā uztur teicamā kārtībā.
Pie tam Jāsön Powersmile® dabīga baltinošā zobu pasta nesatur fluoru, SLS, konservantus, mākslīgas krāsvielas, mākslīgus saldinātājus, saharīnu, propilēnglikolu, glutēnu.”


ManaPasakuPasaule Powersmile 
Foto no Zanes Ragaines personīgā arhīva

Vairāk atsauksmes par dabīgajiem mutes kopšanas produktiem lasi Zanes blogā.

Laura Grēviņa, www.viensplusviens.lv

“Man ir grūti novērtēt, vai pēc mēneša lietošanas zobi palikuši baltāki, bet zobu pasta man patīk. Lietojam abi ar vīru. Pirmkārt, patīk tās dabīgais sastāvs, otrkārt, zobu pastai ir patīkami atsvaidzinošs piparmētras aromāts. ’’

Vairāk atsauksmes par dabīgajiem produktiem lasi Lauras blogā.


Līga Andžāne, www.happywhispers.lv

“Absolūts mūsu favorīts un jaunatklājums! Foršākā bio zobu pasta, ko ar meitu esam lietojušas. Ļoti patīk svaigais piparmētru aromāts un pēcgarša mutē pēc zobu tīrīšanas, ar ko daudzas bio zobu pastas nevar lepoties. Patīk, ka zobi kļūst tīrāki, pateicoties saudzīgākām, dabiskākām sastāvdaļām, nekā tradicionālajās zobu pastās, kam pievieno raupjus abrazīvos līdzekļus un kairinošas ķimikālijas. Bonusa punkti par to, ka produkts nesatur fluoru, SLS, konservantus un mākslīgas krāsvielas. Noteikti pirksim atkārtoti.’’


Laura Valuta, www.be-fabdiary.blogspot.com

“Dabīga, baltinoša zobu pasta bez ķimikālijām. Dabiski pulējošu vielu un augu kombinācija ar bambusa pulveri. Satāvā arī greipfrūtu un perillas sēklu ekstrakti. Nesatur floru, SLS, konservantus, mākslīgās krāsvielas, mākslīgus saldinātājus, saharīnu, propilēnglikolu un glutēnu. Milzīgs iepakojums, mīkstā tūbiņā  ar patīkamu un jūtamu piparmētras garšu. Forša zobu pasta ir sajūta, ka labi attīra zobus un jau atkal nav kaitīga veselībai :) .’’

Vairāk atsauksmes par dabīgajiem produktiem lasi Lauras blogā.


 LauraValuta Jason_Powersmile
Foto no Lauras Valutas personīgā arhīva


Lasi vairāk viedokļus:
Blogeri testē: Radius Source zobu birste
Blogeri testē: Coslys rožu micelārais ūdens
Blogeri testē: Sante mālu dušas krēms ‘’Intense’’

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv