Biotēka

zimols jason1

JĀSÖN zobu pasta bērniem - zobu tīrīšana, kas rada prieku!

JAson bernu_zobu_p_raksts


Kā tīrīt zobus, lai zobu tīrīšana radītu prieku Tavam bērnam? Ikdienas rituālu izveidot kā jautru spēli, kurā mazajam būs jāmācās tīrīt zobu ar garšīgu zobu pastu. Jūs noteikti atceraties kā jutāties, kad paši pamēģinājāt negaršīgu zobu pastu – drošvien tās lietošana prasīja piespiešanos. Ar bērniem tas ir pārāk riskanti, tādēļ mēs iesakām bērnus darīt priecīgus, mācoties tīrīt zobiņus ar apelsīnu garšas JĀSÖN zobu pastu bērniem bērniem.

JĀSÖN zobu pasta bērniem ir pietiekami garšīga un tajā pat laikā pilnībā dabīga zobu pasta. Mazie būs gatavi mācīties zobu mazgāšanas rituālu, savukārt vecāki varēs būt droši, ka savam bērnam sniedz to pašu labāko.

Dabīgā zobu pasta bērniem kopj zobus un uztur veselīgu mutes dobumu ar kliņģerītes ekstraktu un kalcija karbonātu. Kliņģerīte aizsargā zobus un alvejas sula remdē jutīgas smaganas. Kalcija karbonāts attīra zobus un palīdz saglabāt to veselīgumu. Ērti lietojamā tūbiņa ir ideāla, lai to varētu satvert bērna mazā rociņa, kas vēl tikai mācās izpiest zirņa lieluma kubiņu no tās.

Kā lietot?
Bērniem no 2 gadu vecuma zobus tīrīt pēc katras ēdienreizes (vai vismaz divas reizes dienā, vai kā norādījis Jūsu zobārsts).
Bērniem līdz 6 gadu vecumam zobu pastu lietot zirņa lielumā un zobi jātīra pieaugušo uzraudzībā, ja tas nepieciešams.
Par zobu tīrīšanu bērniem līdz 2 gadu vecumam konsultēties ar ārstu.

Zobu tīrīšanas rituālu iesakām apvienot ar jautru aktivitāti – uzlikt fonā dziesmu, kas patīk bērnam. Izstāstīt iztēles bagātu stāstu kāpēc zobi jātīra un kā to darīt vislabāk, lai tie būtu pasargāti no zobgraužiem.
Iemācīt mazajam, ka zobu pasta spēj palīdzēt tikai tad, ja to atstāj mutē nenorijot. Kā arī vislabākais piemērs, mūsuprāt, ir pašu piemērs – tīrat savus zobus ar to pašu JĀSÖN zobu pastu, kad rādat kā tas ir jādara savam ķiparam!

Tīriem zobiem ik dienu ar prieku!

P.S. Protams, ka šī zobu pasta ir BEZ fluorīda, SLS, parabēniem, mākslīgiem saldinātājiem, saharīna, propilēnglikola, lipekļa (glutēna).

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv