Biotēka

zimols jason1

CHEESE - un visi smaidām! Jāsön Natural Products.

Visi pazīst Holivudas pārliecinošo smaidu, kas atklāj teju vai visu žilbinošu zobu rindu! Plats smaids apliecina draudzīgumu un vienlaikus ziņo pārējiem – esmu veiksmīgs, un manā dzīvē viss ir O.K! ASV kompānija Jāsön Natural Products dabiskie un efektīvie līdzekļi ir smaidošās amerikānu nācijas pārbaudīta un atzinīgi novērtēta izvēle, kas ir pieejama visās Biotēkās.

Lūk, arī Jāsön iedarbīgo un dabīgo formulu noslēpums:

  • Zobu pastas nesatur ne gramu kairinošo ķimikāliju un raupju abrazīvu sastāvdaļu, ar kurām zobu baltumu cenšas panākt sintētiskās masu produkti
  • Par zobu baltumu rūpējas dabiskas pulējošas vielas - bambusa stiebru pulveris, kalcijs, soda un silīcijs, kas maigi nopulē zobus, padarot tos baltākus un kavējot aplikuma veidošanos

  • Zobus no skābju ietekmes un kariesa apdraudējuma aizsargā augstvērtīgi augu ekstrakti, piemēram, greipfrūtu un piparmētru dzimtas auga - perillas sēklu ekstrakti

  • Smaganu un mutes gļotādu aizsardzību un stiprināšanu nodrošina Austrālijas tējas koka un Indijas tējas koka jeb nīma koka eļļa, krustnagliņu eļļa, kā arī Klamatezera (Oregona, ASV) kristāltīrajos ūdeņos augošās bioloģiski aktīvas zilzaļās aļģes. Alvejas želeja gļotādu mitrina, bet kliņģerīšu ekstrakts – remdē.

Par svaigu elpu un patīkamu zobu pastas garšu rūpējas piparmētru, krūzmētru, apelsīnu un kanēļa ēteriskās eļļas.

 jason final_verson_fin_finn

Laiks izvēlēties, ar kuru no Jāsön zobu pastām un mutes skalojamiem līdzekļiem par savu mutes dobumu rūpēsies Tu un Tava ģimene!

Jāsön Nutrismile dabīga zobu pasta ar C vitamīnu rūpīgi notīra zobus, turklāt vēl spēcina zobu emalju un smaganas ar dabisku Ester-C® vitamīnu! Paredzēta ikdienas lietošanai ģimenēs, kā arī bērniem no 2 gadu vecuma.

Jāsön Healthy Mouth dabīga zobu pasta ar tējas koka eļļu un kanēli - efektīvākā mutes dobuma gļotādu kopšana un aizsardzība. Tējas koka eļļa īpaši nepieciešama smaganu stiprināšanai. Perfekta tīrība un svaiga elpa!

Jāsön Sea Fresh stiprinoša zobu pasta ar zilzaļajām aļģēmbagātīga minerālvielu iedarbība zobu stiprumam un smaganu veselībai! Piemērota visai ģimenei, arī bērniem no 2 gadu vecuma.

Jāsön Power Smile dabīga baltinoša zobu pasta saudzīgi nopulē zobu emalju, attīra un baltina zobus. Aizsargā pret kariesu un piešķir elpai svaigumu!

Jāsön Healthy Mouth® All Natural Mouthwash Cinnamon Clove Mutes skalojamais līdzeklis – īpaši spēcīgam atsvaidzinājumam un jutīgas gļotādas remdējumam.

Jāsön Nutri Smile mutes skalojamais līdzeklis maziem un lieliem – svaiga un veselīga elpa visiem! Garšīgs un svaigs dienas sākums!

Lai arī mēs pēc dabas neesam tik smaidīgi kā amerikāņi, tomēr žilbinoši balts smaids piestāv arī mums! Turklāt – ja tas iegūstams tik dabiskā un garšīgā veidā – ar Jāsön Natural Products zobu pastām un mutes skalojamiem līdzekļiem.

Nāc uz Biotēku un tiec pie žilbinoša Holivudas smaida!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv