Biotēka

zimols jason1

Laimīgi kopā – priekos un saulē! Jāsön Sun

jason sun2

Laimīgi kopā! Sauļojoties, peldoties, spēlējot bumbu, ceļot smilšu pilis vai dodoties garās pastaigās dabā! Ir tik daudz veidu, kā ģimenei pavadīt kopā brīvo laiku, ja ārā spīd saulīte!

Novēlot bezrūpīgu atpūtu, ASV dabīgā kosmētika Jāsön uzņemas rūpes par to, lai Jūs un Jūsu ģimene bez bažām varētu baudīt visus vasaras priekus saulē, gūstot tikai pozitīvas emocijas un skaistu iedegumu bez raizēm apdegt, izsausēt ādu un ciest no ultravioletā starojuma.
Jāsön līdzekļi top mūsdienīgā ražotnē saules pielietajā Kalifornijā, tāpēc kompānijai ir liela pieredze tieši saules aizsargkrēmu, losjonu un pēcsauļošanās līdzekļu ražošanā. Jāsön sauļošanās kosmētika ir hipoalerģiska, nesatur parabēnus, SLS, naftas produktus, ftalātus un mākslīgas krāsvielas, neaizsprosto poras. Ar modernu tehnoloģiju palīdzību rūpīgi tiek kontrolēta SPF filtru kvalitāte un iedarbība. Līdzekļiem ir pievienoti antioksidantiem bagāti augu ekstrakti, kas kavē ādas šūnu bojāšanos un novecošanu, bloķējot brīvo radikāļu ietekmi. Tāpat līdzekļi ir bagātināti ar ekstraktiem, kas remdē, mitrina un aizsargā ādu.

sejai

JĀSÖN Saules aizsargkrēms sejai ar SPF 20 nesatur eļļas, tāpēc ir ārkārtīgi viegls un ātri iesūcas ādā. Ideāls ikdienas lietošanai un var klāt arī zem dekoratīvās kosmētikas. Vīnogu kauliņu un baltās tējas ekstrakti kavē ādas novecošanos.

JĀSÖN Minerālu saules aizsargkrēms ar SPF 30 ir ūdensnoturīgs un piemērots gan pieaugušiem, gan bērniem no 6 mēnešu vecuma.  Minerālais filtrs efektīvi aizsargā pret ultravioletajiem stariem un palīdz novērst apdegumu, neapdraudot ūdens floru un faunu (sintētiskie aizsargkrēmi ūdens virskārtā atstāj gaisu necaurlaidīgu plēvīti, kas rada kaitējumu koraļļu rifiem). Aizsargkrēmam pievienotie kumelīšu un kliņģerīšu ekstrakti remdē un mīkstina ādu.

JĀSÖN Saules aizsargkrēms bērniem ar SPF 45 ir speciāli izstrādāts bērnu jutīgajai ādai, lai novērstu saules apdegumu un nodrošinātu ilgstošu aizsardzību pret kaitīgo starojumu gan pludmalē, gan ūdenī. Mīkstinošais kumelīšu un remdējošais kliņģerīšu ekstrakts ādu mīkstina un aizsargā pret mitruma zudumu.

jason sun kids

JĀSÖN atgādina, ka aizsargkrēmi jāuzklāj uz ādas 15 minūtes pirms došanās saulē un atkārtoti jālieto vismaz reizi 2 stundās. Aizsargkrēms jālieto arī tad, ja laiks ir apmācies, jo 80% bīstamo UV staru zemi sasniedz arī mākoņainā laikā.
Pēc uzturēšanās saulē ādu vēlams bagātīgi mitrināt, lai tā nezaudētu elastību, nekļūtu sausa un nelobītos.

JĀSÖN Mitrinoša želeja ar alveju un alantoīnu remdē nosauļoto ādu un palīdz  saglabāt optimālu mitruma līmeni. Dziļi mitrinošā alveja želejā pievienota gluži vai izšķērdīgā koncentrācijā (98%). Alantoīnam ir zinātniski pierādīta ādas šūnu atjaunojoša un remdējoša iedarbība. Želeja ir lieliska kā ikdienas mitrinātājs visam ķermenim; tā labi iesūcas, nav taukaina un svaigi smaržo.

Vasara ar JĀSÖN – baudi vasaras priekus un saules dzīvinošo enerģiju bez UVA un UVB stariem!

jason kids2

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv