Biotēka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

Zvaigžņu strēlnieka Džona Māstera trīs bultas

John Masters Organics matus atjaunojošā līnija pieejama Biotēkās

Sasniegt virsotni ir vieglāk nekā tajā noturēties. To atzīs ikviens, kam gadiem ilgi izdevies saglabāt izcilības statusu. Džons Māsters, Holivudas kulta kosmētikas JMO radītājs, jau divdesmit gadus atrodas pašā atzinības smailē, kur viņa sasniegumus vērtē tie, kas paši ir slavas zenītā - Holivudas zvaigznes un Manhetenas sabiedrības krējums.

Izskaidrojums nepārejošajai JMO kosmētikas popularitātei ir arvien jaunu un efektīvu kosmētikas līdzekļu formulu izstrāde, kas gatavotas tikai un vienīgi no izcilākajām izejvielām.

Jaunās matu kopšanas un atjaunošanas sistēmas JMO Scalp System for Optimal Hair Growth līdzekļi precīzi kā bultas pilda tiem uzticēto uzdevumu – ātri un efektīvi padara novājinātus, blāvus un nedzīvus matus atkal mirdzošus, stiprus un vitālus.

JMO matu atjaunošanas sistēmas pirmais solis ir apzināt matu stāvokli. JMO testā apkopotas tipiskākās matu problēmas. Izlasiet un atzīmējiet, vai kāda no nosauktajām pazīmēm sagādā raizes arī jums:

  Sausi mati

  Šķelti matu gali

  Nedzīvi, novājināti, blāvi mati

  Nepaklausīgi, grūti ieveidojami mati

  Sīksprogaini, grūti savaldāmi mati

 • Plāni mati

  Matu izkrišana

  Mati bez apjoma

  Priekšlaicīgi sirmot sākuši mati

 • Taukaini mati ar blaugznām

JMO matu atjaunošanas sistēma paredz kopt matus, izmantojot matu kosmētikas līdzekļus ar unikālu atjaunojošu formulu:

John Masters Organics Scalp Galvas ādu stimulējošu šampūnu,

John Masters Organics Scalp Galvas ādu attīrošu serumu,

John Masters Organics Matu saknes stiprinošu un apjomu piešķirošu līdzekli.

Atkarībā no matu stāvokļa, to uzlabošanai var pielietot vienu atsevišķu preparātu vai visus trīs atveseļošanas sistēmas līdzekļus.

Ja jums ir viena vai pāris matu problēmas (skat. testu), tās iespējams novērst, mazgājot galvu ar John Masters Organics Scalp Galvas ādu stimulējošu šampūnu ar piparmētru un vīgriezi.

shampuna viz

Šampūnā apkopota izcila bio augu ekstraktu un eļļu izlase. Krūzmētra un piparmētra stimulē galvas ādu, lai nodrošinātu optimālu matu augšanu, vīgriežu ekstrakts novērš matu izkrišanu, eikaliptu eļļa galvas ādu remdē un līdzsvaro, sojas proteīns stiprina matu folikulus. Kopumā šampūns rūpīgi attīra matus un galvas ādu no netīrumiem, vienlaikus regulējot sebuma līmeni un remdējot galvas ādu, kā arī piešķirot matiem spīdumu un apjomu.

Ja JMO testā esat atzīmējuši trīs līdz piecas matu problēmas, Džons Māsters iesaka galvu mazgāt John Masters Organics Scalp Galvas ādu stimulējošu šampūnu un pēc matu izmazgāšanas izsmidzināt tajos John Masters Organics Matu saknes stiprinošu un apjomu piešķirošu līdzekli.

JMO matu_saknem_lidzek

Izsmidzināts tīros, mitros matos pēc iespējas tuvāk matu saknēm un viegli iemasēts, līdzeklis matiem piešķir acīmredzamu kuplumu un apjomu, kas saglabājas visas dienas garumā. Līdzekļa sastāvā ir 19 bioloģisku augu ekstrakti un ēteriskās eļļas, kas stiprina matu saknes, kavējot matu izkrišanu, stimulē asins cirkulāciju, rūpējas par veselīgu galvas ādu, mazina taukošanos un atjauno matu spīdumu. Lūk, tikai daži no bagātīgās formulas komponentiem un viņu devums matu atjaunināšanā: vīgriežu ekstraksts novērš matu izkrišanu, timiāns un rozmarīns stimulē galvas ādu un veicina matu augšanu, hidrolizēts kviešu proteīns atjauno matu bojātās vieta, hohobas eļļa matus mitrina, dabiskā hialuronskābe tos padara elastīgus, nātru ekstrakts piešķir matiem skaistu spīdumu, sojas proteīns stiprina matu folikulus, arnikas un goru kolas ekstrakti remdē galvas ādu. Matus stiprinošais un apjomu palielinošais līdzeklis ir perfekti piemērots smalkiem un plāniem matiem, drošs krāsotiem matiem. Pēc izsmidzināšanas matos, tas nav jāskalo laukā. Mati kļūst stiprāki, vieglāk ieveidojami un dabiski mirdzoši.

Ja testā esat saskaitījuši vairāk par 6 matu problēmām, jums jālieto visi JMO Scalp System for Optimal Hair Growth līdzekļi - šampūns+ serums + matus stiprinošais un apjomu palielinošais līdzeklis.

Līdztekus matu mazgāšanai ar JMO Galvas ādu stimulējošo šampūnu un kopšanai ar JMO Matu saknes stiprinošu un apjomu piešķirošu līdzekli, stimulējiet labāku matu augšanu ar John Masters Organics Scalp Galvas ādu attīrošu serumu, kurš lietojams pa 2 - 4 pilieniem no rīta un vakarā, iemasējot galvas ādā, kā arī katru reizi pēc matu izmazgāšanas.

jmo scalp_dala

Profesionālās kosmētikas līmeņa seruma bagātīgā formula no izmeklētiem augu ekstraktiem un eļļām attīra galvas ādu no liekā sebuma un mīkstina to, vienlaikus stimulējot matu folikulus un veicinot matu augšanu. Dabisks B vitamīnu komplekss un alveja palīdz saglabāt mitrumu matos un aizkavē matu izkrišanu.

JMO matu kopšanas un atjaunošanas sistēmas līdzekļi lietojami ne vien matu problēmu novēršanai, bet arī matu veselības uzturēšanai laikā, kad matiem nepieciešamas īpašas rūpes uz kopšana:

• Sievietēm pēc bērniņa piedzimšanas, lai novērstu pēcdzemdību laikā raksturīgo matu izkrišanu

• Sievietēm un vīriešiem pēc 30-40 gadu vecuma, kad parādās pirmās galvas ādas un matu problēmas, saistītas ar novecošanos

• Vasaras periodā, kad mati cietuši no saules ietekmes.

Kārtējo reizi pierādot, ka efektīvs skaistums reizē var būt dabisks, Džons Māsters piedāvā John Masters Organics Leave-in kondicionējošu līdzekli matiem, kas Holivudā jau kļuvis par īstu bestselleru. Pagājušo laiku zvaigznes, kuras skaistuma vārdā bija spiestas savos matos paciest ķīmisku savienojumu megalitrus, ar skaudību var lūkoties uz mūsdienu iespējām ieveidot mirdzošas un apjomīgas frizūras.

Dabīgie guāra sveķi un sojas proteīns pārliecinoši pierādījuši savas kondicionējošās īpašības, kas matiem piešķir taustāmu zīdainumu, apjomu un biezāku matu izskatu. Nekādu ķīmisku blakusproduktu, nekādu sintētisku polimēru – tikai apjoms un mirdzums!

leave in_condiii

John Masters Organics Leave-in kondicionējošais līdzeklis rūpējas ne vien par to, lai mati izskatītos, bet arī būtu veselīgi. Antioksidantiem bagātais zaļās tējas ekstrakts un rozmarīna ekstrakts stimulē matu augšanu, kliņģerīšu un kumelīšu ekstrakti remdē un aizsargā galvas ādu, brokoļu sēklu eļļa matiem piešķir spīdumu un padara tos viegli ieveidojamus. Mati iegūst dzīvīgu un krāšņu izskatu.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv