Biotēka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

Puķu ekspedīciju dārgumi John Masters Organics kolekcijā

jmo sausi galvenais

Kaismīgi puķu mīļi ir gatavi apbraukāt vai puspasauli, lai papildinātu savu ziedu kolekciju ar kādu neredzētu augu.
Arī izcilās kosmētikas kolekcijas John Masters Organics radītājs Džons Māsters daudz ceļojis, lai sameklētu visiedarbīgākos, ekoloģiski tīrākos, smaržīgākos ziedus un ārstnieciskos augus saviem izmeklētajiem sejas, ķermeņa un matu kopšanas līdzekļiem.  John Masters Organics kosmētikā izmantotās lavandas augušas Provansā, kur tās ir īpaši smaržīgas un bagātas ar vērtīgiem flavonoīdiem.

Rožu eļļu Džons Māsters atvedis no reibinoši smaržojošās Rožu ielejas Balkānu piekājē, Bulgārijā.  Lai iegūtu aromātiskāko vaniļu pasaulē, bija jāmēro ceļš uz Madagaskaru, kur tropu mežos aug smaržīgās vaniļas orhidejas...

No tāliem ceļojumiem pārvestā augu kolekcija pārtapusi izcilā kopšanas līdzekļu kolekcijā John Masters Organics, kas matus un ādus kopj ar augu ekstraktu un ēterisko eļļu dzīvinošo spēku.
SAUSU MATU ATVESEĻOŠANAI UN KOPŠANAI paredzēto kosmētikas līdzekļu formulas veidotas īpaši bagātīgas un spēcinošas, lai  mati pēc iespējas ātrāk atkal kļūtu elastīgi, stipri un veselīgi mirdzoši. Ieklausieties vien – vienā šampūnā vai kondicionierī ir apkopoti vismaz pārdesmit izcilu augu ekstrakti un eļļas.
Galvenā sausu matu problēma ir mitruma trūkums tajos, tāpēc tie ir trausli, grūti izķemmējami un nespodri. Gluži kā lietus atdzīvina saulē izkaltušu dārzu, arī sausiem matiem iespējams atgriezt dzīvību, ja tos bagātīgi mitrina, aizsargā no mitruma zuduma un stiprina matu struktūru.
John Masters Organics šampūns ar naktssveces eļļu ne vien saudzīgi attīra ar maigām mazgājošām vielām, bet vienlaikus bagātīgi mitrina un spēcina ar 17 augu ekstraktiem. Mikroelementiem un vitamīniem bagātā naktssveces eļļa padara matus veselīgi mirdzošus un rūpējas par galvas ādas labsajūtu, bet rozmarīna, nātru, kumelīšu, salvijas, kosas, lavandas, vītola un pelašķu ekstrakti nostiprina matu saknes, aizkavē no mitruma zuduma un piešķir matiem elastību.

2sausi kondicion

Pēc mazgāšanas sausos matos noteikti jāliek kondicionieris, lai pabarotu matus,  piešķirtu tiem elastīgu pakļāvību un skaistu mirdzumu, kā arī remdētu galvas ādu, kas sausu matu īpašniekiem nereti ir sausa un niezoša, turklāt pēc matu izmazgāšanas skalpam bieži vien ir savilktas ādas sajūta.
John Masters Organics intensīvs lavandas & avokado kondicionieris vienlaikus iedarbojas uz galvas ādu, matu saknēm un matiem. Lavanda, arnika un baltā tēja remdē galvas ādu un kavē matu izkrišanu, avokado mitrina, pabaro un atjauno matu spīdumu, bet sojas proteīni stiprina matu struktūru un piešķir apjomu.

Ar  vērtīgām augu eļļām un ekstraktiem bagātā John Masters Organics citrusu un neroli matu kondicioniera priekšrocība ir tā, ka to var neskalot ārā, kas sausiem matiem ir pat vēlams. Brīnišķīgi iedarbīga formula - spēcinošais pantenols B5, dziļi mitrinošais neroli, par mirdzumu un elastību gādājošie sojas proteīni un tonizējošie citrusi prasmīgi rūpējas par galvas ādas un matu veselību, stiprina matu saknes, atjauno ar fēnu un veidošanas līdzekļiem bojātus matus, piešķir matiem kuplumu un spožumu,  novērš matu galu šķelšanos un aizsargā matus no mitruma zuduma.

Sausu matu īpašnieki izteiktāk kā citi izjūt nekomfortablu sajūtu, ja ceļojumu laikā jāiztiek vien ar galvas izmazgāšanu, iztiekot bez papildus kopšanas ar kondicionieri vai kādu atveseļojušu serumu. Džons Māsters ceļojumiem iesaka John Masters Organics Cinka & salvijas šampūnu ar kondicionieri, kas reizē rūpīgi izmazgā matus, mitrina un remdē galvas ādu, kavējot blaugznu veidošanos, kā arī bagātīgi kondicionē matus ar kviešu proteīniem un sniedz komforta sajūtu galvas ādai.

Palutini savus matus ar pasaulē smaržīgāko un vērtīgāko puķu un zālīšu spēku un tie, gluži kā dārzs pēc veldzējoša lietus, atkal kļūs dzīvīgi mirdzoši un skaisti.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv