Biotēka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

John Masters Organics hītu parāde

jmo losjoni2

Šīs vasaras absolūts hīts! Tik svaigs, oriģināls un šarmants, turklāt īsts unisex, jo patīk gan romantiskām meitenēm un sportiskiem puišiem, gan smalkām dāmām un kungiem elegantā vecumā.
Ja dziesmu popularitāti nosaka hītparādes, tad kosmētikas līdzekļi tiek vērtēti dažādās prestižās aptaujās, kurās nu jau divdesmito gadu uzvaras laurus plūc Amerikas eko zīmols John Masters Organics.

Pēc reibinošiem panākumiem 2014.gadā, kad John Masters Organics Blood Orange & Vanilla Body Wash Sarkanā apelsīna & vaniļas dušas želeja pārliecinoši uzvarēja Ultimate Natural Beauty Bible Awards un ieguva balvu kā izcilākā dušas želeja, šogad John Masters Organics prezentē jaunu dušas želeju un ķermeņa pieniņu, kas apbur ar saulaini svaigu citrusu aromātu un zīdaini maigu tekstūru.
John Masters Organics Ģerānijas un greipfrūtu dušas želeja ir kā liriska balāde, kas maigi apņem ķermeni ar zīdainajām putām, attīra un atsvaidzina to. Inovatīvā līdzekļa formula neļauj ādai mazgāšanās laikā izžūt. Vēl vairāk - ar vērtīgiem augu ekstraktiem un ēteriskām eļļām bagātās putas kopj un lutina ķermeni: ģerānijas ziedu ēteriskā eļļa remdē, saulespuķe bagātīgi mitrina, greipfrūti tonizē un atsvaidzina, baltās tējas ekstrakts aizsargā, bet lavanda nomierina un mīkstina. Āda tiek rūpīgi attīrīta, mitrināta un atsvaidzināta. Saulainais citrusu aromāts pacilā garastāvokli un vairo enerģiju.

John Masters Organics Ģerānijas un greipfrūtu ķermeņa pieniņš ir kā saulains regejs – vasarīgi vieglā tekstūra ļauj pieniņam ātri iesūkties ādā, acumirklī veldzējot to un apveltot ar brīnišķīgu, svaigu aromātu. Pieniņa konsistence ir krēmīgi zīdaina – tas ļauj pieniņu viegli un vienmērīgi uzklāt ādai, dāsni apveltot ar ēterisko eļļu un ekstraktu iedarbīgo spēku. Ģerānijas ēteriskā eļļa un lavanda ādu remdē un mīkstina, kokosriekstu eļļa atjauno, greipfrūti gādā par ādas tvirtumu, bet saulespuķe un alveja bagātīgi mitrina. Ideāls ikdienas lietošanai – uztur mitruma līmeni ādā, remdē pēc saules iedarbības un piešķir ādai jauneklīgu tonusu.

Izvēlies John Masters Organics eko hītu svaigākai un priecīgākais vasarai!

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv