Biotēka

Zimoli JohnMasteris_copy_copy

Piecas balvas nominācijā - labākais matu sakārtojums. John Masters Organics.

jmo 5mati 1

John Masters Organics ir ekokosmētika, kas radusi atrasties uzmanības centrā.
Holivudas zvaigznes John Masters Organics uzticas gan filmējoties, gan ejot pa sarkano paklāju.  
Cirtaini, taisni, biezi, plāni, īsi, gari, nepaklausīgi, krāsoti mati.... lai kādi būtu Tavējie, izraugoties sev piemērotāko no pieciem izcilajiem John Masters Organics veidošanas līdzekļiem, garantēts starojošs rezultāts – spilgts un kopts vizuālais tēls.


Turklāt John Masters Organics matu veidošanas līdzekļi ne tikai fiksē, nogludina un piešķir vēlamo formu, bet arī bagatīgi kopj un piešķir matiem mirdzumu. Mums šķiet, ka nominācijas par izcilību pelnījuši ne vien zvaigznes, kas izvēlas John Masters Organics, bet arī pati matu kosmētika, kas piešķir zvaigznēm spožumu.

Labākais līdzeklis matu mirdzumam un nogludināšanai – John Masters Organics Shine On līdzeklis matu spīdumam.
Viegli veidoti, vijīgi, spīdīgi mati bez jebkādām taukainuma vai smaguma pazīmēm – tāda ir Shine On iedarbība! Ar minerālvielām bagātās jūras brūnaļģes matus palīdz ne vien nogludināt un
ieveidot, bet tos arī spēcina, mitrina  un atjauno. Ieklāts mitros matos, Shine On darbojas kā ideāls ieveidošanas līdzeklis, taču to var klāt arī sausos matos - ikreiz, kad vēlaties matiem piešķirt papildu mirdzumu. Izcila formula: jūras brūnaļģes, alveja, burkānu sēklu eļļa, kumelīšu, kliņģerīšu un dižskābarža ekstrakti, olīveļļa.

Labākais līdzeklis matu cirtu veidošanai – John Masters Organics Apelsīnu un zīda proteīnu želeja.
Dzīvīgas, elastīgas, veselīgi mirdzošas matu cirtas – to var panākt ar šo burvīgi smaržojošo matu želeju.
Dabiskie zīda proteīni nodrošina dabiska matu krituma vai atsevišķu matu cirtu fiksāciju bez salipšanas un saķepšanas, turklāt piešķirot matiem vieglu apjomu un skaistu spīdumu. Šo želeju droši var lietot arī cilvēki ar sausu galvas ādu un plāniem matiem, jo tās sastāvā esošā ciedru ēteriskā eļļa un mandarīnu mizu eļļa aizsargā galvas ādu pret izžūšanu, bet zīda proteīni matiem piešķir kuplumu.

Labākais līdzeklis īsiem matu griezumiem (piešķir faktūru un mirdzumu) –
John Masters Organics Matu pomāde. Perfekta frizūra un spēcīga aizsardzība pret karstumu (loku šķērēm, taisnotājiem u.c)
Īsu frizūru īpašnieki zina, cik svarīgi, lai katra matu šķipsna atrastos tai paredzētajā vietā! Organisks bišu vasks ir ideāls fiksators, kas apvienojumā ar mitrinošo mango sviestu un ēteriskām augu eļļām, piešķir matiem mirdzumu un bagātīgi tos kopj, kā arī rūpējas par galvas ādas labsajūtu. Šis ir līdzeklis, ko no pirmās lietošanas reizes iemīlēs arī sprogainu matu īpašnieki.

Labākais līdzeklis modernu frizūru veidošanai (piešķir vēlamo formu un akcentē šķipsnas) – John Masters Organics Vaniļas un mandarīnu pomāde matu fiksācijai. Klasikās, retro, “izspūrušās” frizūras – šai pomādei viss ir pa spēkam! Ieveidotā frizūra saglabājas visas dienas garumā; lai atjaunotu matu apjomu vairākas stundas pēc ieveidošanas, atliek vien ar roku sabužināt matus. Šī sviests, glicerīns un rīcineļļa matus bagātīgi mitrina, bet citrusaugļi piešķir tiem mirdzumu. Brīnišķīgs izskats un valdzinošs vaniļas aromāts!

Labākais līdzekis matiem „ar raksturu“- John Masters Organics matu veidošanas māli.
Kad katra pamošanās dara raizes, jo atkal nāksies savaldīt nepaklausīgos matus, ir jāņem talkā šis John Masters Organics modernais “audzināšanas” līdzeklis, kas matus vienlaikus nofiksē un rūpējas par to elastību un pakļāvību.
Dabiskie māli un bišu vasks matus nofiksē un absorbē lieko taukainumu, bet citronu, piparmētru un saulespuķu eļļas tos kopj un aizsargā pret izžūšanu. Veidošanas māli ir īsts glābiņš miegamicēm, kuri vienmēr pamostas pārāk vēlu, lai atlicinātu laiku ilgstošai matu veidošanai. Viens, divi - un gatavs jaunai dienai!

Gaidām arī Tavu balsojumu! Kuru John Masters Organics veidošanas līdzekli par labāko nosauktu Tu?

 

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv