Biotēka

Ājūrvēdas kūre matiem ar Khadi Shikakai

shikakai final

Pirms vairāk nekā 5000 gadiem Brahma cilvēcei vēdās esot atklājis dziedināšanas mākslu. Tas bija sākums Ājurvēdas attīstībai. Atbalstot šo holistiskās medicīnas sistēmu, Indijā ražotā, BDIH sertificētā Khadi dabīgā kosmētika palīdz sekmēt harmoniju starp cilvēku un Dabu, kā arī dzīvošanu atbilstoši Dabas likumiem.

Tradicionāli ājurvēdas kosmētikā izmantotie augi matu kopšanai savu uzdevumu pilda tik nepārspējami labi, ka tos šim mērķim cilvēki turpina izmantot arī mūsdienās. Khadi kosmētika tam ir pierādījums un piedāvā daudzpusīgu līdzekli matu un galvas ādas attīrīšanai – shikakai jeb zīda akācijas pākšu, lapu un saknes pulveri. Shikakai saknē dabīgi esošie saponīni un sārmainais pH līmenis to padara par saudzīgu attīrošu līdzekli, kas vienlaicīgi matiem sniedz arī intensīvu kopšanu.

Mēs Biotēkā par to esam pārliecinājušās personīgi, Khadi Shikakai pulveri izmēģinot uz saviem tik ļoti dažādajiem matiem – tumšiem un gariem, īsiem un gaišiem, nespodriem un trausliem. Khadi Shikakai pulveris ir brīnumlīdzeklis! Lūk, kādi ir mūsu matu ieguvumi:

1) vienlaicīgi attīrīti un mīksti, vijīgi mati;
2) mitrināta un pabarota galvas āda (līdz ar to arī mati);
3) stiprinātas matu saknes (kopā ar saudzīgu matu sukāšanu un regulāru galvas masāžu papildus tiek veicināta matu augšana);
4) novērsta matu lūšana un galu šķelšanās;
5) mazinās ādas kairinājums un blaugznu veidošanās.

Kā lietot?
Atkarībā no matu garuma 1-2 ēdamkarotes pulvera sajauc ar karstu ūdeni, līdz iegūst viendabīgu, vidēji biezu pastu. Maisījumam var pievienot bezkrāsainās hennas Senna/Cassia pulveri un svaigu citronu sulu. Kad pasta atdzisusi līdz ķermeņa temperatūrai, to ieklāj mitros matos un ļauj iedarboties 10-15 minūtes vai intensīvākai kopšanai – 30 minūtes. Izskalo ar remdenu ūdeni.

Ja tā padomā, matu mazgāšanas laikā, kas it kā ir tik ikdienišķs process, ar Khadi Shikakai pulveri Jūs matos ieliekat gadu tūkstošos pārbaudītas atziņas... Jūs vairojat savu dabīgo skaistumu un veselību. Dabīgam skaistumam ķīmija vienmēr bijusi sveša.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv