Biotēka

Khadi category-min

Khadi ekoloģiskās matu krāsas

Khadi raksts-min

Eko matu krāsas?
Vai tas nozīmē, ka mati jākrāso ar sīpolu mizām vai bietēm?
Vai Tu raizējies, ka dabīgās matu krāsas nenokrāsos matus pilnībā?

Raizēm šeit nav vietas, jo Biotēkā ir īstas eko matu krāsas! Ideāla alternatīva ķīmiskajām krāsām - Khadi hennas un indigo 100% augu pulveri ir krāsojoši pigmenti no dabas, izsenis lietoti Indijā kā matu veselības un krāsošanas līdzekļi, kas nokrāso pat sirmus matus, turklāt - bez kaitīgām sastāvdaļām.

Khadi matu krāsu sastāvā ir:
•    krāsojoši augi - henna un/vai indigo;
•    papildus kopjošie augi, kas stiprina un atveseļo matus.

pirms pec khadi 
Khadi ekoloģiskā henna un indigo, kas iegūta Indijā pēc Ājurvēdas principiem, būtiski atšķirās ar krāsu pigmentu koncentrāciju – augsto matu krāsu kvalitāti apstiprina vācu BDIH eko sertifikāts. Henna ir tradicionāls Ājurvēdas augs, no kura iegūst sarkano krāsas pigmentu. Tā stiprina matus un vienlaikus iedarbojas arī kā pretblaugznu līdzeklis. Hennu izmanto ne tikai matu krāsošanai, bet arī ķermeņa apgleznošanai – tā dēvētajiem hennas tetovējumiem. Savukārt indigo jeb basma ir melnais krāsas pigments, kurš matiem piešķir tumšos toņus, vienlaicīgi tos kopjot un padarot mirdzošus. Salīdzinājumā ar ķīmiskajām krāsām, Khadi henna un indigo neiejaucas matu struktūrā, bet gan pārklāj tos līdzīgi kā glazūra, turklāt iegūstamais toņa rezultāts vienmēr būs atkarīgs no matu sākotnējās krāsas, to struktūras, kā arī matu krāsas iedarbības ilguma. Līdz ar to toņu nianses, kuras mati iegūst pēc krāsošanas ar Khadi, nav atrodamas nevienā žurnālā vai katalogā.  

Krāsojot matus ar hennu un indigo Tu uzlabosi savu matu stāvokli!
Turklāt tīrā pigmentu sastāva dēļ Khadi nokrāso arī sirmos matus!

Khadi matu krāsās papildus ir pievienoti Ājurvēdas augi matu kopšanai:
- Amla jeb Indijas ērkšķoga ir spēcīgs antioksidants, kas baro matus ar C vitamīnu, kopj galvas ādu, kavē matu izkrišanu un nodrošina matu spīdumu. Ne velti, amla ir galvenā Čjavanpraš, slavenā Ajūrvēdas audus barojošā tonika, sastāvdaļa!
- Bringaraj augs jeb “Ajūrvēdas matu valdnieks” (tulkojumā no sanskrita: bringa - mati, radža – valdnieks) veicina biezu un veselīgu, dabīgi mirdzošu matu augšanu.
- Nīms jeb Indijas tējas koks ir gadu simtiem iemīļotākais augs pret blaugznām, pateicoties nīmam, Indijas sieviešu melnajos, spoži spīdīgajos, veselīgajos matos nav blaugznu, un tie tiek aizsargāti pret izkrišanu un vides radītajiem bojājumiem.

Lai atjaunotu jebkura toņa matu struktūru, tai skaitā ķīmiski bojātus un balinātus matus, lieto Khadi bezkrāsaino hennu jeb Cassia.

Khadi matu krāsas
Light Brown – sarkanīgs, gaiši brūns tonis;
Natural Hazel – riekstu brūns tonis;
Dark Brown – tumši brūns tonis;
Black – brūni melns tonis;
Pure Indigo – intensīvi melns tonis;
Pure Henna – sarkans tonis;
Henna, Amla & Jatropha – tumšāks sarkanais tonis;
Light Blond – viegli blonds tonis.

Dabīgi krāsotu matu krāsas saglabāšanai, papildus iesakām lietot Khadi matu šampūnus. Amla šampūns visiem matu tipiem kopj matus un izceļ to spīdumu - tā sastāvā ir amla un ilang-ilang ēteriskās eļļas, kas vienlaikus atbrīvo no spriedzes un stresa, kā arī paaugstina pašapziņu. Nutgrass šampūns normāliem un taukainiem matiem mazina matu taukošanos un uzmundrina ar citrusu aromātu, savukārt Rose šampūns intensīvi atjauno sausus, bojātus matus un ieskauj neroli jeb rūgtā apelsīna aromātā. Pēc Khadi šampūna nav nepieciešams kondicionieris! Kondicionējošo efektu nodrošina īpaši veidots pH līmenis.

Khadi matu krāsu sastāvā ir tikai un vienīgi augi – tās nesatur ķīmiskas piedevas, konservantus un krāsas pastiprinātājus. Tā kā Biotēkā novērtējam dabas spēku, sniedzam Tev iespēju krāsot matus ar īstām augu krāsām!

Esi gatava izmēģināt Khadi? Gaidīsim Biotēkā!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv