Biotēka

Logona tumsi_zala_iekshbanner

Vītola līdzsvarojošais spēks. Logona Tumši zaļā sērija problemātiskai ādai.

Logona tumsi_zala_banner

Stāsta, ka katram cilvēkam esot savs koks, kura tuvums sniedz enerģiju un harmonizē prātu. Piemēram, vītols ir īpaši  piemērots maigiem un romantiskiem cilvēkiem, kam vītols piešķirs drosmi un palīdzēs pieņemt lēmumus.
Savukārt vītola mizai ir pa spēkam palīdzēt problemātiskai ādai.

Vītola mizas sastāvā esošā salicilskābe mazina tādas ādas problēmas, kā pārmērīga taukošanās, neveselīgs, blāvs tonis un izsitumi. Turklāt salicilskābe ne tikai attīra ādu, attīrot poras un palīdzot izvadīt poru aizsprostojumus, bet arī remdē ādu un novērš jaunu izsitumu veidošanos.
Logona Tumši zaļās sērijas kopšanas līdzekļos problemātiskai ādai efektīvais vītolu mizas ekstrakts papildināts ar atvēsinošo piparmētru ekstraktu un vairākām citām ādas poras attīrošām, izsitumus veicinošo baktēriju izplatību mazinošām un ādas taukošanos regulējošām aktīvajām vielām, tādām kā burvjlazda, salvija un ķērpji.
LOGONA attīrošas putas ar bio piparmētru un salicilskābi no vītola mizas saudzīgi notīra kosmētiku, netīrumus un dziļi attīra ādu. Ārstniecības zālītes putu sastāvā līdzsvaro ādu, mazina ādas spīdēšanu un uzlabo ādas toni. Piemērots ikdienas lietošanai.
LOGONA dziļi attīrošs, želejveida pīlings ar bio piparmētru un salicilskābi no vītola mizas ar saudzīgām pīlinga daļiņām īpaši efektīvi attīra ādas poras no atmirušajām ādas šūnām un netīrumiem. Ieteicams lietot 1-2 reizes nedēļā.
LOGONA attīrošs toniks ar bio piparmētru un salicilskābi no vītola mizas ir ideāli piemērots problemātiskas ādas tonizēšanai pēc ādas attīrīšanas. Tonika efektīvā formula no vītolu mizas, zaļās tējas, salvijas, burvjlazdas un  sudrabsveces sakneņu ekstraktiem mazina problemātiskas ādas izpausmes, līdzsvaro ādu un mazina ādas spīdēšanu. Piparmētra dāvā atvēsinājuma sajūtu.
LOGONA attīrošs dienas un nakts fluīds ar bio piparmētru un salicilskābi no vītola mizas noslēdz problemātiskas ādas kopšanas rituālu ar efektīvu, kopjošu līdzekli, kas remdējoši un līdzsvarojoši iedarbojas uz ādu gan naktsmiera laikā, gan dienā. Fluīda formula ievērojami samazina izsitumus izraisošo baktēriju izplatību. Fluīdam ir viegla tekstūra, kas ātri iesūcas ādā, bagātīgi to mitrinot un uzlabojot ādas izskatu.
Līdzīgi kā vītola paēna sniedz veldzi un remdinājumu karstā vasaras dienā,  tā vītola miza dāvā ādai komforta sajūtu, padarot to līdzsvarotāku un skaistāku.
LOGONA attīroša maska ar bio piparmētru un salicilskābi no vītola mizas problemātiskai ādai, lietota 1-2 reizes nedēļā, ievērojami uzlabo problemātiskas ādas stāvokli un novērš jaunu izsitumu un pūtīšu veidošanos. Dziļi attīra, remdē un atvēsina ādu.
LOGONA intensīvs līdzeklis pret pūtītēm ar bio piparmētru un salicilskābi no vītola mizas problemātiskai ādai ir ātrā palīdzība pret izsitumiem un pūtītēm. Ieteicams lietot vairākas reizes dienā, uzklājot uz cietušās vietas.
Visiem  Logona tumši zaļās sērijas kopšanas līdzekļiem ir antibakteriāla iedarbība; tie ir piemēroti gan jauniešu problemātiskajai ādai, gan pieaugušajiem ar noslieci uz šāda tipa ādu.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv