Biotēka

Logona tumsi_zala_iekshbanner

Nomierina un aizsargā pret stresu – Logona zilā sērija jutīgai ādai

Logona zil


Pastaiga gar jūru spēj remdēt vissatrauktāko prātu. Jūras gaiss un zilais ūdens klajums dod spēku un uzlādē ar enerģiju. Iespējams, tieši tādēļ Logona kopšanas līdzekļu sērijai jutīgai ādai izvēlēta tumši zilā krāsa – arī jutīgai ādai nepieciešams remdējums, stiprinājums un aizsardzība.

Logona tumši zilās sērijas produktu spēks ir aktīvās vielas, ko satur Āzijas vairoglape jeb gotu kola un ehinācija. Šo augu ekstrakti, papildināti ar augstvērtīgām augu eļļām, remdē ādu, paātrina šūnu reģenerāciju, sekmē sīku brūcīšu dzīšanas procesu un stimulē  kolagēna sintēzi ādā, padarot ādu elastīgāku un noturīgāku pret vides ietekmi.
Sērijā ietilpst divi kopšanas līdzekļi: aizsargājošs dienas krēms un nomierinošs nakts krēms
LOGONA aizsargājošs dienas krēms ar bio ehināciju un vairoglapi mazina jutīgās ādas savilkuma sajūtu, acumirklī sniedz komforta sajūtu un stiprina ādas dabīgo aizsargbarjeru.

Vairoglape un ehinācija  rūpējas par ādas elastības atjaunošanu un šūnu reģenerāciju, kamēr vīnogu sēkliņu un saldo mandeļu eļļas, šī sviests un alveja ādu bagātīgi mitrina un apgādā ar vērtīgām taukskābēm. Jutīgā āda tiek remdēta, atjaunota un aizsargāta.

LOGONA nomierinošs nakts krēms ar bio ehināciju un vairoglapi mīkstina jutīgu, sausu un raupju ādu, bagātīgi to apgādājot ar mitrinošiem, atjaunojošiem un elastību sekmējošiem ekstraktiem un augu eļļām. Izcila un bagātīga formula: vairoglapes, ehinācijas un zaļās tējas ekstrakti, vīnogu sēkliņu, saulespuķu sēkliņu un saldo mandeļu eļļa, šī sviests, alveja.

Logona tumši zilās sērijas kopšanas līdzekļi jutīgai un cietušai ādai ir tikpat remdējoša kā pastaiga gar jūru pēc stresa pilnas dienas.  Izbaudi komforta sajūtu, ko sniedz īpaši jutīgai ādai piemērota kopšana!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv