Biotēka

Logona tumsi_zala_iekshbanner

Ar gaiši zaļo – pret ādas nogurumu. Logona gaiši zaļā sērija ādas vitalizēšanai un atjaunošanai

Logona za_lnija


Kā veldzējošs lietus atdzīvina izkaltušu zemi, tā Logona gaiši zaļās sērijas vitamīniem bagātie kopšanas līdzekļi atspirdzina/atjauno/atmodina nogurušu sejas ādu un piešķir šūnām jaunu enerģiju.

LOGONA fluīds ādas noguruma mazināšanai ar KALPARIANETM un bio kofeīnu visiem ādas tipiem efektīvi atdzīvina ādu un mazina ādas noguruma pazīmes – ādas bālumu un tumšos lokus zem acīm. No brūnaļģēm iegūtais ekstrakts KALPARIANE ™, bio kofeīns un dabīgais C vitamīns ādu revitalizē un izlīdzina. Testējot aktīvās vielas uz cilvēku šūnām laboratorijas apstākļos (in vivo), pierādīta efektivitāte pēc 28 dienu lietošanas.

LOGONA atjaunojošs, bagātīgs vitamīnu krēms ar 24 h iedarbību, ar bio avokado un E vitamīnu visiem ādas tipiem ir īsta vitamīnu “bumba” noguruši ādai! Izcila augu eļļu izlase – kokosriekstu, avokado, hohoba, mandeļu, vīnogu kauliņu; šī sviests un granātu sēklu ekstrakts sniedz ādas šūnām jaunu enerģiju, atjauno ādu un aizsargā no brīvajiem radikāļiem.
LOGONA ādas toni uzlabojošs vitamīnu krēms ar bio burkānu ekstraktu un F vitamīnu visiem ādas tipiem izlīdzina ādas toni un viegli ietonē, piešķirot sejai veselīgu izskatu. Bagātīgi vitaminizētā krēma formula tonizē šūnas, mitrina un atjauno ādu, vizuāli samazina sīkās krunciņas un aizsargā no brīvajiem radikāļiem.

LOGONA intensīvi barojošs lūpu balzams ar kliņģerīti visiem ādas tipiem bagātīgi kopj un baro lūpu jutīgo ādu ar dziļi mitrinošām, remdējošām un atjaunojošām augu eļļām un ekstraktiem – hohobas, saldo mandeļu, kliņģerīšu un saulespuķu. Augu un bišu vaski aizsargā lūpas pret sprēgāšanu un mīkstina ādu.

Par zaļu pat vēl zaļāka un uzmundrinošāka ir Logona gaiši zaļā sērija, kas pasargā ādu no dehidratācijas un paātrina šūnu reģenerāciju, palielina ādas aizsargspējas un padara ādu elastīgāku. Sērijā ietilpst 4 kopšanas līdzekļi: ādas toni uzlabojošs vitamīnu krēms ar burkānu eļļu, atjaunojošs, bagātīgs vitamīnu krēms ar 24h iedarbību ar avokado, fluīds ādas noguruma samazināšanai, bagātīgs lūpu balzams ar kliņģerīti.

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv