Biotēka

Logona tumsi_zala_iekshbanner

Logodent – smaidam kopā!

Logodent gimene


Zobu pastu kādu to lietojam mūsdienās sāka veidot tikai 80. gados. Logona Naturkosmetik aizsāka darbību 1978. gadā, radot pirmo kosmētikas līniju un drīzumā arī pirmās alternatīvās, dabīgā sastāva zobu pastas. Logona zīmols 40. gadu jubilejā mums dāvina skaistus smaidus ar Logodent zobu pastu klāstu ar jaunu izskatu un uzlabotiem sastāviem!

Vācu kompānijas Logona Naturkosmetik plašais sortiments ļauj piemeklēt piemērotāko mutes kopšanas līdzekli katrai vajadzībai un mutes dobuma stāvoklim – no īpaši maigas tīrīšanas un kopšanas jutīgiem zobiem līdz speciālas aprūpes homeopātisku preparātu lietošanas laikā, no pirmā zobu tīrīšanas gēla bērniem līdz dabīgi baltinošai zobu pastai.  

Svaigai elpai ik dienu mājās, izbraucienos un ceļojumos – Logodent zobu pasta ar piparmētru ir ērtā 75ml iepakojumā, lai izmantotu to it visur.
Sastāvā esošais jūras sāls un ksilitols noņem zobu aplikumu un kopj mutes dobumu no rīta, vakaros un starp ēdienreizēm.
Padoms. Atsvaidzinošo zobu pastu ar piparmētru vari atšķaidīt ar ūdeni un lietot arī kā mutes skalojamo līdzekli.

Lai ierobežotu aplikuma un zobu kariesa veidojošo mikrobu rašanos mutes dobumā, piemērota ir Logodent zobu pasta ar sālsūdeni un aizsargājošo ksilitolu. Lietojot ikdienā, šī zobu pasta palīdz novērst kariesa un zobakmens veidošanos, jo ksilitolam ir zinātniski pierādīta pozitīva iedarbība uz mutes dobuma un zobu veselību. Jūras sāls un kumelītes ekstrakts papildus kopj un stiprina smaganas.

Ja zobi kļuvuši jutīgi un iesāpas, līdzko dzerat vai ēdat karstu, aukstu, saldu vai skābu, ir jālieto zobu pasta, kas vienlaikus stiprina gan zobus, gan smaganas. Logodent Zobu pastas ar kumelīti jutīgiem zobiem sastāvā ir minerālviela kālija hlorīds, kas izveido aizsargslānīti, neļaujot jutīgos zobus sāpināt.

Ja lietojat homeopātiskus preparātus, tad zobu kopšanai būs piemērota Logodent rozmarīna zobu pasta bez mentola. Bagātināta ar 5 augu ekstraktiem – zirgkastaņu, salviju, ehināceju, mirri un rozmarīnu, kas uztur smaganu veselību, kopj zobus un atsvaidzina elpu.

Zobu higiēnas uzturēšanai, ja nepieciešams lietot zobu aizsargājošo fluorīdu, iesakām Logodent zobu pastu ar fluorīdu un piparmētru. Salvijas ekstrakts sargā zobus no nelabvēlīgajām baktērijām, kamēr piparmētra atsvaidzina un kopj mutes dobumu.

Lai stiprinātu zobu emalju, apgādājot to ar tai nepieciešamajām minerālvielām un atjaunotu siekalu neitrālo pH līmeni, ieteicama ir Logodent zobu pasta ar kalciju, kas ir bagāta ar zobu emalju stiprinošo kalciju un minerālvielām bagāto aļģes ekstraktu. Piparmētras, krustnagliņas un mirres ekstrakti kopā ar jūras sāli  kopj  smaganu veselību un sargā gļotādu no iekaisumiem.

Viena no mūsu platuma grādos raksturīgām kosmētiska rakstura problēmām ir tā, ka zobi nav tik balti, cik mums gribētos. Logodent dabīgi baltinošā zobu pasta ar piparmētru saudzīgi un efektīvi notīra zobu aplikumu, nebojājot emalju. Zobu pastas sastāvā ir smalki samalts iezis - silīcijs, kas ar katru tīrīšanas reizi zobiem pakāpeniski noņem krāsu pigmentu, ko radījis aplikums. Zobu pastai ir izteikta piparmētras garša, kas elpai piešķir noturīgu svaigumu.

Logona ir parūpējusies arī par bērnu zobiņu kopšanu. Tā kā bērni, mācoties tīrīt zobus, dažkārt nejauši mēdz pastu norīt, tad tajā izmantotas īpaši maigas un drošas putojošās vielas, turklāt ļoti minimālā daudzumā – tikai tik daudz, lai aktīvie augu ekstrakti spētu iekļūt zobu starpās. Atliek tikai izvēlēties, kura garša mazulim vairāk pa prātam – zemeņu vai piparmētru, jo Logona piedāvā divu veidu zobu pastas:  ar zemeņu un piparmētru garšu – Logodent Fresh Kids zobu tīrīšanas gēls bērniem ar piparmētru garšu un Logodent Happy Kids zobu tīrīšanas gēls bērniem ar zemeņu garšu. Rūpīgi izvēlēta ārstniecisko augu izlase šajās zobu pastās rūpējas par smaganu veselību un sargā jaunos zobiņus no baktēriju uzbrukuma.

Svinēsim Logona Naturkosmetik 40. gadu jubileju ar skaistiem smaidiem! Logodent dabīgās zobu pastas ir Biotekāru ikdienas daļa visai ģimenei mutes higiēnas kopšanai.

Smaidam kopā!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv