Biotēka

Logona tumsi_zala_iekshbanner

Dabas laboratorija LOGONA. Matu kopšanas sistēma.

Mirdzošiem matiem, elastīgiem matiem, kupliem matiem....Uzraksti uz kosmētikas iepakojumiem mums sola atrisināt visas problēmas, lai mūsu mati kļūtu veselīgi spīdoši, apjomīgi un stipri. Bet kā atšķirt tukšus solītājus no ražotāja, kas formulu izstrādē ieguldījis milzu darbu un pieredzi, solot tikai to, kas zinātniski pierādīts? Atbilde ir –  iepazīsti savu ražotāju!

Vācu ekokosmētikas Logona pētnieku komanda laboratorijās testē ikvienu jaunu līdzekli, pieturoties pie principa, ka rezultātu var sasniegt, izmantojot tikai augstvērtīgas bioloģiskas izejvielas un veidojot bagātīgas formulas ar vairākiem savstarpēji saderīgiem aktīvajiem komponentiem.

Tas nozīmē - ja uz Logona šampūna rakstīts, ka tas paredzēts matu spīdumam, tad ziniet, ka Logona zinātnieki ir izpētījuši, kuras ir tās eļļas un ekstrakti, kas visefektīvāk atjauno matu dabisko spīdumu, un kuras izejvielas viena otru papildina, lai rezultāts būtu noturīgs.

Jaunā Logona matu kopšanas sistēma LOGONA Hair Care System izstrādāta, lai katrs pircējs atrastu savām vajadzībām piemērotākos kopšanas līdzekļus un saņemtu gaidīto rezultātu:

aloe linija

BAGĀTĪGI MITRINĀTI UN AIZSARGĀTI MATI Lai pārāk sausi un no veidošanas vai laikapstākļiem cietuši mati kļūtu veselīgi, tiem nepieciešama bagātīga mitrināšana. Saules un fēna iedarbība apdraud pat visveselākos matus, tāpēc Logona izstrādājusi līdzekļus, kas matus efektīvi aizsargā pret izžūšanu.

Logona mitrinošs kondicionieris ar bio alveju vienlaikus mitrina un aizsargā ar iedarbīgu formulu, kuras sastāvā ir dziļi mitrinošā alveja un šī sviests, matu struktūru uzlabojošā hialuronskābe, kā arī iedarbīgas un atjaunojošas augu eļļas un ekstrakti – brokoļu eļļa, vīnogu kauliņu eļļa un ekstrakti no bambusa un granātāboliem. Bagātīgi mitrināti, mati pēc kondicioniera lietošanas kļūst ievērojami dzīvīgāki un elastīgāki, vieglāk izķemmējami un pasargāti no tālākas izžūšanas.

Logona mitrinošs, izsmidzināms līdzeklis matu aizsardzībai pret karstuma iedarbību ar bio alveju, bambusa ekstraktu un dabisko betaīnu efektīvi aizsargā matus no žāvēšanas ar fēnu, taisnošanas, ķemmēšanas, kā arī novērš statiskās elektrības veidošanos. Cukurbiešu ekstrakts un kukurūzas ciete veido dabīgu matu siltumizolāciju, neļaujot karstumam bojāt matu. Augstvērtīgi un dziļi mitrinoši augu ekstraktu un eļļas kopj matus un mitrina visā to garumā. Līdzekli vienmērīgi izsmidzina matos no saknēm līdz galiņiem pēc katras mazgāšanas reizes un ieveido kā parasti. Mati kļūst gludi un pakļāvīgi.

argan linija

MIRDZOŠI MATI Trauslu un nespodru matu problēma nav tikai to nepievilcīgais izskats. Trausliem matiem ir novājināta tekstūra - mati lūst un šķeļas. Logona izstrādātie līdzekļi gan atjauno matu spīdumu, gan arī novērš matu lūšanu un šķelšanos, kas ir nepieciešama aizsardzība arī veseliem matiem.

Logona Shine Shampoo šampūns matu spīdumam ar bio argana eļļu saudzīgi izmazgā matus, spēcinot to struktūru un atjaunot matu spīdumu ar ārkārtīgi iedarbīgajām argana, aprikožu un inca inchi eļļām, kā arī dabisko mirdzumu vairojošiem granātābolu un rozmarīna ekstraktiem.

Logona Shine kondicioniera krēmīgā tekstūra ideāli iesūcas matos, bagātinot tos ar izejvielām, kas iekļūstot mata struktūrā, stiprina tos un piešķir matiem dabisku spīdum.Izcila un bagātīga formula: argana, inca inchi, vīnogu un aprikožu kauliņu eļļas, granātābolu eļļa un ekstrakts, rozmarīna ekstrakts un alveja. Spīdošs rezultāts!

Logona Shine Hair Tip Fluid fluīds matu galiem un spīdumam ar bio argana eļļu ir viegls, ērts un efektīvs veids matu spurainības novēršanai un matu mirdzuma atjaunošanai. 1-2 reizes nedēļā matu galos vai visā to garumā ieklājot nelielu daudzumu fluīda, mati iegūst zīdainu mirdzumu un pakļāvību. Argana, aprikožu kauliņu un inca inchi eļļas apvienojumā ar dabisko kondicionētāju - augu izcelsmes betaīnu, matus padara gludus un spīdīgus!inca inchi_oil2

ATJAUNOTI MATI Vide, stress un vispārējais veselības stāvoklis atstāj ietekmi uz matu izskatu un veselību. Un ir reizes, kad nepieciešams restarts, lai mati atkal izskatītos labi, vai arī – gudra profilakse, lai matiem palīdzētu uzturēt labu formu.

Logona Hair Repair Oil atjaunojoša eļļa matiem ar bio inca inchi eļļu kopj un atjauno matus ar tā dēvēto inku mandeļu jeb Orinoko riekstu eļļu, kas efektīvi atjauno bojātas šūnas, tai skaitā matu starpšūnu struktūru. Matu eļļa ir papildināta arī ar argana, vīnogu kauliņu un dadža eļļām, kas efektīvi kopj un nogludina matu virsmu, nepadarot matus smagus. Ieteicams nelielu daudzumu eļļas 1-2 reizes nedēļā vienmērīgi iemasēt matu galos vai visā to garumā.

cafeine linija

STIPRI, ELASTĪGI UN APJOMĪGI MATI enerģija nepieciešama ne tikai mums pašiem, bet arī mūsu matiem. Gluži kā rīta kafija atmodina mūsu organismu, bio kofeīns piešķir matiem vitalitāti un spēku, aizkavējot matu izkrišanu un piešķirot matiem skaistu apjomu.

Logona Age Energy Shampoo atjaunojošs šampūns ar bio kofeīnu attīrot matus, vienlaikus stimulē galvas ādu, uzlabojot cirkulāciju un sekmējot matu dzīvīgumu. Kofeīna iedarbību pastiprina godži ogu un granātābolu ekstrakti, kā arī augu izcelsmes betaīns. Rezultāts – dzīvīgāki un apjomīgāki mati.

Logona Age Energy Hair Treatment atjaunojošs līdzeklis matiem ar bio kofeīnu. Tikai neliels daudzums līdzekļa lazdu rieksta lielumā 1-2reizes nedēļā matiem atgriež enerģiju – tie kļūst elastīgāki, stiprāki, biezāk un apjomīgāki. Bio kofeīnu, godži ogu un granātābolu ekstraktus papildina dabiskas izcelsmes silīcijs un arginīns, kas labvēlīgi iedarbojas ne tikai matiem, bet arī galvas ādu un matu folikuliem, kavējot matu izkrišanu un veicinot to augšanu.

Dabas gudrība stingrā zinātnieku uzraudzībā – tā varētu raksturot jauno LOGONA matu kopšanas sistēmu. Izvērtē savu matu stāvokli un apsoli tiem drīzu uzlabošanos. Logona Tev palīdzēs pildīt solījumu!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv