Biotēka

lovea zimols

Mati kā pasakā ar Lovea šampūniem!

Lovea raksts


Zīdaini gludi, maigi mīksti mati no pašām saknēm līdz galiem... viegli ieveidojami un tik izskatīgi, ka sejā atraisās smaids, ielūkojoties spogulī. Un tas viss pilnībā dabīgi, ja matus mazgā ar Lovea šampūniem!

Francijā radītie šampūni intensīvi smaržo un vēl jo labāk puto! Krēmīgās putas nesatur sulfātus, kas sausina matus un kairina galvas ādu. Lai mati un galvas āda būtu veselīgi un gūtu labumu no šampūna aktīvajām sastāvdaļām tie ir bez silikoniem un parabēniem. Dabīgie šampūni ir efektīvi un veidoti visām matu kopšanas vajadzībām.

LOVEA NATURE ŠAMPŪNS KRĀSOTIEM MATIEM “CRANBERRY EUPHORIE” ar antioksidantiem bagāto lielogu dzērveņu ekstraktu izceļ matu krāsas mirdzumu, nepadarot tos smagus. Spīdums, krāsa un aizsardzība no lielogu dzērvenēm!

LOVEA NATURE ŠAMPŪNS SAUSIEM MATIEM “KARITÉ KARMA” ar bagātīgo šī sviestu mitrina un mīkstina matus, nepadarot tos smagus. Mati atdzīvojas un staro to dabīgajā skaistumā, dzīvīgi un vijīgi!

LOVEA NATURE ŠAMPŪNS TAUKAINIEM MATIEM “MENTHE CÉLESTE” ar attīrošajiem piparmētras un greipfrūtu ekstraktiem remdē galvas ādu un nepadara matus smagus. Baudi savu matu svaigumu!

LOVEA NATURE ŠAMPŪNS SAUSIEM, BOJĀTIEM MATIEM “COCO PARADISE” īpaši maigi attīra matus, jo satur atjaunojošo kokosriekstu eļļu, kas ļauj matiem atdzīvoties un starot. Izvēlies kokosriekstu eļļas tropisko valdzinājumu!

LOVEA NATURE ŠAMPŪNS NORMĀLIEM MATIEM “ARGAN EDEN” bagātina matus ar atjaunojošo argana eļļu, kas matiem sniedz mirdzumu un dzīvīgumu. Un mati mirdz no Āfrikas zelta jeb argana eļļas!

LOVEA NATURE NOGLUDINOŠS ŠAMPŪNS “KÉRATINE DIVINE” ar augu keratīnu savalda nepaklausīgus matus, nepadarot tos smagus. Sajūti keratīna matus taisnojošo efektu!

LOVEA NATURE ŠAMPŪNS ĻOTI SAUSIEM MATIEM “CACAO NIRVANA” ar barojošo kakao sviestu intensīvi baro ļoti sausus matus, nepadarot tos smagnējus. Svini gardi - izbaudi kakao labumus!

Lietošana: Samitriniet matus ar ūdeni, ieklājiet šampūnu matos, rūpīgi izmazgājiet un izskalojiet tos. Lai sasniegtu lielāku efektu, pēc katras matu mazgāšanas reizes izmantojiet LOVEA kondicionieri matu mirdzumam.

Laboratoires Biocos ir Francijas PROFESIONĀLO matu kopšanas līdzekļu ražotājs ar ilggadīgu pieredzi, kura moto ir “Efektīvi produkti!.” Produktu aromāts izstrādāts sadarbībā ar vadošajiem Francijas parfimēriem.

Lovea ražo profesionālus matu kopšanas līdzekļus sadarbībā ar vadošajiem Francijas parfimēriem. Francijā veidotās Lovea kosmētikas moto ir “Efektīvi produkti!” un šie šampūni tādi patiesi ir, ne velti tie regulāri saņem godalgas par to efektivitāti.

Lovea dabīgos šampūnus var iegādāties Rimi veikalos un BIO.LV, un eko sertificētos līdzekļus var atrast arī Biotēkas un citos eko veikalos Latvijā.

Mati kā pasakā ar Lovea!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv