Biotēka

zimols organix

Kaņepju eļļas bagātie Organix Cosmetix kopšanas līdzekļi.

Orgnic Cosm_HempValley_Raksts


Omega 3 un 6 labvēlīgās taukskābes perfektajā proporcijā intensīvi baro un mitrina ādu. Tieši tādēļ Organix Cosmetix kaņepju līnija ir veidota ar omega taukskābēm bagāto kaņepju sēklu eļļu.

Kaņepju sēklu eļļa novērš ādas mitruma zudumu, palīdz mazināt priekšlaicīgu novecošanos un vienlaikus nodrošina aizsargbarjeru ādai no apkārtējas vides ietekmes. Organix Cosmetix nakts krēms satur kaņepju sēklu, hohobas un olīvu eļļas, kas baro ādu nakts laikā. No rīta pieceļoties pat sausāko sajūtu āda ir kļuvusi maiga.

Organix Cosmetix kaņepju līnijas sastāvā ir arī hialuronskābe. Tā veido aizsargkārtiņu uz ādas virsmas, sniedzot optimālu mitrināšanu un aizsardzību no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes. Organix Cosmetix dienas krēms satur hialuronskābi, kas ļauj ādai būt aizsargātai visas dienas garumā. Tā ir mitrināta un maiga.

Līnijā pievienots ir arī alvejas augs, kas ir pazīstams ar tā nomierinošajām un ārstnieciskajām īpašībām. Tā ir spēcīgs antioksidants un pretiekaisuma līdzeklis, kas palīdz uzlabot ādas dabisko izturību un mitruma līmeni. Organix Cosmetix divfāzu līdzeklis kosmētikas noņemšanai bagātīgi satur alveju un ir saudzīgs līdzeklis dekoratīvās kosmētikas noņemšanai no sejas un acīm ātri un maigi. Pēc sejas attīrīšanas nākamais solis ir ādas līdzsvarošana ar Organix Cosmetix toniku ar kaņepju eļļu, kas ir veidots uz alvejas sulas bāzes. Pēc tā uzklāšanas āda ir svaiga un gatava seruma un krēma uzklāšanai.
Arī Organix Cosmetix kaņepju līnijas krēmu bāze ir alveja – tā nodrošina, ka krēmi ir dzīvi, 100% aktīvi un spēj aktivizēt visus ādā notiekošos procesus un mitrina ādu.


Emulium® Mellifera - Emulium Mellifera ir revolucionārs emulgators – Organix Cosmetix kaņepju līnijas visefektīvākā sastāvdaļa grumbiņu mazināšanai. Emulium® Mellifera - Emulium Mellifera panāk, ka produkts pielāgojas klimatam, laikapstākļiem, videi un dažādiem ādas tipiem. Šī sastāvdaļa ieguva zelta medaļu "In Cosmetics Europe 2014" par iedarbīgo efektu. Tā ir pilnībā dabīga, Ecocert sertificēta sastāvdaļa. Organix Cosmetix serums un Organix Cosmetix serums ādai ap acīm satur šo kā īpašo sastāvdaļu, lai sniegtu ādai atjaunojošu efektu, kas ir tūlītēji redzams. Āda saņem liftinga efektu un ir perfekti mitrināta.

Šī sviests dziļi iesūcas ādā un baro pat vissausāko ādu, to aizsargājot no vēja, karstuma un aukstuma ietekmes. Organix Cosmetix roku krēms un pēdu krēms bagātīgi satur šī sviestu, līdz ar to āda kļūst mīksta un maiga.

E vitamīns ir īpašā Organix Cosmetix kaņepju līnijas ādu atjaunojošā sastāvdaļa. Tas ir pievienots arī Organix Cosmetix sāls skrubim ar olīveļļu, kas attīra ķermeņa ādas atmirušās šūnas. Pēc noskalošanās āda ir zīdaini gluda.

Organix Cosmetix kaņepju līnija ir pilnībā dabīga – visiem produktiem ir Ecocert eko sertifikāts. Tie ir tapuši Izraēlas ģimenes uzņēmumā un veidoti tā, lai būtu ne tikai 100% eko, bet arī sniegtu efektīvus rezultātus. Gazit ģimene to panāk, apvienojot senās zināšanas par augu dziedniecisko spēku ar mūsdienu tehnoloģijām. Krēmu ražošanā izmanto Eiropas laboratorijās izstrādātas, inovatīvas tehnoloģijas, lai visas krēma sastāvdaļas maksimāli efektīvi atbalstītu ādas pašatjaunošanās procesus.

Sniedz savai ādai perfektu omega taukskābju daudzumu ar Organix Cosmetix kaņepju līnijas kosmētiku!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv