Biotēka

zimols organix

Atdzīvini savu skaistumu ar Organix Cosmetix mežrozīšu līniju!

Organix Cosm_mezroz_rakstam


Kādēļ Organix Cosmetix jauno sejas un ķermeņa kopšanas līniju bāzēja uz mežrozīšu eļļas?
Ja mežrozīšu eļļu lieto ikdienā – tā novērš ādas priekšlaicīgu novecošanos, paaugstina ādas elastību un samazina krunciņas. Eļļu ļoti iesaka nobriedušas ādas īpašniecēm, jo tās sastāvā ir liels piesātināto un polinepiesātināto taukskābju daudzums kā Omega-3 un Omega-6 taukskābes, kas baro sausu, jutīgu ādu.

Mežrozīšu eļļa bagātīgi satur А, Е, C un F vitamīnus un makroelementus kā: dzelzi, kalciju, magniju un fosforu. Regulāri lietojot sejas un ķermeņa kopšanas produktus ar mežrozīšu eļļu, Tu atdzīvini savu skaistumu.

Uzlabo sejas ādas toni! Organix Cosmetix izgaismojošs dienas krēms atsvaidzina sejas ādas toni, to dabīgi izlīdzinot ar mežrozīšu eļļas iedarbību. Ik dienu āda būs aizsargāta no apkārtējās vides ietekmes ar E vitamīnu, hohobas un olīvu eļļām. Dienas krēms dziļi mitrina ādu un regulē ādas mitruma līmeni ar alvejas ekstraktu un skvalānu.

Uzlabo ādas elastību! Organix Cosmetix aizsargājošais serums dabīgi saglabā jauneklīgu izskatu. Šis serums, uzlabo sejas toni un elastību, palīdz ādai izskatīties tvirtākai un gludākai jau pēc dažu nedēļu lietošanas, jo satur šī sviestu, olīvu un hohobas eļļas, skvalānu un E vitamīnu.

Starojošām acīm! Organix Cosmetix atjaunojošs acu krēms palīdz cīnīties pret priekšlaicīgu novecošanos un izlīdzina grumbiņas. Sastāvā esošā alveja, šī sviests, hohobas, olīvu eļļas un E vitamīns aizsargā, baro ādu ap acīm un palīdz iegūt jauneklīgāku izskatu. Tā, lai acis iemirdzās ik dienu.

Atjauno un spēcini ādu nakts laikā! Organix Cosmetix uzmundrinošais nakts krēms ļauj ādai padarboties, kamēr Tu saldi guli.
Dziļi mitrinošā alveja un E vitamīns, aizsargā ādu no oksidatīvā stresa, kas mēdz kavēt atjaunošanās procesus. Nakts krēms intensīvi mitrina sejas ādu ar mežrozīšu augļu eļļu. Vienlaikus krēms baro ādu ar olīvu un hohobas eļļu. Skvalāns aizsargā ādas dabīgo mitruma līmeni, radot jauneklīgu izskatu. Tamdēļ pieceļoties āda jūtas un izskatās starojoši svaiga.

Organix Cosmetix ķermeņa sviests ir īpaši veidots sausai, jutīgai ādai. Maigais šī sviests, hohobas un olīvu eļļas intensīvi baro ķermeņa ādu, lai tā būtu aizsargāta. Alveja nomierina un atsvaidzina ādu, sniedzot tai komforta sajūtu. Mežrozīšu eļļa dziļi mitrina ādu un aizsargā to no mitruma zuduma. Āda kļūst zīdaināka ar katru dienu.

Organix Cosmetix roku krēms veido gādīgu aizsardzību roku ādai un nagiem. Mežrozīšu eļļa un šī sviests tūlītēji mazina sausuma sajūtu, kamēr alveja dziļi mitrina ādu. Kaņepju, hohobas un olīvu eļļas bagātīgi baro ādu un aļģes ekstrakts no Normandijas nodrošina ilgstošu mitruma saglabāšanos ādā.

Organix Cosmetix mežrozīšu līnija ir pilnībā dabīga – visiem produktiem ir Ecocert un COSMOS eko sertifikāts. Šī linija ir veidota Izraēlas ģimenes uzņēmumā - 100% eko un sniedz efektīvus rezultātus. Gazit ģimene to panāk, apvienojot senās zināšanas par augu dziedniecisko spēku ar mūsdienu tehnoloģijām. Krēmu ražošanā izmanto Eiropas laboratorijās izstrādātas, inovatīvas tehnoloģijas, lai visas krēma sastāvdaļas maksimāli efektīvi atbalstītu ādas pašatjaunošanās procesus.

Atdzīvini skaistumu sevī ar Organix Cosmetix mežrozīšu sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļiem!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv