Biotēka

radius lielais galv banneris1

Paldies!

Mēs darām, ko mīlam un no sirds priecājamies, ka to novērtē! Lūk, Ievas pateicības vēstule Biotēkas interneta veikalam www.BIO.lv, kas aizkustināja ik Biotekāru:

biolv


Labdien!

Nesen veicu pirkumu jūsu interneta veikalā un nolēmu veltīt laiku, lai uzrakstītu jums pateicību, jo man šajā dzīves posmā brīvā laika iedalīts pavairāk un mums visiem tik reti sanāk patiešām pamanīt vienam otru un novērtēt to, ko šajā pasaulē ieguldām.

Man šķiet, jūsu veikalu tīkls veic burvīgu un nozīmīgu misiju. Ikdienā jau nekādi neizdodas noskaidrot katra pircēja stāstu, kas pie jums iepērkas, taču nojaušu, ka lielākoties šie cilvēki pie jums nonāk brīdī, kad sapratuši, cik svarīgi būt maigam, uzmanīgam un gādīgam attiecībā pret sevi, savējiem, sabiedrību un dabu. Mūsdienās, kad valda visai dinamiski un strauji spēles noteikumi, šāda tipa atklāsmes parasti norāda uz kādām būtiskām izmaiņām cilvēka pasaules redzējumā.

Tieši tādēļ jūsu darbs ir tik būtisks - cilvēkam sākot domāt "pa jaunam", šī domāšana un attieksme nereti ir trausla, to var viegli sašūpot, cilvēks var aši vien, piedzīvojot nelielu vilšanos, nospriest, ka to visu var atlikt vai ka viņa jaunās nojautas par to, kā pret pasauli vajadzētu izturēties, ir muļķīgas. Tāpēc jūsu produktu kvalitātei, informācijas pieejamībai un laipnajai attieksmei var būt izšķiroša nozīme.

Izmēģinot nopirktās preces un pieredzot tādu pretimnākšanu un gaišumu, priecājos, ka cilvēks, kurš nupat raugās uz lielākas iejūtības un vērības pusi, apciemojis jūs, visticamāk, jutīsies iedrošināts un turpinās palēnām savu dzīvi veidot pašiem un videi draudzīgāku. Un te savukārt varu novērtēt jūsu piedāvājuma plašo un daudzpusīgo klāstu, jo mēs esam ļoti dažādi - kāds vispirms domās par veselīgu uzturu, citam vairāk rūpēs šādas un tādas alerģijas vai tīrāka māja, vēl trešais varbūt neatļausies neko tamlīdzīgu pats sev, bet šo vēlmi un vajadzību pēc lielāka maiguma pirmoreiz sajutīs caur savu mazuli.
 
Mana pateicība saistās ar manu sievišķību. Šis bija pirmais lielais pirkums manā dzīvē, ko veltīju tam, lai būtu pret sevi maigāka un vērīgāka. Līdz šim, kā jau daudzi no mums, pret savu ķermeni un tā izjūtām vairāk attiecos prasīgi un neiecietīgi. Rūpīgi izskatīju jūsu piedāvājumu un, klausoties kādā senā balsī, kas augiem, dzīvniekiem un cilvēkiem mēdz sacīt priekšā, kas tiem vajadzīgs, izvēlējos preces, kuru kopsumma bija gana liela, lai es justos nobijusies par iznākumu. Lietojot saņemtos produktus, jutos ļoti laimīga, un manī palēnām nostiprinās pārliecība, ka šis maigums un vērība ir iespējami un vēlami, ka no tiem izriet mūsu un pasaules prieks un veselība.

Par to visu jums paldies! Esmu tikai viens no neskaitāmiem cilvēkiem, kuri iepērkas pie jums, un mums ir katram ir savs stāsts. Tomēr mūs visus vieno meklējumi, un jūsu veikals kļūst par nozīmīgu punktu, kurā daudzi izvēlas turpmākā ceļa virzienu. Paldies jums par to, ka ar savu atbildīgo un draudzīgo darbu palīdzat mums pieņemt iejūtīgākus lēmumus.

Ar cieņu,
Ieva

Paldies Tev, Ieva! Un paldies ikvienam, kas iepazīst zaļās vērtības kopā ar Biotēku un BIO.LV!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv