Biotēka

radius lielais galv banneris1

Ceļo ar stilu – ar Radius Travel zobu birsti!

Radius travel_zobusukas_banner


Kā ceļo Stings, kad dodas koncertturnejā? Viņš rūpīgi sagatavojas ceļojumam un vienmēr paņem līdzi savu ekoloģisko Radius Travel zobu birsti. Viņš ceļo ar stilu! It īpaši, kad dzīvi pavadām ceļā no viena punkta uz otru, ir svarīgi, turpināt rūpēties par sevi un dabu.

Kāpēc ar Radius? Jo tā arī Tu, ceļojot varēsi paņemt līdzi, savu ekoloģisku zobu birsti.

Kevins Folijs un Džeimss Ohaloranss, arhitekti, kas mīl dizainu un izsmalcinātību, atpūtās Britu salās un atrada risinājumu, kā ikdienā bieži lietojamu produktu padarīt ekoloģisku un unikālu. Tā kā māksla ir neatņemama viņu ikdienas sastāvdaļa – tāda ir arī Radius zobu birste. Tā ir saņēmusi apbalvojumu „Accent on Design“, Ņujorkas dizaina priekšmetu konkursā, kā labākais dizaina izgudrojums. Zīmola ražotne atrodas Amerikas Savienotajās valstīs – Pensilvānijā. Radius ražotne, darbojas no saules bateriju enerģijas, un ik zobu birsti veido no ekoloģiskiem materiāliem.

Radius Travel zobu birste ceļojumiem ar mīkstiem sariņiem, ir ērta un kompakta zobu birste ceļojumiem, kuru vari ievietot pat mazā rokassomiņā. Baudi ceļojumu un Radius priekšrocības:

1.    Ergonomiskais rokturis – atvieglo šauru vietu aizsniegšanu un izlīdzina vienmērīgu zobu birstes spiedienu, uz zobiem un smaganām, pasargājot tās no smaganu asiņošanas un zobu emaljas noārdīšanās. Rokturis ir veidots no biomasām – otrreiz pārstrādāta koka, papīra vai naudas.
2.    Mīkstie sariņi ir veidoti no 100% augu izcelsmes neilona, kas ir iegūts no rīcineļļas. Neilona sariņi ir pilnībā brīvi no BPA jeb bisfenola A un nesatur lateksu un ftalātus.
3.    To kalpošanas laiks ir garāks nekā parastai zobu birstei – Radius var kalpot līdz 6-9 mēnešiem, pateicoties īpašai ražošanas tehnoloģijai. Radius zobu birstēs ir par 300% vairāk sari, kas nodrošina ilgāku lietošanas laiku, jo tie, ik pēc lietošanas reizes viegli ieņem sākotnējo formu.
4.    Tās ir piemērotas arī kreiļiem - galviņu var ievietot uz labo vai kreiso pusi.

Pirmo reizi lietojot Radius, galviņa var šķist neierasti liela, taču kādu laiku lietojot, sapratīsi, cik labi tā tīra un kopj smaganas. Ne velti Radius lieto Stings, Šēra un citas cienījamas personas!

Padoms
Nolietojās Radius zobu birste? Nomaini tikai galviņu - tādejādi samazinot zobu birstes atkritumus par 93%. Vari iegādāties atjaunojamās Radius zobu birstu galviņas ceļojumu un ikdienas zobu birstes nomaiņai (komplektā 2 gab.). Galviņa veido tikai 7% no kopējā birstes apjoma, tāpēc neizmetot visu birsti, ietaupīsi 93% atkritumu!

Ņem līdzi Radius Travel zobu birsti ikkatrā ceļojumā - un Tev būs garantēti tīri zobi, izbaudot ērtības un tīkamo apziņu, ka rūpējies par vidi.

Esi kā Stings - ceļo ar stilu! Atloki, nostiprini un tīri!

radius travel_iekabanneris

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv