Biotēka

radius lielais galv banneris1

Radius ekoloģiskie zobu diegi!

Radius zobu_diegi_raksts


Zobu tīrīšana ar zobu diegu ir nepieciešama daļa no mutes kopšanas higiēnas, taču ne visi zobu diegi ir radīti vienādi...

Brīvi no toksīniem, iepakoti pārstrādājamā kastītē – Radius zobu diegi ir lieliski vegāniem, eko un zero waste jeb beziepakojuma dzīvesstila piekritējiem

Radius zobu diegs ļauj iztīrīt zobu starpas, kas nav aizsniedzamas ar zobu birsti. Izvēle ir Tavā ziņā – zīda zobu diegs, kas bioloģiski noārdās vai vegānais neilona zobu diegs ar piparmētru garšu...

Sajūti pasauli pirms to pārņēma sintētisko materiālu zobu diegošana.

Tolaik zobu diegu veidoja no ekskluzīvā, mutes higiēnai atbilstošā zīda. Radius bioloģisks zīda zobu diegs, 30m ir dabīgs, ar rokām savērpts diegs no Kolumbijas kalnos augošiem bioloģiskā zīda pavedieniem. Zīdu veido zīdtārpi, kas savijot 1 kokonu sniedz vairākus 100 m ar mums piemērotu zobu diegu. To uzmanīgi vērpj uz maziem vērpšanas ratiņiem CORSEDA Fair trade godīgās tirdzniecības saimniecībās, kas atbalsta vairāk kā 80 vietējās ģimenes.

Radius zobu diegs ir ievaskots ar kandelillas augu vasku, lai zobu starpu tīrīšana būtu atbilstoši maiga smaganām. Pēc lietošanas to var likt pie komposta vai ierastajā miskastē, jo tas dabīgi bioloģiski noārdās.

100% vegānisks zobu diegs - Radius Mint floss zobu diegs ar piparmētru un ksilitolu, 50m ir īpaši maigs, izturīgs un nepārspējami efektīvs zobu kopšanai. No bērziem iegūtais saldais ksilitols regulē skābju un sārmu līdzsvaru mutē un līdz ar to aizkavē baktēriju veidošanos un kopj smaganas. Vegāniskais neilona diegs ir vismaigākais variants zobu starpu tīrīšanai, pārklāts ar dabīgu kandelilas augu vasku vieglai slīdībai starp zobiem. Papildu dabīgā piparmētras ēteriskā eļļa nodrošina svaigu elpu, savukārt tējas koka eļļai ir antiseptiska darbība.

Kā lietot?

Vienai zobu diegošanas reizei ir nepieciešami aptuveni 45 cm zobu diega. Aptiniet diegu ap rādītājpirkstiem, atstājot starp tiem aptuveni 10 cm diega. Tīriet zobu starpas, Radius zobu diegu pārvietojot uz augšu un leju, prom no smaganām.

Radius zobu higiēnas piederumi ir ražoti, maksimāli ievērojot videi saudzīgu ražošanas procesu ASV, Pensilvānijā. Ražotni apsilda saules baterijas, visi iepakojumi tiek izgatavoti no materiāliem, kas 100% bioloģiski sadalās.

Radius zobu diegi nesatur glutēnu, konservantus, ĢMO, mākslīgos saldinātājus un fluorīdu.

Kop zobus ar eko zobu diegu no Radius!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv