Biotēka

radius lielais galv banneris1

Radius zobu birstes bērniem – priecīgi bērni un apmierināti vecāki.

Radius berniem_raksts


Kādēļ mēs iesākam kopt bērnu zobus ar Radius zobu birstēm?

Tās radās īpaši izpētot, ko pieņem mazie ķipari un kas der to vecākiem. Zobu birstes ir bērniem draudzīgās krāsās un izmēros, lai mazais vēlētos kopt zobus pats.

Kā arī tās ir efektīvas! 4,500 izteikti mīksti augu izcelsmes sariņi – precīzi tik daudz, lai iztīrītu visus mazos zobiņus. Radius zobu birstes ir radītas no dabai saprotamiem materiāliem bez BPA un iepakotas materiālā, kas 100% bioloģiski noārdās.

Radius Totz zobu birste bērniem Extra soft no 18 mēnešu vecuma ļauj tīrīt mazuļa zobiņus ar izteikti mīkstiem, 100% augu izcelsmes neilona sariņiem. Noapaļotā birstes galviņa aizsniedz visus zobiņus un mirdzošais zobu birstes kātiņš raisa interesi mazajam zobu kopšanas laikā. Zobu birste ir lieliska arī, lai mazais mācītos kā tīrīt zobus pats – tās rokturis ir ideāls mazajai bērna rociņai.

Radius Totz zobu birste bērniem no 3 gadu vecuma Silky soft ļauj bērnam iemācīt pareizu zobu tīrīšanas tehniku un iztīrīt zobiņus saudzīgi, kārtīgi un pareizi! 100% augu izcelsmes neilona sariņi ir izteikti mīksti. Noapaļota birstes galviņa ērti aizsniedz visus zobiņus. Zobu birstei ir bērna rociņai piemērots, ērts un neslīdīgs kāts ar pumpiņām, lai būtu viegli būt aizvien patstāvīgākam.

Padoms

Tīriet zobus divas reizes dienā, pievēršot uzmanību smaganu līnijai; notīriet arī mēli. Iemāciet bērnam lietot arī zobu diegu.

Zobu pastas daudzumam uz zobu birstes ir jābūt zirņa lielumā.

Bērniem līdz 6 gadu vecumam zobus nepieciešams tīrīt pieaugušo klātbūtnē.

Radius zobu birstes ir bez BPA, jo mēs nevēlamies sava mazā tuvumā BPA saturošu plastmasu, kas ir spējīga mainīt hormonu darbību. Zobu birstes ir arī bez lateksa, ftalātiem, glutēniem un bez FDA (Food and Drug Administration) apstiprinātām krāsvielām.

Bērns priecīgs, vecāki ir paveikuši savu darbu un daba ir atstāta tīrībā. Tāds ir ieguvums, lietojot Radius zobu birstes bērniem, lai iemacītu zobu kopšanas higiēnu ar prieku!

You are here
RU
Facebook
Twitter
Bio.lv